Jump to content
Dogomania

By zdążyć przed zimą- ratujmy Radysiaki- Buźka, Granulka, Lotka, Żelek, Rosa, Tosia, Lalka wszystkie w SWOICH DOMACH


kiyoshi

Recommended Posts

Na konto Laluni wpłynęło 20 zł od mar.gajko. DZIĘKUJE CAŁYM SERDUSZKIEM:)

Troszkę zmieniły się plany co do suni, w wekend 16 marca będzie się przeprowadzać do Warszawy, w związku z czym odwołałyśmy wizytę u okulisty, Pani Ewa juz umawia specjaliste w Warszawie i tam będzie diagnoza, leczenie i ewentualne dalsze leczenie już w ciągu życia Lali:) za to postanowiłysmy sunie wysterylizować nim wyjedzie, o ile oczywiście wet nie będzie miał przeciwskazań. Sunia zamieszka z psem Orionem, który tez był adoptowany 3 lata temu z ciężkich warunków i ogólnie ma problemy ze zdrowiem, dlatego do teraz nie został jeszcze wykastrowany. Dla bezpieczeństwa lepiej żeby chociaż Lala była bezpłodna.

Szukam jeszcze kogos do wizyty PA Warszawa dzielnica PYRY?? ktoś tu jest z okolicy? wizyta czysta formalnośc, bo Państwo 2 dnia byli u Kasi przecież ze swoi psem...

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

A jednak się zdecydowali - suuuuper, cieszę się :)
Niestety, nie mam pojęcia, kto jest z Warszawy...

ja te sie ciesze, myśle, że warto było poczekać na ten dom, bo to młodzi ludzie, Pani pracuje z domu, więc pieski oba non stop pod opieka będą. Państwo bardzo psiolubni, świadomi, no i Lala do Oriona dopasowana, bo on też czarno-biały:)

Poszukam kogoś na fb na wizyte chyba...

Jeszcze 10 dni mam czasu:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

ja te sie ciesze, myśle, że warto było poczekać na ten dom, bo to młodzi ludzie, Pani pracuje z domu, więc pieski oba non stop pod opieka będą. Państwo bardzo psiolubni, świadomi, no i Lala do Oriona dopasowana, bo on też czarno-biały:)

Poszukam kogoś na fb na wizyte chyba...

Jeszcze 10 dni mam czasu:)

Izuś, jakby Państwo dojrzeli do trzeciego psiaka to poleć im Dolarka, on też czarno-biały :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

ja te sie ciesze, myśle, że warto było poczekać na ten dom, bo to młodzi ludzie, Pani pracuje z domu, więc pieski oba non stop pod opieka będą. Państwo bardzo psiolubni, świadomi, no i Lala do Oriona dopasowana, bo on też czarno-biały:)

Poszukam kogoś na fb na wizyte chyba...

Jeszcze 10 dni mam czasu:)

Jeżeli chcesz to mogę zrobić wizytę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2018 o 22:26, Jo37 napisał:

Jeżeli chcesz to mogę zrobić wizytę.

 

16 godzin temu, kiyoshi napisał:

Powaznie? NO PEWNIE ZE CHCE!

Dziekuje ;) wieczorkiem przekaze dane na priv

 

Jak zawsze Joanna ;)

 

Trzymam kciuki za domek!

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, jankamałpa napisał:

Poszła zaległa stała  za styczeń, luty i marzec.

dziękuje:) potwierdze jak tylko dotrze

Dziś wpłynęlo 10 zł od p. Irenki:) <3

A w poniedziałek Lala ma umówioną sterylkę, o ile wet nie będzie miał przeciwskazań do zabiegu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...