Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

12 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo, bardzo się cieszę, że do Mikusi uśmiechnęło się szczęście!!! To taki prezent na Mikołajki, za cierpliwość...Czekała i się doczekała, nasza malutka!!!skaczacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0135 Kciuki oczywiście trzymam za szybka aklimatyzację.

Bogduniu, ja podmienię dla Miłeczki, ona jeszcze dłużej czeka....a domku nie widać...Może też Mikołaj pomysli o naszej kochanej Miłce...

https://www.olx.pl/oferta/spelnij-marzenie-mileczki-daj-jej-dom-CID103-IDwWrXj.html

Podmień Joasiu, podmień :)

Tych wszystkich psiaczków czekających na swoje domy jest strasznie dużo i ciągle niestety ich przybywa.

Trzymam kciuki aby jak największej ilości psiaków los jeszcze przed świętami przyniósł długo oczekiwany domek!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Gabi79 napisał:

Trzymam kciuki za Mikunię, mam przeczucie, że to TEN DOM

 

6 godzin temu, anica napisał:

Gabrysiu ja jestem tego pewna!...tak po prostu, pewna!ok2.gif

:D

Dałabym po lajku ale jak zawsze ilość ich jest za mała!

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Havanka napisał:

Mikusi i b-b gratuluję !!! Taki dom to perełka, na którą warto było czekać. W swoim imieniu i Samby dziekuję za przekazanie promowania ogłoszenia na OlX. Może i Sambie się tak poszczęści???

I za nią trzymam kciuki Elu! :D

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tola napisał:

Z  kolejnego wyróżnionego ogłoszenia  Mikusi u mnie również skorzystała  Miła bez oczka  - sunia czeka na własny dom już 2 lata, może to będzie szczęśliwa zamiana...

https://www.olx.pl/oferta/najmilsza-z-suczek-malaga-wciaz-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDuck5X.html

Oby i do niej uśmiechnęło się szczęście.

Śliczna sunia i dziw bierze,że nikt nie dzwoni :(

Czyżby tak ludziom przeszkadzał brak oczka?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

No i mamy do wyboru drugi dom :)  Szkoda, że tak późno.

Mika.png.652a3b0b0462a38b39d5bf5c1660ea8c.png

 

Myślę ,że w Rodzinie p. Sławka Mikusia będzie miała wspaniały domek :) 

Dzisiaj mała rano wyrusza i trzymam kciuki aby szybko zrozumiała, że to ostatnia zmiana w jej życiu, że to będą już JEJ LUDZiE, JEJ DOM I RODZINA :)

 

Może Lalunię zaproponuj Eluś :)

 

Proszę nie wpłacajcie już na Mikusię w tym miesiącu ale proszę poczekajcie do końca miesiąca z przeniesieniem deklaracji na inne potrzebujące psiaczki.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, b-b napisał:

Myślę ,że w Rodzinie p. Sławka Mikusia będzie miała wspaniały domek :) 

Też tak sądzę. Pokazałam tę odpowiedź tylko po to, żeby pokazać jak przewrotny jest czasem los. Jak nikt nie pytał o Mikunię, to nie pytał, a jak już ma dom, to ktoś się zainteresował. Może Tigrunia skorzysta. Oby.

Link to comment
Share on other sites

Malutka niedawno pojechała. Troszkę się bała, ale tylko troszkę. Dostała ode mnie podstawowe wyposażenie i smycz od b-b. W przypadku Miki będzie to pomocne, bo w "nowym świecie" znajdzie trochę "starego", który znała i w którym czuła się bezpiecznie. Rodzina Miki już nie może się na nią doczekać. Koszt transportu 520 zł. Dom Miki pokryje całą kwotę. 

Trzymajcie kciuki bardzo mocno!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Poleciłam im Tigrunię i podałam link do jej ogłoszenia. Trzymam kciuki, żeby się odezwali.

Tigra.png.e8bc1ed764fbe21b2eee35bbcf001e6e.png

Bardzo dziękuję Eluniu!!!

Nie robię sobie nadziei, ale warto spróbować.

A co do Mikuni, często tak jest, że po długiej ciszy lub bzdurnych telefonach pojawiają się na horyzoncie 2 fajne domki w jednym czasie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Bardzo dziękuję Eluniu!!!

Nie robię sobie nadziei, ale warto spróbować.

. . .

Czy jest jeszcze jedna Tigra? Bo na wątku Abi napisałaś, że Tigra ma już domek, a pan odpowiedział, że będzie się chciał spotkać z tigrą. To co mam mu odpowiedzieć?

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, hop! napisał:

Mika już w domku. Cała rodzina zachwycona. Wszystko przebiegło bezproblemowo. Był pierwszy spacerek. Teraz Mika siedzi na kanapie zadowolona. Jest super! Ale się cieszę! :-))

Nasza Mikunia??? Jakoś inny jej obraz sobie stworzyłam. Myślalam, ze jest bojaźliwa w pierwszym kontakcie a tu miła niespodzianka !

To fantastycznie, ze wszystko poszło gładko, sprawnie i bezproblemowo !!! Brawo sunieczko !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...