Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

Dostałam wiadomość od Toli,że Abi nie dała sobie pomóc.W zamian pojechał inny piesek(szczęściarz).P.Piotr już jest w drodze.Wszystko poszło sprawnie oprócz Abi.Szkoda suni,nie udało się.Być może boi się mężczyzn i dlatego tak wyszło.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Anula napisał:

Dostałam wiadomość od Toli,że Abi nie dała sobie pomóc.W zamian pojechał inny piesek(szczęściarz).P.Piotr już jest w drodze.Wszystko poszło sprawnie oprócz Abi.Szkoda suni,nie udało się.Być może boi się mężczyzn i dlatego tak wyszło.

Tego się niestety obawiałam :(

Ile biedaczka musiała przejść, że tak boi się człowieka, że aż nawet p. Piotr się poddał.

 

Rezerwową sunią była ta:

Sunia w 1 boksie od strony pola

IMGP0681.JPG

IMGP0682.JPG

IMGP0684.JPG

 

Dobrze,że ona dała sobie szansę na zmianę życia.

Imię pozostaje -Abi.

Mam nadzieję,że darczyńcy i tą Abi pokochają i zechcą jej też pomagać :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jo37 napisał:

Bogusiu - a może tej dać inne imię a tamtej Abi starać się pomóc. 

Tylko jak?

Będę prosić Dziewczyny o ciągłe dopytywanie o nią. Może się coś zmieni ...wtedy jest pierwsza do zabrania po nowe życie.

 Wczoraj długo rozmawiałam z Hanią i jej Mąż jest człowiekiem, który nie odpuszcza łatwo. Widocznie musiało być źle. Agresywna i to bardzo musiała być skoro nie pojechała.

Wszystkiego dowiemy się jak psiaki zajadą na miejsce.

Jest mi jej żal bo urodziwa jest i pewnie szynko by ktoś się w niej zakochał.

Link to comment
Share on other sites

Tym razem mnie i TZ nie było w schronie, bo wieczorem zadzwonił kierownik schroniska,   żebyśmy nie przyjeżdzali tak rano, bo będzie on i dodatkowy pracownik i pomogą w zakładaniu obrózek i szelek.

Mieliśmy tylko dostarczyć je do schronisk i to zrobiliśmy.

Wszystkiego dowiemy się od Piotra.

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Jo37 napisał:

Ale Toli i jej TZ nie było w schronie. 

Wiedziałam,że miał być TZ Toli.

28 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogduniu, postaramy się coś dowiedzieć więcej o suni...W innym przypadku bedzie siedziała jw schronisku ak Suzi...6 lat....

Wiem Asiu,że nie odpuścicie.

28 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Dobrze, że pojechała w zamian ta malutka sunia...Ona troszke nieufana, młodziutka, ale łagodna..

Dostała szansę i z niej skorzystała.

19 minut temu, Tola napisał:

Tym razem mnie i TZ nie było w schronie, bo wieczorem zadzwonił kierownik schroniska,  ze nie ma sensu żebymy przyjeżdzali tak rano, bo będzie on i dodatkowy pracownik i pomogą w zakładaniu obrózek i szelek.

Mieliśmy tylko dostarczyć je do schronisk i to zrobiliśmy.

Wszystkiego dowiemy się od Piotra.

Czyli czekamy na relacje p.Piotra.

17 minut temu, Tola napisał:

W boksie suczka nie podchodzi blisko do siatki, ale i nie siedzi skulona w budzie.

Hania ją oswoi :)

16 minut temu, Tola napisał:

Dobrze, ze pojechała inna bida i ma szansę na lepsze życie.

O Abi  trzeba będzie dopytać...

Dobrze,że jeszcze wczoraj wysłałam zdjęcie Hani, który sunia miałaby ewentualnie jechać w zastępstwie.

1 minutę temu, Poker napisał:

Miałyście nosa co do Abi.Wielka szkoda, że nie dane było jej pomóc. Dobrze ,że pojechała druga sunia.

Też zostawiłabym imię dla Abi , a nowej dała inne i brzmiące niepodobnie do Bobi.

Czyli Abi dla Abi.

Pomyślę jak nazwać małą. W głowie latają mi tylko imiona z wątków na które wpadam ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tola napisał:

To pisałam o Abi;) Ta sunia, która pojechała to podchodzi bardzo blisko

Cz\yki z z małą nie będzie żłe...i mam nadzieję,że z Abi też coś się zmieni. Oby.

4 minuty temu, Jo37 napisał:

A może dla małej Mika

 

Mi wpadło teraz tak jak popatrzyłam na zdjęcie małej:

MegiI i Sofisia - Sofi

 

Pomóżcie!

Mika

Megi czy

Sofisia - Sofi 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...