Jump to content
Dogomania

By zdążyć przed zimą- ratujmy Radysiaki- Buźka, Granulka, Lotka, Żelek, Rosa, Tosia, Lalka wszystkie w SWOICH DOMACH


kiyoshi

Recommended Posts

Przelewam Kasi 220 zł za hotelik Zelka za styczeń. I 320 zł za transport Tosi dzisiaj (chyba Tosia jest własnie przejmowana przez Szafirka)

A u Zelusia wszystko dobrze:) Państwo zadowoleni, Żelek jest bardzo spokojny, Pan pisze że nawet za spokojny, ale sądze, że to jeszcze lekki stres i wkrótce minie a piesio zacznie się w pełni cieszyć z takiego domku:)

Tutaj piesio spaceruje- powiększyłam i adresówka jest ;)

Resized_20180123_145236001_457.jpeg.430c5e4785206feb8d9a785d8625d82e.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Tosia juz u Hani:) Szafirka pisała mi, że jest bardzo kochana, ale jeszcze wystraszona:( NIestety schronisko R. dało popis...Tosia przyjechała bez ksiązeczki, bez jakiegokolwiek zaświadczenia o czymkolwiek, bez numeru, bez historii...Trzeba robić wszystko od podstaw, bo w wysłanie mi ksiązeczki wcale nie wierze...już tyle razy się nie doczekałam...eh....zadziwiające... :( :(

tosia1.jpg.4f084267d734c0fbe98e8f6d97278116.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, kiyoshi napisał:

Tosia juz u Hani:) Szafirka pisała mi, że jest bardzo kochana, ale jeszcze wystraszona:( NIestety schronisko R. dało popis...Tosia przyjechała bez ksiązeczki, bez jakiegokolwiek zaświadczenia o czymkolwiek, bez numeru, bez historii...Trzeba robić wszystko od podstaw, bo w wysłanie mi ksiązeczki wcale nie wierze...już tyle razy się nie doczekałam...eh....zadziwiające... :( :(

tosia1.jpg.4f084267d734c0fbe98e8f6d97278116.jpg

Najważniejsze, że sunieczka już u szafirki!!!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Tosia juz u Hani:) Szafirka pisała mi, że jest bardzo kochana, ale jeszcze wystraszona:( NIestety schronisko R. dało popis...Tosia przyjechała bez ksiązeczki, bez jakiegokolwiek zaświadczenia o czymkolwiek, bez numeru, bez historii...Trzeba robić wszystko od podstaw, bo w wysłanie mi ksiązeczki wcale nie wierze...już tyle razy się nie doczekałam...eh....zadziwiające... :( :(

 

 

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Najważniejsze, że sunieczka już u szafirki!!!

To samo pomyślałam. 

Dobrze, że Tosia już na wolności!

Link to comment
Share on other sites

Ustalilysmy z Hania ze wyrobimy Tosi ksiazeczke od podstaw

A dzisiejsza dpbra wiadomosc jest taka ze Rosa ma dom. Dzis Kasia byla na wizycie z toga i jutro Roska sie przeprowadza. Zamieszka pod Bielskiej w domu z ogrodem z mlodym malzenstwem. Powodzenia nasza kochana

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

Ustalilysmy z Hania ze wyrobimy Tosi ksiazeczke od podstaw

A dzisiejsza dpbra wiadomosc jest taka ze Rosa ma dom. Dzis Kasia byla na wizycie z toga i jutro Roska sie przeprowadza. Zamieszka pod Bielskiej w domu z ogrodem z mlodym malzenstwem. Powodzenia nasza kochana

Izunia, działasz, jak burza,

Bardzo się cieszę z domku dla Rosy!!!

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Poker napisał:

Dziękuję, super. Cieszę się niesamowicie.Wygląda jak królewna.

Ostatnio przejeżdżałam obok, rozglądałam się za Luną ,ale akurat nie było jej.

to ja Tobie dziekuje, masz nosa niesamowitego...powiem Ci, że moja jedna koleżanka nie była pewna tego domu. Jak z Panem rozmawiałam to nie może się nachwalić jaka ona NAJ:) a wszystko co zrobi nie do końca zgodnie 'z planem' to nic takiego;) np. wyjazd do Zakoapnego od dawna planowany odwołany bo Luna ma cieczke;) (ale to nic takiego- jak mówi Pan)

Link to comment
Share on other sites

Roska pojechała do domu:) Jutro lub pojutrze będe dzwonić do Państwa. Kasia z Państwem jest w kontakcie:) wszystko jest dobrze.

Tosia była dziś u weterynarza- szczepienia, odrobaczenie i odpchlenie kosztowało 69 zł. Hania wykąpała tez sunie. Zobaczcie jakie cudeńko maleńkie troszkę jeszcze wystraszone..

tosia2.jpg.37acf4540362524eeb4b4b06aaca528c.jpgtosia3.jpg.0b5eff3fba913052cd0880cfa16865d0.jpg

tosia4.jpg.fe0d9f48f9ca3825eb7d89189a6131be.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Ona jest chyba młodziutka - wygląda jak szczeniaczek :)

mała waży trochę ponad 7 kg, wet powiedział że ma 1- 1,5 roku...:) boi się jeszcze jak ktoś do niej zbyt szybko podchodzi, wtedy kładzie się i siusia:(   :(

Ma chip- niezarejestrowany z Radys.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...