Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

Dnia 5.04.2018 o 20:26, moyogi napisał:

No i wykrakalam. Dzis Tobi mial zdecydowanie gorsze popoludnie i wieczor.

Chyba zamiast na laser, umowimy go na kontrole do dr Olkowskiego, bo nie daje nam to utykanie spokoju.

i jak Tobiś się czuje? Tzn jak jego nóżka.

Link to comment
Share on other sites

Mamy umówioną wizytę u dr Olkowskiego ale niestety dopiero na 25 kwietnia. Wcześniej były wolne tylko godziny poranne, a nikt z nas nie może obecnie brać wolnego :/ Pani rehabilitantka oglądała filmiki ze spacerów i choć jest zdania, że jak na rozmiar urazu to Tobi chodzi super, to również stwierdziła, że wizyta u doktora nie zaszkodzi.
Tobi chodzi raz lepiej, raz gorzej. Samanta zauważyła, że najczęściej utyka, kiedy chodzi wolno, np. po mieszkaniu. Na specerkach jak już się rozkręci, to nawet podbiega z radości. Może nie zwraca tak uwagi na łapkę, kiedy wkoło tyle nowych i ciekawych rzeczy ;)
Dzis na przykład Tobiś poznał w parku dużo psich kolegów i koleżanek. No i oczywiście ich człowieków. O zgrozo - byli wśród nich także straszni mężczyźni ;) 
Samanta robi co może, żeby nadrobić braki Tobisia w wiedzy o normalnym, psim życiu. Chodzenie po ulicy, gdzie jest duży ruch samochodów nadal jest dla niego przeżyciem, a musi sobie przecież z tym radzić przed pójściem do nowego domu. Po każdym takim treningu jest nagroda - Tobi uwielbia park, chodzenie po trawie, węszenie i zwiedzanie :)

30414979_10156172746792719_5335723015252475904_o.jpg

30261563_10156172790772719_1658999575563730944_o.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Cały czas podczytuję informacje o maluchu, które mnie bardzo cieszą.

Dzielny maluch, brawo DT!!!

Obiecałam wspomóc, dzisiaj poleci "grosik dla maluszka. Proszę o konto na PW, bo gdzieś zapodziałam :-)) . 

Dziękuję już wysyłam :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...