Jump to content
Dogomania

Majka i Elfik zamojskie psiaki już w Hoteliku czekają na dom.Elfik w DS;Majka także w DS.


Anula

Recommended Posts

Oby tylko chłopczyk za bardzo nie ingerował we własność Majeczki tj.legowisko.Bo to tylko jest zwierzę i trzeba pamiętać o tym.

Widać,że Majka jeszcze nie jest sobą,jest zestresowana.Na szczęście jest łagodnym psem.

IMG-20171215-WA0001.jpg.b43c6942251098326b1ee4813afc9873.jpg

Ja osobiście bym się obawiała takiego zbliżenia 2-letniego dziecka z psem,który jeszcze nie jest w nowym domu nawet 24godz.

IMG-20171215-WA0000.jpg.19ee2fa30d0ebd666dfc1d4cacc533b7.jpg

No ale takie są moje odczucia,refleksje.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Anula napisał:

Oby tylko chłopczyk za bardzo nie ingerował we własność Majeczki tj.legowisko.Bo to tylko jest zwierzę i trzeba pamiętać o tym.

Widać,że Majka jeszcze nie jest sobą,jest zestresowana.Na szczęście jest łagodnym psem.

IMG-20171215-WA0001.jpg.b43c6942251098326b1ee4813afc9873.jpg

Ja osobiście bym się obawiała takiego zbliżenia 2-letniego dziecka z psem,który jeszcze nie jest w nowym domu nawet 24godz.

No ale takie są moje odczucia,refleksje.

O zbytniej ingerencji dziecka do psa rozmawiałam z p.Anetą i została "pouczona" Reszta należy do niej,jej obserwacji i reagowania na "nieodpowiednie" sytuacje.Synek jest dość rezolutny i w częstym kontakcie z psiakami dziadków i według p.Anety dobrze sobie wzajemnie kompanują.Pani Aneta ten i kolejny tydzień jest w domu, z czego bardzo się ucieszyłam bo może mieć wszystko na oku....Majka raczej nie powinna ugryźć, ale może warknąć czy kłapnąć ostrzegawczo,z czego rodzina powinna wyciągnąć odpowiednie wnioski....Alis też trafiła do rodziny z 3 dzieci i na szczęście wszystko było pod odpowiednią kontrolą,co dało doskonałe efekty.

Link to comment
Share on other sites

                         Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Niech będą one okazją do zadumy, ale i radości z rodzinnego spotkania. Niech przyniosą wytchnienie od codziennych zmagań i trosk. Oby magia Bożego Narodzenia przetrwała w nas jak najdłużej!       

 

                            Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...