Jump to content
Dogomania

Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.


Anula

Recommended Posts

16 minut temu, Anula napisał:

Nio,tak się składa bardzo dobrze.No i to,że mogę przekazać za transport pieniążki bo głupio by nawet było gdyby czekali aż zakończy się bazarek kilometrowy.Tak bardzo nam pomagają.Hania teraz wynalazła (zarezerwowała) pokój aby szafirek mógł się spokojnie wyspać,umyć itp. i w miarę wypoczęty jechać z psiakami.Jestem im bardzo wdzięczna za tak ogromną pomoc i za współpracę,która się bardzo dobrze układa bez zgrzytów.

Anulko podaj proszę nr konta dorzucę 200 zł ze Skarpety Plaskatych za transport . Dołączam się do podziękowań :)

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Bgra napisał:

Anulko podaj proszę nr konta dorzucę 200 zł ze Skarpety Plaskatych za transport . Dołączam się do podziękowań :)

Bożenko jesteś Kochana.Tak sobie myślę,że może zadeklarujesz wpłatę na bazarku kilometrowym robionym przez Havankę.Nie wiem ile jeszcze brakuje na nim do kwoty 830,00zł,być może mniej niż 200,00zł to by było super.Co o tym sądzisz? Bazarek trwa do 01.03. Ja z Bogusik zadeklarowałyśmy się wpłatą 60,00zł ale nie jest ujęta bo te pieniążki trafią i tak do mnie.

http://www.dogomania.com/forum/topic/342033-kawiarenka-zaprasza-do-103-godz2000/

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Anula napisał:

Bożenko jesteś Kochana.Tak sobie myślę,że może zadeklarujesz wpłatę na bazarku kilometrowym robionym przez Havankę.Nie wiem ile jeszcze brakuje na nim do kwoty 830,00zł,być może mniej niż 200,00zł to by było super.Co o tym sądzisz? Bazarek trwa do 01.03. Ja z Bogusik zadeklarowałyśmy się wpłatą 60,00zł ale nie jest ujęta bo te pieniążki trafią i tak do mnie.

http://www.dogomania.com/forum/topic/342033-kawiarenka-zaprasza-do-103-godz2000/

Tylko,że zleciłam już skarbnikowi do przelania na Twoje konto :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny przyjechały całe i ... "pachnące" :) rzuciły się na jedzonko bardzo, popiły i dopiero można było się z nimi przywitać jak należy :)

Wszystkie śliczne i kochane. Gracja to trochę miniaturka Bobika z wyglądu :) Bajka bardzo ruchliwa, wszędzie jej pełno,na smyczy ona wyszła ze mną, a nie ja z nią.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Anula napisał:

Okey.BARDZO DZIĘKUJĘ TO OGROMNA POMOC ZE STRONY TWOJEJ - SKARPETY PLASKATYCH.

ZA SISI TEŻ BARDZO DZIĘKUJEMY.

:)

Kasia jest zajęta,chyba jeszcze długo....walczy z kleszczami,początkowo myślała,że to pajączki bo takich dużych mutantów jeszcze nie widziała :(

Jest tego masa! pcheł mniej.

Dziewczyna ma pełno dredów do skóry,nie da się tego ruszyć takie zbite,góra tylko luźny włos,więc do golenia,groomer w czwartek.

Nie chce wychodzić z domu,więc wet przyszedł do Sisi. W książeczce sterylka wpisana z datą 5 stycznia,szwy zostały dzisiaj usunięte.Rana zaczerwieniona,bez dramatu,Octenisept kilka x dz

Wetka oceniła wiek na 5 lat,docelowa waga minimum 15 do 20 kg.Braki w uzębieniu.

Jest grzeczna,pozwala przy sobie wszystko zrobić.

 

 

 

28535115_1854836114589228_869454561_n.jpg

28534108_1854837261255780_1649197232_n.jpg

28535138_1854836077922565_1854094718_n.jpg

28536763_1854816581257848_745448077_n.jpg

28459122_1854849027921270_1667562628_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bgra napisał:

Anulko podaj proszę nr konta dorzucę 200 zł ze Skarpety Plaskatych za transport . Dołączam się do podziękowań :)

Bardzo kochana dziękujemy :)

30 minut temu, szafirka napisał:

Dziewczyny przyjechały całe i ... "pachnące" :) rzuciły się na jedzonko bardzo, popiły i dopiero można było się z nimi przywitać jak należy :)

Wszystkie śliczne i kochane. Gracja to trochę miniaturka Bobika z wyglądu :) Bajka bardzo ruchliwa, wszędzie jej pełno,na smyczy ona wyszła ze mną, a nie ja z nią.

Dziękujemy Haniu za pierwsze wieści :) Wyściskaj od nas swojego wspaniałego Szafirka za to,że tłukł się tyle kilometrów i to jeszcze w tak nie sprzyjających warunkach pogodowych.A co tam,wycałuj od nas bo to przecież Ty będziesz robić,więc wolno...! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Tyś(ka) napisał:

15-20kg?! To ile ona ma w kłębie?

Boże, jaka zaniedbana... jak ją to musi wszystko boleć, swędzieć... :(

Kasia tnie dredy w połowie  i odsłania nowe kleszcze...śpi aż chrapie,ona jest szczęśliwa i spokojna bo ma cieplutko...na zmierzenie przyjdzie czas...Kaśka jak tylko weszła ogarnia Sisi :)

 

7 minut temu, Anula napisał:

Czy to możliwe z tą wagą? Na zdjęciach pracownik ją trzymał bez trudu na rękach.Może Sisi jest w typie Lhasa Apso? One są większe.

A ile lat jest wpisane w książeczce?

 

W książeczce data szczepienia i sterylizacji i nic więcej.Jest spora, jest znacznie większa i dłuższa od Edka,Edzio ma 12 kg a Sisi sporą niedowagę .

Zdjęcie pracownika..hmmm jak byłby podobny pies tam na zdjęciach myślałabym,że pomyłka :)

28536828_1854860007920172_1453055157_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Dziewczyny przyjechały całe i ... "pachnące" :) rzuciły się na jedzonko bardzo, popiły i dopiero można było się z nimi przywitać jak należy :)

Wszystkie śliczne i kochane. Gracja to trochę miniaturka Bobika z wyglądu :) Bajka bardzo ruchliwa, wszędzie jej pełno,na smyczy ona wyszła ze mną, a nie ja z nią.

Też tak pomyślałam jak ją zobaczyłam :)

 

Wspaniale,ze wszystkie psiaczki już bezpieczne!

Biedna Sisi tyle tego na niej siedzi :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Dusia-Duszka napisał:

Jaki to słodki widok, kiedy istotka może zasnąć przy człowieku tak głęboko, regeneracyjnym snem. Zaufanie, odprężenie, bezpieczeństwo. 

Tak,masz rację.Dobrze,że została zabrana stamtąd.Nawet szwy nie ściągnięte,masakra.I weź tu nie pomagaj psom o długiej sierści jak kołtun jest na kołtunie i niewidoczne insekty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...