Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

12 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ale Mikusię też widać! Ma minkę taką zniesmaczoną, że w klatkę ją włożyli :) Ale biedna, nie wie, że wygrała życie.

Mam za mocno widocznie ściemniony monitor bo dopiero po Twoim :"Ale Mikusię też widać!" zaczęłam się przyglądać zdjęciu i musiałam je sobie rozjaśnić żeby ją zobaczyć :)

 

IMG_0629.JPG.9b6d86b4605a0cf1f87d4ced0092e883.JPG

 

A Duśka wygląda jak taki niedźwiadek maleńki :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Hihi, no widzisz, a ja mam bardzo jasny ekran i wypatrzyłam sunię :)

A Dusia rozbrajająca jest, kojarzy mi się z takim stworkiem z bajki, ale nie pamiętam z jakiej to bajki był przesympatyczny stworek...

Będzie wspaniale oglądać ich zmiany u Szafirki :)

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Gabi79 napisał:

Ja też wypatrzyłam, bo sunia jest w moim typie!!!

:)

19 minut temu, Tola napisał:

Piotr i psiaki juz w domu, przed chwilką rozmawiał z moim TZem. :)

Teraz czekamy na wieczorną relację szafirki:)

Oj czekamy :)

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Havanka napisał:

Najgorszy etap już za psiaczkami ! Teraz będziemy świadkami ich metamorfozy a za jakiś czas każda z nas wzruszy się oglądając zdjęcia całej piątki z nowych, kochających domów !

Powodzenia maluszki !

To prawda! Będziemy czekać na tą przemianę z niecierpliwością :D

Link to comment
Share on other sites

Psiaki już w domu, po kolacji, odpoczywają w ciepełku i na mięciutkim.

Bobik poszczekał sobie, chciał pokazać, że jest ważny i poważny, ale w rezultacie chętnie dał się pogłaskać i podrapać za uszkami.

Mika rzeczywiście sprawia wrażenie obrażonej, nie chciała wyjść z transportera, prawdopodobnie też  nie zna smyczy. Dostała jedzonko pod pyszczek i będziemy czekać, aż dama zdecyduje się ruszyć.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, szafirka napisał:

Psiaki już w domu, po kolacji, odpoczywają w ciepełku i na mięciutkim.

Bobik poszczekał sobie, chciał pokazać, że jest ważny i poważny, ale w rezultacie chętnie dał się pogłaskać i podrapać za uszkami.

Mika rzeczywiście sprawia wrażenie obrażonej, nie chciała wyjść z transportera, prawdopodobnie też  nie zna smyczy. Dostała jedzonko pod pyszczek i będziemy czekać, aż dama zdecyduje się ruszyć.

No Bobik to musiał pokazać, że z niego groźny gość przecież :)

A Mika....no przecież tak bez ostrzeżenia ktoś ją zabrał z miejsca, które może nie kochała ale znała.Mam nadzieję,że szybko wyjdzie z niej mała, szczęśliwa rozrabiara :)

Haniu proszę dokarmiaj je Teosiowymi puszkami. Zamówi Ela dla tej dwójki to się Tośkowi odda ;)

 

Haniu a co Mąż powiedział o Abi?

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Poker napisał:

Faktycznie, jesteś bardzo spostrzegawcza. A może dzięki tak ogromnemu podobieństwu dadzą Bobikowi dom ?

Pani odpisała. To jednak nie ich pies. Szukają go po całej Polsce od sierpnia tamtego roku i są zrozpaczeni :(

Pani jednak nie kontynuowała tematu.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, anecik napisał:

Pani odpisała. To jednak nie ich pies. Szukają go po całej Polsce od sierpnia tamtego roku i są zrozpaczeni :(

Pani jednak nie kontynuowała tematu.

Zaginięcie psiaka, to straszna tragedia, tak dla psa, jak i dla opiekunów. Współczuję, ale chyba bardziej psu, bo to pewnie nie jego wina, że zaginął :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...