Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

31 minut temu, Anula napisał:

Bożenko to mam zrobić Aneci jeszcze zwrot 79,27zł + 5,97zł=79,27zł.Pytam się dla pewności.

Kochana "opłacony rachunek ..." :)  to leki zlecone przez mojego weta,te opłaca Skarpeta,wklejam tylko dla informacji .Niczego nie przelewasz .

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2017 o 20:17, Anula napisał:

Nadeszła wpłata,deklaracja stała za XII od uxmal.Bardzo dziękujemy w imieniu Czesterka.

Pobyt Czesterka u Aneci opłacony 04.12.17 za XII.

 

17 godzin temu, Anula napisał:

Nadeszła wpłata,deklaracja - 20,00zł od elficzkowa.Wpisałam w deklaracje jednorazowe.Bardzo dziękujemy w imieniu Czesterka.

Jak dobrze,że Czester ma tyle dbających cioć :) dziękuję :)

 

Jesteśmy po kontroli u dr Kocota w Rudzie Śląskiej.Kontynuacja leczenia,Koszt wizyty 5 zł ,koszt transportu 100 zł ,koszt Nivalinu,igieł i strzykawek,Vit B complex 61 zł ,opłacony ze Skarpety Plaskatych.Kontrola za 10 dni.

Maluch dostał na Mikołajki od moich dziewczyn Hańci i Zytki ubranko,model na zdjęciach w załączeniu :)

 

24726684_1546281495456801_1345842933_n.jpg

24740676_1546281328790151_1403130861_n.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

To teraz maluszek nie zmarznie nam jeżeli nadejdzie sroga zima.Teraz widać,że jest mu gorąco w tym ubranku.Umieszczę wydatki Skarpety w poście rozliczeniowym dla informacji.

A jak długo Czester ma być kłuty. Czy mówiono coś o zaprzestaniu podawania Nivalinu?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

To teraz maluszek nie zmarznie nam jeżeli nadejdzie sroga zima.Teraz widać,że jest mu gorąco w tym ubranku.Umieszczę wydatki Skarpety w poście rozliczeniowym dla informacji.

A jak długo Czester ma być kłuty. Czy mówiono coś o zaprzestaniu podawania Nivalinu?

Może śmigać po śniegu :)

Nivalin do 7 cykli,w sumie 70 ampułek,więc jeszcze,jeszcze.To jedyna szansa,jedyny lek,Dzisiaj poruszyliśmy temat komórek macierzystych,w jego przypadku bez sensu.

Pieniądze na aku i reh ma więc spokojnie poczekamy do stycznia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2017 o 20:54, b-b napisał:

Zdrowiej słodziaku :)

Zdrowiej!

To jedno z moich największych marzeń :)

Dnia 6.12.2017 o 22:17, ona03 napisał:

Kubraczek, słodziaczek ma cudny, żadna zima mu nie straszna :)

Przed śniegiem,pluchą zabezpieczony :)

9 godzin temu, Anula napisał:

Nadeszła stała deklaracja od MikAga za XII.Ślicznie dziękujemy.

Dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Już wracają. Bgra napisze więcej - ale już wszystko ok. Wycisnął wet mocz - pewnie ten który mu zalegał od wczoraj i są podejrzenia że może się czymś struł. Mimi lubi nieraz coś sobie zakopać - mógł odnaleźć i skonsumować :(

Link to comment
Share on other sites

Dopiero weszłam do domu.Tak jak napisała Anetka Czester osowiały,zupełnie nie jak Czester.Mimo soboty poczekania pełna,zawsze wszystkim zaciekawiony,chciał ustawiać wszystkie psy,dzisiaj apatyczny.

Strach zajrzał nam w oczy,czy się mocznikiem nie podtruwa,zaraz krew na poz mocznika,wynik w normie.

W  Usg pęcherz wypełniony,został zacewnikowany,zleciało z 300 ml moczu.

Wymioty żółciowe w samochodzie i w poczekalni,rano też, chyba Anetka wspominała.

Dostał leki w inj. i doustnie i do podania w domku.

Jak nie będzie poprawy jutro kontrola między 9 a 10-tą.

Wg weta najprawdopodobniej coś zjadł i mu zaszkodziło.

Koszt wizyty 50 zł ,koszt transportu czekam na wycenę,to koszty Skarpety Plaskatych.

25114940_1549452881806329_1921797751_n.jpg

24989607_1549453145139636_564419238_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że już dobrze...ale poczekajmy do jutra.

Moja mała też tak robi. Gdzieś coś wygrzebie i później choruje. Nie idzie małej diablicy upilnować a ze względu ma brak ryjka - plaskata nic na pyszczek na spacerach nie da się założyć.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Bogusik napisał:

Uffff...trochę lżej na sercu po tych wiadomościach ale kciuków nie puszczam!

Nie puszczaj,przydają się.Czester dalej wymiotuje,do jedzenia nic nie dostawał tylko wodę.Zadzwoniłam do kliniki wet w Katowicach Brynowie.Wetka powiedziała,że spokojnie poczekać do rana,wody podawać tylko na dnie do zmoczenia języczka,że przy podrażnionym żołądku tak to wygląda,że nawet woda prowokuje do wymiotów.

Anetka tak zrobiła,na razie ok.Ciężką noc będzie miała,bo z pewnością nie zaśnie :(

7 godzin temu, b-b napisał:

Dobrze, że już dobrze...ale poczekajmy do jutra.

Moja mała też tak robi. Gdzieś coś wygrzebie i później choruje. Nie idzie małej diablicy upilnować a ze względu ma brak ryjka - plaskata nic na pyszczek na spacerach nie da się założyć.

O 9-tej jedziemy znowu do dr Kocota w RŚl

Plaskate no niestety z racji anatmomii ,na szczęście moja Hana jak coś już złapie to reaguje na "wypluj",Zytka nie jest zainteresowana ;)

 

6 godzin temu, terra napisał:

Czesterku, nie choruj piesku.

Dość,wyczerpał limit chorób :(

6 godzin temu, tomcug napisał:

No to trochę strachu Czesterek napędził :(

Po rozmowie z wetką ciut jestem spokojniejsza,te wymioty zaraz po wypiciu zaraz mi się skojarzyły z moją Stefanką jak miała niedrożność po zjedzeniu kości :( dobrze się skończyło bo matka zaraz się zorientowała co jest grane, Rtg potwierdziło.

Link to comment
Share on other sites

A może te leki co przyjmuje szkodzą w końcu żołądkowi bo mają prawo.Czy Czester coś dostaje osłonowego na żołądek.Weci o tym zapominają bardzo często.

Może te leki obciążają trzustkę i wątrobę stąd wymioty.Oby się nie odwodnił skoro ma zabronione picie wody.

Kurcze,no,jestem zmartwiona.

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Anula napisał:

A może te leki co przyjmuje szkodzą w końcu żołądkowi bo mają prawo.Czy Czester coś dostaje osłonowego na żołądek.Weci o tym zapominają bardzo często.

Może te leki obciążają trzustkę i wątrobę stąd wymioty.Oby się nie odwodnił skoro ma zabronione picie wody.

Kurcze,no,jestem zmartwiona.

Poczekajmy na wieści od weta.

Będziemy miały czas aby się jeszcze martwić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...