Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Pora wstawać! Dzień dobry.

 

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

ale cudne!

 

1 godzinę temu, elik napisał:

I tu się spotykamy :) Ale miło :) Dzień dobry

5a55cc4290d72_narod1.jpg.e9613785e1b70964c31fd2861ed43e71.jpg

 

1 godzinę temu, elik napisał:

   5a55ccc35390b_miech4.gif.f4e761162790e4bdd33a63ab2a2a8f9c.gif

Witam Kochani!

Zanim obleciałam moje dogo to już się czas do szykowania do pracy zrobił:(

Miłego dnia wszystkim :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

I ja też życzę miłego dnia.Jutro sądny dzień dla psiaczków SPA,ciekawe jak to zniosą.

Z dziewczynami straszakami może być ciężko.

Ale po myciu pewnie się też i lepiej poczują.

Link to comment
Share on other sites

Animonda ma sporo podrobów (przy czym ta dla szczeniąt ma mniejszy % mięsa, czyli i podrobów), dlatego nie powinno się ją traktować jako główny posiłek, bo nadmiar podrobów w psiej diecie (kociej też) jest szkodliwy. Przydałoby się na dobrą sprawę mieszać (/naprzemiennei podawać) Animondę z inną mokrą karmą, ale żadna cenowo tak samo nie wychodzi. Mój Animomndę tylko okazjonalnie dostaje, a tak to inne mokre (gotowanym niestety pluje), no ale jako mój pies mogę sobie na to pozwolić. W przypadku bezdomniaków, na pewno Animonda jest lepszym wyborem niż Rocco, Pedigree itp. ;)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Animonda ma sporo podrobów (przy czym ta dla szczeniąt ma mniejszy % mięsa, czyli i podrobów), dlatego nie powinno się ją traktować jako główny posiłek, bo nadmiar podrobów w psiej diecie (kociej też) jest szkodliwy. Przydałoby się na dobrą sprawę mieszać (/naprzemiennei podawać) Animondę z inną mokrą karmą, ale żadna cenowo tak samo nie wychodzi. Mój Animomndę tylko okazjonalnie dostaje, a tak to inne mokre (gotowanym niestety pluje), no ale jako mój pies mogę sobie na to pozwolić. W przypadku bezdomniaków, na pewno Animonda jest lepszym wyborem niż Rocco, Pedigree itp. ;)

U Hani dostają miszaną razem z suchą :)

8 godzin temu, Gusiaczek napisał:

O!?! Pedigri - wiadomo, że nie, ale Rocco? 
Ovo wcina od lat, ale ona ma kłopoty z układem trawiennym i inne = sensacje ;)

 

No dlaczemu Roccco nie Tysiu?

3 godziny temu, elik napisał:

Moje psiaki animonda w ząbki kłuje. Nie chcą jej jeść.

Moje wszystko wcinały.

Dwa, które już odeszły  przyszły do nas i zostały :) One jadły wszystko. Nie wybrzydzały. Dostały pewnie za młodu  od życia. 

Młoda nauczyła się przy nich nie wybrzydzać i też wcina co jej daje.

Link to comment
Share on other sites

GLS zgłosiło opóźnienie terminu dostarczenia paczki.

GLS FlexDeliveryService

Dzień dobry,

z przykrością informujemy, że paczka o numerze 16125891844 (Nr referencyjny: 101979353) nadana przez zooplus AG c/o Dirks Consumer Logistics nie dotarła do filii doręczającej. W związku z tym doręczenie w uprzednio wskazanym terminie nie jest możliwe.

Kolejna przewidywana data dostawy to: 12.01.2018. Przepraszamy za opóźnienie i liczymy na wyrozumiałość.

Przewidywane godziny doręczenia pod podanym adresem: xxxxx xxxx Hotel dla Zwierzt Szafirka 755 121 832

Do momentu dotarcia paczki do filii doręczającej cały czas istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej opcji zmiany dostawy, klikając na jeden z poniższych linków:

Zmieniam za pomoca przegladarki www

Zmieniam za pomoca zainstalowanej aplikacji GLS (Android)

Jeśli wcześniej złożono dyspozycję zmiany, nie ma potrzeby ponownego jej dokonywania.

Pozdrawiamy
Zespół GLS

 

Czy do 12.01. będzie jeszcze animonda z poprzedniej dostawy ?

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elik napisał:

 

Czy do 12.01. będzie jeszcze animonda z poprzedniej dostawy ?

Elu...nie bardzo rozumiem o co chodzi?

Czy jest jeszcze animonda kupiona dla Teosia?

 Hania mówiła, że ma jeszcze. Teraz już ma jej porcje zmniejszone bo ładnie przybrał a nie ma być z niego kluseczka tylko zgrabny chłopak :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, b-b napisał:

Elu...nie bardzo rozumiem o co chodzi?

Czy jest jeszcze animonda kupiona dla Teosia?

 Hania mówiła, że ma jeszcze. Teraz już ma jej porcje zmniejszone bo ładnie przybrał a nie ma być z niego kluseczka tylko zgrabny chłopak :)

Tak Boguniu :) Pytałam czy jest jeszcze ta kupiona dla Teosia, bo dla Mikuni i Bobiego miała być dzisiaj, ale GLS poinformował, że nie będzie. Kolejny termin dostawy to 12.01.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elik napisał:

Tak Boguniu :) Pytałam czy jest jeszcze ta kupiona dla Teosia, bo dla Mikuni i Bobiego miała być dzisiaj, ale GLS poinformował, że nie będzie. Kolejny termin dostawy to 12.01.

Będą miały co wcinać maluchy :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Szkoda tylko, że o 2 dni później niż miały wcinać :)

W poprzedniej informacji GL zawiadomił, że dostawa bezie dzisiaj.

Ciekawe dlaczego tak wyszło. No ale pewnie się tego nie dowiemy ;)

 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, b-b napisał:

Ciekawe dlaczego tak wyszło. No ale pewnie się tego nie dowiemy ;)

 

Piszą, że zooplus nie dostarczył im paczki :(

" paczka o numerze 16125891844 (Nr referencyjny: 101979353) nadana przez zooplus AG c/o Dirks Consumer Logistics nie dotarła do filii doręczającej. "

Ale tak to jest napisane, że nie wiadomo czy paczka nie dotarła do GLS w ogóle, czy może po dostarczeniu przez zooplus nie dotarła z jednego punktu GLS do drugiego punktu GLS.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, elik napisał:

Piszą, że zooplus nie dostarczył im paczki :(

" paczka o numerze 16125891844 (Nr referencyjny: 101979353) nadana przez zooplus AG c/o Dirks Consumer Logistics nie dotarła do filii doręczającej. "

Ale tak to jest napisane, że nie wiadomo czy paczka nie dotarła do GLS w ogóle, czy może po dostarczeniu przez zooplus nie dotarła z jednego punktu GLS do drugiego punktu GLS.

Poprzednio napisali,że dostawa już dzisiaj a teraz,że nie mają co dostarczyć?

Chyba już jest za późno bo nic nie rozumiem :/

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Piszą, że zooplus nie dostarczył im paczki :(

" paczka o numerze 16125891844 (Nr referencyjny: 101979353) nadana przez zooplus AG c/o Dirks Consumer Logistics nie dotarła do filii doręczającej. "

Ale tak to jest napisane, że nie wiadomo czy paczka nie dotarła do GLS w ogóle, czy może po dostarczeniu przez zooplus nie dotarła z jednego punktu GLS do drugiego punktu GLS.

pozwoliłam sobie sprawdzić. Ona jedzie przez Niemcy?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2018 o 13:59, Gusiaczek napisał:

O!?! Pedigri - wiadomo, że nie, ale Rocco? 
Ovo wcina od lat, ale ona ma kłopoty z układem trawiennym i inne = sensacje ;)

 

 

22 godziny temu, b-b napisał:

U Hani dostają miszaną razem z suchą :)

No dlaczemu Roccco nie Tysiu?

 

Wystarczy spojrzeć na skład. Brzmi ładnie, ale tylko na pierwszy rzut oka. Pod pojęciem "mięso i zwierzęce produkty uboczne" nie kryje się nic, co mogłoby faktycznie być czymś dobrym. Karma dobra to taka, która ma wyszczególnione mięso, a nie tak ogólnikowo. 


Bardzo polecam poczytać: 
http://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=243
http://barbety.pl/wybor-karmy/
http://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=2753

 

Dnia 10.01.2018 o 19:00, elik napisał:

Moje psiaki animonda w ząbki kłuje. Nie chcą jej jeść.

Mój od czasu do czasu je, więc wtedy smakuje. Za to kocur nie znosi. ;)

Link to comment
Share on other sites

Animonda doszła dzisiaj.

Dzisiaj w spa był tylko Bobik. Ja zobaczyliśmy w jakim stresie była Dunia, to postanowiliśmy nie wysyłać Miki, wykąpiemy ją sami za kilka dni. Bobi próbował gryźć podczas kąpieli i potem przy suszeniu, ale teraz jest śliczny, odmłodniał.

Na sobotę umówiona jest wizyta u weta dla całej piątki.

received_928031294022224_800x600.jpeg

received_928031297355557_450x600.jpeg

received_928031310688889_450x600.jpeg

received_928031317355555_450x600.jpeg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...