Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

5 minut temu, Bogusik napisał:

Tak Elu,bardzo biedne ale i dla nich są gdzieś te dobre i odpowiednie domki.Przynajmniej taką mam nadzieję,w to wierzę i z całego serca im tego życzę e114281d-4eb7-4b21-9e39-d50ea6c4681b.gif

Boguniu, też chciałabym dla wszystkich psiaczków, a najbardziej właśnie dla tych mocno skrzywdzonych przez ludzi, żeby znalazły się dla nich najwspanialsze domki :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bogusik napisał:

Tak Elu,bardzo biedne ale i dla nich są gdzieś te dobre i odpowiednie domki.Przynajmniej taką mam nadzieję,w to wierzę i z całego serca im tego życzę e114281d-4eb7-4b21-9e39-d50ea6c4681b.gif

Podobnie jak ja, Bogusiu!  my tylko pośredniczymy ,żeby mogły się spotkać w tym pogmatwanym świecie :)

9 godzin temu, elik napisał:

Boguniu, też chciałabym dla wszystkich psiaczków, a najbardziej właśnie dla tych mocno skrzywdzonych przez ludzi, żeby znalazły się dla nich najwspanialsze domki :)

Elu, dobrze ,że są tacy właśnie ludzie jak Ty ,świat jest piękniejszy :)

... gdzie te moje lajki? dobani z tymi ograniczeniami!dobani.gif

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Dziewczyny,że pamiętacie o Mikuni .

Niestety ona potrzebuje szczególnego domku, który będzie ją  akceptował  z jej zahamowaniami. 

Niestety jak do tej pory z telefonów nic dla Mikusi nie wynika.

Albo nie doczytano ogłoszenia albo za daleko.

Ciągle mała czeka na SWOICH ludziów.

Link to comment
Share on other sites

Ja też dodałam jeszcze to zdjęcie z "maślanymi" oczkami i zmieniłam województwo na lubuskie. "Poznań" ani drgnął.

Miałam bardzo miły mail od pana w spr. Miki. Pan żałował, ze nie moze jej adoptować, choć mu sie bardzo podoba, ale pisze, ze źle by sie czuła w domu, gdzie ciągle jest głośno i że życzy jej bardziej spokojnej rodziny i szybkiej przeprowadzki.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Cudna jest,a to zdjęcie super.Podmienić w ogłoszeniach.

ym3.JPG

Nic tylko tulić i całować.

Popłakałam się. 

Cudna z niej sunia!!

 

 

 

Kochane Dziewczyny.

Możliwe, że odezwał się do mnie przyszły domek Miki.

Szukam kogoś bardzo dobrego do przeprowadzenia PA koło Zielonej Góry - Przylep.

Trzymajcie kciuki!

Chociaż nie chcę się nakręcać i robić sobie nadziei to domek brzmi dla mnie  b.dobrze.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, hop! napisał:

Dzisiaj zaszczepiłam Mikusię przeciwko wściekliźnie (ostatnie szczepienie było w listopadzie 2017). 30 zł za szczepienie doliczę na fakturze. Poniżej paragon zbiorowy.

WŚCIEKLIZNA MIKA KOFI.jpeg

Dziękujemy Julito :)

boze-cytaty-wyznania-2-dziekuje-za-wszystko.jpg.f0fb26bfcecbb3a78c3dd7b772d4231a.jpg

A wirusówki dziewczyna ma?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...