Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

rany jakie to piękne! Ja kupię!

 

49 minut temu, uxmal napisał:

Racja,

To nie gratisy to cudeńka hand made. Jeśli będzie bazarek to chętnie takie piękne rzeczy kupię.

Widzisz Bożenko?

Działaj i wystawiaj cudeńka ! :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Nadeszła wpłata z "zrzuta" 1375,00zł.Bardzo dziękuję Wszystkim,którzy przyczynili się do takiej kwoty z Dogo i FB.

Także deklaracja stała za XII od b-b.Bardzo,bardzo dziękujemy.

Anulko wysłałam wiadomość przed  przelaniem pieniędzy,nie dostałaś tego sms ?

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Bgra napisał:

Anulko wysłałam wiadomość przed  przelaniem pieniędzy,nie dostałaś tego sms ?

Dostałam wczoraj sms ale raczej ze zdjęciami.Ja nie odczytuję zdjęć a więc nie wiem co w tym sms było.

Nie wiem także o co chodzi z przelaniem pieniędzy.Jeżeli trzeba przelać na Skarpetę z "rzuty" czy innych pieniędzy to napisz tu aby wszystko było jasne i przejrzyste.Na moje konto przyszły te pieniążki dlatego umieściłam je w poście rozliczeniowym i potwierdziłam na wątku.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Dostałam wczoraj sms ale raczej ze zdjęciami.Ja nie odczytuję zdjęć a więc nie wiem co w tym sms było.

Nie wiem także o co chodzi z przelaniem pieniędzy.Jeżeli trzeba przelać na Skarpetę z "rzuty" czy innych pieniędzy to napisz tu aby wszystko było jasne i przejrzyste.Na moje konto przyszły te pieniążki dlatego umieściłam je w poście rozliczeniowym i potwierdziłam na wątku.

 

Już piszę Aniu :)

Nie pisałam wcześniej bo myślałam,że to jakby wychodzi samo z siebie,bo koszty skarpetowe też nie są wciągane w wydatki .Tak będzie i z ew  kolejną zrzutką.

To jest tak,że jak wpłyną te pieniądze do Skarpety to mam drogę otwartą do następnej zbiórki.Inaczej drogę sobie odcinam,jako osoba odpowiedzialna za psa ,pisałaś do mnie,że Ty tylko mi pomagasz,zbierałam a kasy w Skarpecie z niej nie ma,jak mam prosić o kolejne wpłaty :( za chwilę chcemy zrobić  kolejną zrzutkę,mam zamiar zrobić na innym portalu,tylko,że teraz od razu na konto skarpetowe.

Ta kasa i TAK będzie Czesterka.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Olena84 napisał:

to ja się piszę;)

coś tam dłubię powoli ;)

19 godzin temu, b-b napisał:

Jesteś dla siebie Bożenko za surowa. Robisz piękne rzeczy i to jest fakt kochana! :)

Dziękuję  :)

 

Nasz Czesterek zgubił już wszystkie swoje pampasy ,leżą gdzieś pod śniegiem haha,psy jak dzieci uwielbiają śnieg,młode toto to i szaleje radośnie :) coś trzeba uszyć na szybko ;) Anetka coś tam kombinuje do czasu nadejścia nowych :) pochwal się Anetko co wymodziłaś :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bgra napisał:

 

Nasz Czesterek zgubił już wszystkie swoje pampasy ,leżą gdzieś pod śniegiem haha,psy jak dzieci uwielbiają śnieg,młode toto to i szaleje radośnie :) coś trzeba uszyć na szybko ;) Anetka coś tam kombinuje do czasu nadejścia nowych :) pochwal się Anetko co wymodziłaś :)

Ło matko...., odśnieżarkę na cito trzeba zamówić, albo ocieplenie......

Czesterku szukaj galotków, gdzieś przecież są :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bgra napisał:

 

Nasz Czesterek zgubił już wszystkie swoje pampasy ,...

A to Ci cwaniak. Pozbył się niewygodnego odzienia :D

26 minut temu, ona03 napisał:

Ło matko...., odśnieżarkę na cito trzeba zamówić, albo ocieplenie......

Czesterku szukaj galotków, gdzieś przecież są :)

Zawsze możemy się zjechać na kawę u Anetki....z łopatami ;) 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, b-b napisał:

A to Ci cwaniak. Pozbył się niewygodnego odzienia :D

Zawsze możemy się zjechać na kawę u Anetki....z łopatami ;) 

Zapraszamy serdecznie.  U mnie zima na całego,  Że 30 cm śniegu to jest co robić........ i z psiakami się pobawicie.  Zdjęcia jutro bo właśnie wracamy zza Warszawy a pogoda im bardziej na południe tym bardziej zimowa. 

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, anecik napisał:

Zapraszamy serdecznie.  U mnie zima na całego,  Że 30 cm śniegu to jest co robić........ i z psiakami się pobawicie.  Zdjęcia jutro bo właśnie wracamy zza Warszawy a pogoda im bardziej na południe tym bardziej zimowa. 

Za zaproszenie dziękujemy ;)

U mnie szaro i czarno.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anecik napisał:

Zapraszamy serdecznie.  U mnie zima na całego,  Że 30 cm śniegu to jest co robić........ i z psiakami się pobawicie.  Zdjęcia jutro bo właśnie wracamy zza Warszawy a pogoda im bardziej na południe tym bardziej zimowa. 

Anetko czy nie lepiej jak Czester będzie biegał poza domkiem bez podpaski i pieluchy? ma szansę się przewietrzyć przy okazji :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2017 o 12:36, Bgra napisał:

Już piszę Aniu :)

Nie pisałam wcześniej bo myślałam,że to jakby wychodzi samo z siebie,bo koszty skarpetowe też nie są wciągane w wydatki .Tak będzie i z ew  kolejną zrzutką.

To jest tak,że jak wpłyną te pieniądze do Skarpety to mam drogę otwartą do następnej zbiórki.Inaczej drogę sobie odcinam,jako osoba odpowiedzialna za psa ,pisałaś do mnie,że Ty tylko mi pomagasz,zbierałam a kasy w Skarpecie z niej nie ma,jak mam prosić o kolejne wpłaty :( za chwilę chcemy zrobić  kolejną zrzutkę,mam zamiar zrobić na innym portalu,tylko,że teraz od razu na konto skarpetowe.

Ta kasa i TAK będzie Czesterka.

1375,00zł już zostało przelane na konto Skarpety.Jak tylko dotrą proszę o potwierdzenie na wątku.

Do Anety nie poszedł przelew za Czesterka za XII bo przekroczyłam tą wpłatą swój limit dzienny przelewów.Postaram się po północy uregulować dług.

A pampersy jeszcze nie przyszły z Belli? Jeżeli nie to trzeba koniecznie kupić i tu podać kwotę do zwrotu.To prośba do Anety.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

1375,00zł już zostało przelane na konto Skarpety.Jak tylko dotrą proszę o potwierdzenie na wątku.

Do Anety nie poszedł przelew za Czesterka za XII bo przekroczyłam tą wpłatą swój limit dzienny przelewów.Postaram się po północy uregulować dług.

A pampersy jeszcze nie przyszły z Belli? Jeżeli nie to trzeba koniecznie kupić i tu podać kwotę do zwrotu.To prośba do Anety.

 

Z Belli mają przyjść podpaski ale jeszcze nie dotarły. Pampersy jeszcze są z darów od "Skarpety"

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

1375,00zł już zostało przelane na konto Skarpety.Jak tylko dotrą proszę o potwierdzenie na wątku.

Do Anety nie poszedł przelew za Czesterka za XII bo przekroczyłam tą wpłatą swój limit dzienny przelewów.Postaram się po północy uregulować dług.

A pampersy jeszcze nie przyszły z Belli? Jeżeli nie to trzeba koniecznie kupić i tu podać kwotę do zwrotu.To prośba do Anety.

Dziękuję Aniu.

Niestety dotąd Bella się nie wywiązała z obietnic :(  Z Anetką jestem w stałym kontakcie,na teraz potrzebne będą tylko podpaski,zawiozę jak pojadę we wtorek po Czesterka.

Środki pielęgnacyjne kupuje jak pisałam wcześniej Skarpeta.

Poniżej ostatni opłacony rachunek za Nivalin i kilka podpasek na już,które kupiła Anetka.

Jestem po rozmowie z wetem,który będzie wykonywał akupunkturę,koszt jednego zabiegu 50 zł .

Rehabilitacja nie wiem jeszcze,zależy od ilości i rodzaju zabiegów.

24282435_504685486572723_943880319_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

 

Z Belli mają przyjść podpaski ale jeszcze nie dotarły. Pampersy jeszcze są z darów od "Skarpety"

Tak jest :) myślę,że nie będziemy czekać na Bellę,jakiś maleńki zapas musi mieć,przywiozę we wtorek :)

Zdjęcia kicaczka przepiękne :) Anetko bardzo dziękuję ! Przywiozę kombinezon ,zmierzymy czy nie za duży,bo taką mam obawę .

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Bgra napisał:

Dziękuję Aniu.

Niestety dotąd Bella się nie wywiązała z obietnic :(  Z Anetką jestem w stałym kontakcie,na teraz potrzebne będą tylko podpaski,zawiozę jak pojadę we wtorek po Czesterka.

Środki pielęgnacyjne kupuje jak pisałam wcześniej Skarpeta.

Poniżej ostatni opłacony rachunek za Nivalin i kilka podpasek na już,które kupiła Anetka.

Jestem po rozmowie z wetem,który będzie wykonywał akupunkturę,koszt jednego zabiegu 50 zł .

Rehabilitacja nie wiem jeszcze,zależy od ilości i rodzaju zabiegów.

24282435_504685486572723_943880319_n.jpg

Bożenko to mam zrobić Aneci jeszcze zwrot 79,27zł + 5,97zł=79,27zł.Pytam się dla pewności.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...