Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

Obiecałam Igusi tekst i ogłoszenia.

Iga, bursztynowa, piękność, czeka na swoją panią.

Iga, mała (10 kg) suczka w bursztynowym futerku, ma około 7 lat i całe psie życie przed sobą ! Lata szczenięce to już przeszłość. Ustatkowała się, wyciszyła. Jest bardzo grzeczna, posłuszna i spokojna. W domu zachowuje się nienagannie; nic nie niszczy, nie szczeka, potrafi sygnalizować potrzebę wyjścia.  Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, lubi być przytulana i głaskana. Umie już chodzić na smyczy.

Igusia jest już po sterylizacji. Została też odrobaczona i zaszczepiona. Jest gotowa do adopcji.

Tej cudownej suczce, szukamy wyjątkowego opiekuna, który zapewni jej dobre i szczęśliwe życie do końca.

Pozostałe informacje, tylko pod podanym numerem telefonu....

Jeżeli wszystko jest ok, to poproszę o numer telefonu do kontaktu i zacznę malutką ogłaszać.

Edytowałam wiek suni.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Havanka napisał:

Obiecałam Igusi tekst i ogłoszenia.

Iga, bursztynowa, psia piękność, czeka na swoją ukochaną panią.

Iga, mała (10 kg) suczka w bursztynowym futerku, ma dopiero 3 lata i całe życie przed sobą ! Lata szczenięce to już przeszłość. Ustatkowała się, wyciszyła. Jest bardzo grzeczna, posłuszna i spokojna. W domu zachowuje się nienagannie; nic nie niszczy, nie szczeka, potrafi sygnalizować potrzebę wyjścia.  Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, lubi być przytulana i głaskana. Umie już chodzić na smyczy.

Igusia jest już po sterylizacji. Została też odrobaczona i zaszczepiona. Jest gotowa do adopcji.

Tej cudownej suczce, szukamy wyjątkowego opiekuna, który zapewni jej dobre i szczęśliwe życie do końca.

Pozostałe informacje, tylko pod podanym numerem telefonu....

Jeżeli wszystko jest ok, to poproszę o numer telefonu do kontaktu i zacznę malutką ogłaszać.

Jeśli mogę ....Iga ma około 7, 8 lat.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2017 o 16:24, MALWA napisał:

 

Iga zachowuje czystość, do ludzi ok, psi towarzysz niekoniecznie.   - chyba nie do końca rozumiem o co chodzi? To jest do ludzi czy nie ?

 

Tekst do ogłoszenia:

 

 

Iga - słodki rudasek do adopcji!

 

Jestem Iga, mam trzy latka i ważę......

Jestem wysterylizowana   ?            i  zaszczepiona.

Jestem grzeczna i spokojna. W domu zachowuję czystość. Miałam wcześniej swoja ukochana panią, głaskanie, spacerki i jedzonko w swojej miseczce. Nie wiem co się stało w moim dotychczasowym życiu, ale zostałam nagle przez starszą Panią oddana do schroniska. Przebywam obecnie w woj. śląskim.

Jeśli chcesz podarować mi domek, taki najlepszy na świecie,  rączki, które głaszczą, serce, które utuli, to zadzwoń proszę na poniższy numer:

 

Dane do ogłoszeń - dane ewu (tak ustaliłam z Basią).

Korzystałam z danych Malwy... Ale zaraz poprawię.

Link to comment
Share on other sites

Elunia kochana, ogłosisz ją?  Obiecałam to zrobić, bo nikt się nie kwapił.  Ja już tak mam, że jak nikt nie chce, to ja muszę, ale muszę zmienić tą taktykę, bo nie daję rady, doba mała.

Nie nalegam, bo wiem, .że i Ty też masz multum obowiązków

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Elunia kochana, ogłosisz ją?  Obiecałam to zrobić, bo nikt się nie kwapił.  Ja już tak mam, że jak nikt nie chce, to ja muszę, ale muszę zmienić tą taktykę, bo nie daję rady, doba mała.

Nie nalegam, bo wiem, .że i Ty też masz multum obowiązków

Tak Eluś. Obiecałam na początku wątku, ze pomogę w ogloszeniach. Czekam tylko na tel. kontaktowy i województwo.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Havanka napisał:

Tak Eluś. Obiecałam na początku wątku, ze pomogę w ogloszeniach. Czekam tylko na tel. kontaktowy i województwo.

Dzięki wielgachne Eluś. Ja dopiero teraz mogłam usiąść do kompa i muszę rozliczenia pouzupełniać :(   Jeśli nr telefonu Basi to mogę podać Ci na PW, a woj. ? Może MALWA zadecyduje.

EDIT

Napisałam do Basi SMSa, to może wejdzie na wątek i powie.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Dzięki wielgachne Eluś. Ja dopiero teraz mogłam usiąść do kompa i muszę rozliczenia pouzupełniać :(   Jeśli nr telefonu Basi to mogę podać Ci na PW, a woj. ? Może MALWA zadecyduje,

No właśnie nie wiem, do kogo kontakt. Czy do Ewu czy do Malwy. czekam na decyzje.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

No właśnie nie wiem, do kogo kontakt. Czy do Ewu czy do Malwy. czekam na decyzje.

Miałam przerwę na spacer z psiurkami, ale już jestem.

Basia prosi o podanie Jej telefonu - masz ? i  ogłoszenia na woj. śląskie

Link to comment
Share on other sites

Sorki ale moja doba powinna mieć 72 godziny. Wczoraj miałam wspaniałą adopcję szczeniaka, którego zabrałam bez pomysłu gdzie go dam...Na szczęście moja ukochana Sąsiadka jak go zobaczyła natychmiast zabrała ode mnie chłopaczka. Dżeki to obłędny 6-cio miesięczny szczylek. Jakieś Anioły czuwały na całą sytuacją bo po dwóch dniach zadzwonił telefon i urocza Pani umówiła się na wizytę w jego sprawie. Blisko ode mnie więc tego samego dnia pojechałśmy i nastąpiła wzajemna miłość. Państwo zakochali się w Dżeku, on w nich i ja też się w nich zakochałam:). Już mam cudne fotki:) Czasem warto robić szalone rzeczy.....:)

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, ewu napisał:

Sorki ale moja doba powinna mieć 72 godziny. Wczoraj miałam wspaniałą adopcję szczeniaka, którego zabrałam bez pomysłu gdzie go dam...Na szczęście moja ukochana Sąsiadka jak go zobaczyła natychmiast zabrała ode mnie chłopaczka. Dżeki to obłędny 6-cio miesięczny szczylek. Jakieś Anioły czuwały na całą sytuacją bo po dwóch dniach zadzwonił telefon i urocza Pani umówiła się na wizytę w jego sprawie. Blisko ode mnie więc tego samego dnia pojechałśmy i nastąpiła wzajemna miłość. Państwo zakochali się w Dżeku, on w nich i ja też się w nich zakochałam:). Już mam cudne fotki:) Czasem warto robić szalone rzeczy.....:)

Wspaniała wiadomość Basiu :) Popieram szaleństwa ! :) :)

Dawaj fotki Basiu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Elu, widzę, ze ubiegłaś mnie w ogłoszeniach Igi. Fajnie, ze sunia będzie promowana na OLX, bo to zwiększa jej szanse. Ja będę mogła  zrobić ogłoszenia dopiero wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Havanka napisał:

Elu, widzę, ze ubiegłaś mnie w ogłoszeniach Igi. Fajnie, ze sunia będzie promowana na OLX, bo to zwiększa jej szanse. Ja będę mogła  zrobić ogłoszenia dopiero wieczorem.

Te ogłoszenia zrobiłam dla Foksika i było multum telefonów.  Basia już wybrała domek, a że ogłoszenia wyróżniłam do 17.12. podstawiłam Igunię za Foksika :)

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Eliku, nasz Bursztynek ma super ogłoszenia. :-)

Piękny tekst od Havanki, śliczne fotki... Teraz tylko kciuki trzymac mocno za Dom dla Iguni. 

Trzymam. :-)

Dzięki - trzy Ele :)

Trzymamy kciuki za dobry domek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...