Jump to content
Dogomania

By zdążyć przed zimą- ratujmy Radysiaki- Buźka, Granulka, Lotka, Żelek, Rosa, Tosia, Lalka wszystkie w SWOICH DOMACH


kiyoshi

Recommended Posts

5 minut temu, kiyoshi napisał:

Tysiu..a sama się nie odważysz jesli nikogo nie znajde?

 

Raczej nie... nie mam za bardzo doświadczenia :( nie chciałabym brać takiej odpowiedzialności... 
Jak nie znajdziesz to dopytam Kobietę, która mnie wdraża w robienie wizyt - może będzie mogła... chociaż ostatnio wiem, że była w szpitalu...
Tyle, że ja jakoś do środy jestem we Wrocławiu. :(
 

Link to comment
Share on other sites

Wyobraźcie sobie ,że ta 70.letnia pani zadzwoniła w sprawie dziewięcioletniej  Igi ,która jest u anecik i jestem poproszona o wizytę dla niej. A jest to dokładnie drugi koniec miasta dla mnie.

Widać , dotarło do pań,że nie powinny brać młodego psa.

Trzymam kciuki za dobry domek dla Tosi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Poker napisał:

Wyobraźcie sobie ,że ta 70.letnia pani zadzwoniła w sprawie dziewięcioletniej  Igi ,która jest u anecik i jestem poproszona o wizytę dla niej. A jest to dokładnie drugi koniec miasta dla mnie.

Widać , dotarło do pań,że nie powinny brać młodego psa.

Trzymam kciuki za dobry domek dla Tosi.

coś Ty??? tak się ciesze, bo właśnie dziś rozmawiałam z Gabrysią i tak mi podsunęła, żeby pokazać Pani Ige i tak poczułam- że to mogłoby być To! I patrzcie- sprawdziło się:) suuuper! Bardzo sie ciesze!

 

tzn. ja nie podsunęłam Pani Igi, żeby było jasne, bo z Gabrysią rozmawiałam dosłownie godzine temu, ale dokładnie O TYM!

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, kiyoshi napisał:

coś Ty??? tak się ciesze, bo właśnie dziś rozmawiałam z Gabrysią i tak mi podsunęła, żeby pokazać Pani Ige i tak poczułam- że to mogłoby być To! I patrzcie- sprawdziło się:) suuuper! Bardzo sie ciesze!

 

tzn. ja nie podsunęłam Pani Igi, żeby było jasne, bo z Gabrysią rozmawiałam dosłownie godzine temu, ale dokładnie O TYM!

Ojej, chyba wróżką zostanę.

Oby Iguni się udało, trzymam kciuki!!!

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Wyobraźcie sobie ,że ta 70.letnia pani zadzwoniła w sprawie dziewięcioletniej  Igi ,która jest u anecik i jestem poproszona o wizytę dla niej. A jest to dokładnie drugi koniec miasta dla mnie.

Widać , dotarło do pań,że nie powinny brać młodego psa.

Trzymam kciuki za dobry domek dla Tosi.

Powodzenia Igusiu!

Link to comment
Share on other sites

Kasia ma zdjęcia Rosy z nowego domu:) obiecała wstawić więc czekam z Wami cierpliwie:)

 

Lalka czuje sie znacznie lepiej. Kasia ma 'nosa' od razu rozpoznała że Lalka choruje na to samo co Rosa i potwierdziło się- gronkowiec złocisty. Na szczęscie antybiotyk dostała od razu ten który pomógł Rosie, więc leczenie od początku trafione i już widać ogromną poprawe. Mała pozbywa się kataru, kaszlu i wraca do sił, ma apetyt i Kasia mówiła, że jest wielkim pieszczochem:)

Kasiu- zapomniałam zapytać ile mam zwrócić za wymaz, więc napisz juz tutaj.

Dziś ma być póki co najmroźniejsza noc tej zimy......martwie się o nasze psiaki z przytuliska, o wszystkie te, o które nikt nie zadbał gdzieś na łańcuchach...o Radysiaki....psiaczki .... :( smutek-ruchomy-obrazek-0015.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

Dziś ma być póki co najmroźniejsza noc tej zimy......martwie się o nasze psiaki z przytuliska, o wszystkie te, o które nikt nie zadbał gdzieś na łańcuchach...o Radysiaki....psiaczki .... :( smutek-ruchomy-obrazek-0015.gif

Oby to była tylko jedna noc :((((((((((((

Link to comment
Share on other sites

Wizyta dla Tosi wypadła bardzo dobrze, Pani wizytatorka wyszła zaprzyjaźniona z Panią Natalią:) :) ja tez się z wizytatorką zaprzyjaźniłam:) także fajnie wszystko:)

Tosia może się pakować- wyjedzie na swoje w piątek lub sobote:)

Bardzo się ciesze! Pani będzie słać zdjęcia i wieści, a rodzina okazała się dużo bardziej psiolubna niż myślałam;) Pani jak jeszcze mieszkała z rodzicami przygarnęli 3 pieski, a jej narzeczony ze swoimi rodzicami tez miał 2 bezdomniaczki...także są bardzo świadomi, empatyczni, a przynajmniej tak się zapowiadają:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...