Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

Wzruszajacy ten watek. Wlasciwie to Wasza walka kochane Dziewczyny jest wzruszajaca. Po prostu brak slow. Oby Czesterkowi udalo sie pomoc, oby zjawil sie dla niego wspanialy domek. Sle te modly z wielka nadzieja, ze tak bedzie. Wielkie uklony dla Wszystkich ktorzy Czesterkowi pomagaja. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bgra napisał:

Jestem po rozmowie z wetem ortopedą z Orzesza,kawałek drogi,na szybko przez tel potwierdził ,że warto spróbować,nawet zalecał chociaż wiedział,że na tym nie zarobi ;) bo to tylko rozmowa.Magnetoterapia,laseroterapia...cały czas myślę jak poprawić to wydalanie,Nivalin też dostaje po to .To młody psiak ma całe życie przed sobą,trzeba mu domek znaleźć ! :)

Dzięki za wyjaśnienie.Faktem jest,że trzeba się wszystkiego chwytać aby poprawić Czesterkowi komfort życia a także przyszłym właścicielom.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Czester był w kolejnej kontroli u weta.Trzyma mocz,sam oddaje,kropelkuje w miernej ilości.Stolec zwięzły,oddaje dalej bezwiednie.Przy pierwszej,kolejnej wizycie u weta okolice zwieraczy odbytu bez reakcji na dotyk,dzisiaj wyraźnie to miejsce jest tkliwe,przy badaniu wyraźnie spinał się i był zaniepokojony,musiałam mu trzymać głowę.Zlecono kontynuację leczenia:Nivalin ,Vit B com,Metoclopramid tabl,Colon C,Błonnik,w razie luźnego stolca Carbo med.
kontrola za 10 dni.Dodatkowo najważniejsze zacząć myśleć o rehabilitacji.Koszt wizyty 0 zł ,transport 100 zł

Ośrodek w którym mógłby z niej korzystać,niestety za daleko,wykończą nas ceny za sam transport.Jestem w stanie załatwić mu rehabilitanta jak zamieszka na ten czas u mnie.Cen na razie nie znam,musimy się wbić z terminem,chyba dopiero po nowym roku.

Co robić ? Pieniądze na Zrzucie są,z pozostałych zobowiązań Skarpeta się wywiąże.

Kilka zdjęć z dzisiaj,wzbudzał wyraźne zainteresowanie,głównie niestety współczucie :( 

 

23972429_1534577409960543_667750037_n.jpg

23899124_1534577496627201_1590350001_n.jpg

23972792_1534577533293864_2012957931_n.jpg

24019950_1534577656627185_1289814804_n.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Wygląda na  to ,że jest lekka poprawa. Przydałaby się szybciej ta rehabilitacja. A co sądzicie o akupunkturze?

Wyraźna :) zobaczę co się da zrobić z rehabilitacją.

Nie wiem czy nam wystarczy pieniędzy na akupunkturę .Nova w Rudzie Śląskiej,dr Adamski zajmuje się akupunkturą od lat,podejdę jak tylko będę mogła i popytam.Moja dzielnica ;)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Bgra napisał:

Wyraźna :) zobaczę co się da zrobić z rehabilitacją.

Nie wiem czy nam wystarczy pieniędzy na akupunkturę .Nova w Rudzie Śląskiej,dr Adamski zajmuje się akupunkturą od lat,podejdę jak tylko będę mogła i popytam.Moja dzielnica ;)

Najważniejsze, że jest poprawa.

Trzeba się chwytać wszystkiego co może polepszyć Czesterkowi życie, a później..... DS

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, b-b napisał:

Będziemy zbierać, prosić żebrać!

Trzeba wykorzystać wszystkie szanse w miarę możliwości :)

Dziękuję Bogda :) to była kilkukrotna reakcja na narzędzie.

5 godzin temu, ona03 napisał:

Najważniejsze, że jest poprawa.

Trzeba się chwytać wszystkiego co może polepszyć Czesterkowi życie, a później..... DS

Zrobimy co tylko się da.

4 godziny temu, Onaa napisał:

Zaglądam do Czesterka.

Dzisiaj ładny słoneczny dzień :), pewnie będzie śmigał na trawce jak szalony.

 

Wczoraj się trochę popisał,agresor mu się włączył ;) ludzie ok,psy nie wszystkie mu się podobały,najgorzej z haskim ;)

obaj z maltańczykiem chcieli o zagryźć ;) musiał się ewakuować na spacerek ,nie było dla niego miejsca w poczekalni ;)

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Kibicuje Waszej walce! Kochany Czesterkiem, wierzę że jeszcze uda się poprawić jego komfort... 

Dziękuję ! :) tyle osób się pochyliło nad maluchem,to musi procentować :)

Link to comment
Share on other sites

Nadeszła wpłata jednorazowa od ilonaS - 30,00zł.Ślicznie dziękujemy za pomoc.Jest to nie oceniona pomoc w sytuacji Czesterka.

Bożenko,w moim przekonaniu trzeba wykorzystać wszystkie metody leczenia na ile jest to możliwe.Pieniądze będziemy zbierać i prosić o więcej.

Czy za transport 100,00zł mam zwrócić i komu?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Tydzień temu poznałam osobiście Czesterka, jest przecudny!!!

Uwielbia się przytulać i być głaskany, kocha zabaweczki.

Bardzo grzecznie chodzi w pieluszce.

Zapach niestety powala z nóg, ale przecież to nie wina Czesterka.

No to wiemy o kim i o czym mówimy haha,chłopina jest wybitnie piękna,miziasta :)

Teraz ten zapach to mały pikuś ;) to co było to był prawdziwy dramat.

19 minut temu, Anula napisał:

Nadeszła wpłata jednorazowa od ilonaS - 30,00zł.Ślicznie dziękujemy za pomoc.Jest to nie oceniona pomoc w sytuacji Czesterka.

Bożenko,w moim przekonaniu trzeba wykorzystać wszystkie metody leczenia na ile jest to możliwe.Pieniądze będziemy zbierać i prosić o więcej.

Czy za transport 100,00zł mam zwrócić i komu?

Anulko transport opłaciłam ze Skarpety,już załatwione.Dziękuję Anulko,zrobimy wszytsko na co będą środki :) 

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, ona03 napisał:

To się model będzie stroił :)

Fajnie, że jest pomoc i Czesterkowa dupinka będzie zabezpieczona :)......

Co by gadać nie będzie pampersem świecił ;) kochana jak przyjdą majciochy,zobaczymy jak z rozmiarami to i dla Lolusia kupię :) jak pozwolisz :)

8 minut temu, terra napisał:

Zaglądam do Czesterka i cieszę się bardzo ,że choć małymi kroczkami, ale idzie ku lepszemu.

Coś drgnęło,dobrze jak uda się utrzymać siusianie,mój wet czeka ,bo też ma nadzieję,że i zwieracz odbytu zaskoczy,taki z niego optymista :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bgra napisał:

Co by gadać nie będzie pampersem świecił ;) kochana jak przyjdą majciochy,zobaczymy jak z rozmiarami to i dla Lolusia kupię :) jak pozwolisz :)

 

Ja to chyba nie mam nic do gadania........, z Lolusiem trzeba się porozumieć, czy będzie nosił czerwone galotki hihi :)

 

2 godziny temu, Bgra napisał:

 

Coś drgnęło,dobrze jak uda się utrzymać siusianie,mój wet czeka ,bo też ma nadzieję,że i zwieracz odbytu zaskoczy,taki z niego optymista :)

I ja jakoś tak wierzę, że Czesterek będzie w pełni sprawnym psiaczkiem,.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Bgra napisał:

 

Coś drgnęło,dobrze jak uda się utrzymać siusianie,mój wet czeka ,bo też ma nadzieję,że i zwieracz odbytu zaskoczy,taki z niego optymista :)

 

2 godziny temu, ona03 napisał:

I ja jakoś tak wierzę, że Czesterek będzie w pełni sprawnym psiaczkiem,.

I ja za to mocno trzymam kciuki! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...