Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

Kochani dziękuję Wam wszystkim za to ,że jesteście ,że razem udaje się nam pomagać tym najlepszym , najukochańszym i tak niestety często krzywdzonym istotom jakimi są psiaki.

Życzę Wam i sobie żeby te Święta były dobre , spokojne i żeby ludzie zrozumieli,że warto widzieć krzywdę , pomagać skrzywdzonym a co najważniejsze nigdy nie krzywdzić żadnego stworzenia.

Dziękuję za Igę:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Elisabeta napisał:

Tysiu, Igunia troszkę poczeka, a Ty się spokojnie ucz. Trzymam kciuki za wszystkie zaliczenia. :-)

Niestety, nie mogę mieć spokoju... tak dzisiaj takie miałam nerwy zszargane, że tylko próbowałam się uspokoić... a wszystko przez swoje niedopatrzenie :(

Link to comment
Share on other sites

U Igi ok. Tak jak myślałam zakolegowała się z Blekusiem.  Nie jest to jakaś wielka miłość raczej szorstka przyjaźń ale od czegoś trzeba zacząć.  

Głodem nie przymiera ale miskę plastikową poźarła. Zabawki ją nie interesują,  raczej sobie dumnie chadza po ogrodzie. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, anecik napisał:

U Igi ok. Tak jak myślałam zakolegowała się z Blekusiem.  Nie jest to jakaś wielka miłość raczej szorstka przyjaźń ale od czegoś trzeba zacząć.  

Głodem nie przymiera ale miskę plastikową poźarła. Zabawki ją nie interesują,  raczej sobie dumnie chadza po ogrodzie. 

Miskożerca kochany:) Ja miałam kiedyś taką Czikę, która zżerała miski:)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, anecik napisał:

U Igi ok. Tak jak myślałam zakolegowała się z Blekusiem.  Nie jest to jakaś wielka miłość raczej szorstka przyjaźń ale od czegoś trzeba zacząć.  

Brawo, Igunia. :-) To początki... Blekuś, bądź cierpliwy. :-)

Dobrej soboty. Ostatniej w tym roku. :-)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, MALWA napisał:

Elik- wpisz prosze w rozliczeniu wplate dla anecik za grudzien + 6 zl, ktore zostalo przelane za odrobaczenie Igi. 

Soreczki, nie kumata jakaś jestem, bo nie rozbieram. Czy coś przelałaś na konto anecik czy chodzi o to, że mam zrobić przelew ?  Jeśli mam zrobić, to na jaką kwotę ?

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Soreczki, nie kumata jakaś jestem, bo nie rozbieram. Czy coś przelałaś na konto anecik czy chodzi o to, że mam zrobić przelew ?  Jeśli mam zrobić, to na jaką kwotę ?

Faktycznie....

Elik kochana jestes skarbnikiem Igi. Przelew za hotelik idzie na koniec miesiaca za dany miesiac. Jeslu nie zaplacilas przed swietami, a pisalas, ze wyjezdzasz, to musialas zaplacic zaraz po swietach, by anecik dostala kase za grudzien. 

Ustalono 300 zl za miesiac.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2017 o 11:00, anecik napisał:

Myślę że elik po prostu mniej zapłaci za XII :)

 

Dnia 18.12.2017 o 12:48, elik napisał:

Dokładnie tak. Nie będę brała tej kwoty pod uwagę w rozliczeniach.

To odnośnie przelewu 100 zł od memory, które mam na koncie Igi. Czyli do zapłaty 206 zł. W styczniu będzie jeszcze szczepienie.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, MALWA napisał:

Faktycznie....

Elik kochana jestes skarbnikiem Igi. Przelew za hotelik idzie na koniec miesiaca za dany miesiac. Jeslu nue zaplacilas przed swietami, a pusalas, zecwyjezdzasz, to musialas zaplacic zaraz po swietach, by anecik dostala kase za grudzien. 

Ustalono 300 zl za miesiac.

To, że jestem skarbnikiem  wiem :) ale albo nie było powiedziane na wątku, albo nie zauważyłam jaki będzie miesięczny koszt pobytu suni w PDT. Jest w zwyczaju, że zapłata za hotel, czy PDT następuje po zakończeniu miesiąca. Jeśli życzysz sobie, żebym wpłacała wcześniej to nie ma sprawy, mogę tak robić, tylko powiedz  ile dni przed końcem miesiąca mam robić przelew.

Jako skarbnik Neluni muszę pilnować jej majątku. Nelunia przyjechała do anecik 3.12.  więc kwota za grudzień będzie nieco mniejsza :)

300 / 31 * 29 = 280,60 zł - 100,00 zł = 180,60 zł + 6,00 zł za odrobaczenie = 186,60 zł

Anecik, czy zgadzasz się z tym wyliczeniem ?  Nr konta do przelania kasy bardzo proszę :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...