Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

37 minut temu, Poker napisał:

Ja mam  propozycję ,żeby sylwija nakreśliła nam swój plan działania.Jakie widzi opcje. Jaką pomoc zaakceptuje.

Na razie sytuacja wygląda tak ,że my coś proponujemy ,a sylwija w większości przypadków neguje. I tak się boksujemy bez efektów.

To nieprawda, że bez efektów. Psiaki mają ogłoszenia, znajdują domki. Rachunki zapłacone. No i co najważniejsze sama nasza obecność i dobre słowo, w moim odczuciu dodają Sylwii siły do działania.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sylwia, trzymam mocno kciuki za pozytywną decyzje w sprawie renty. Jeszcze nic straconego. Wyobrażam sobie jakie to trudne...w naszym kraju wszystko jest do góry nogami:( całe życie płacisz składki na wypadek choroby, a potem...musisz się płaszczyć, żeby z nich skorzystać gdy cos Ci się stanie.

Ja sobie myśle, że chyba trzeba zrobić zrzutke na te 2 zaległe raty...to da jeszcze odrobinę czasu, a może w tym czasie coś sie wykluje. Jak widze, Twoje zbiórki na fb szly do tej pory dobrze, więc może i tym razem ludzie Cie nie zawiodą. Na dogomanii nie ma opcji uzbierania takiej kwoty:( nie wiem tez za bardzo jak w inny sposób zdobyć pieniądze- czas nagli:(

przeczytałam artykuł od Moli@ o upadłości....masakra :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

To nieprawda, że bez efektów. Psiaki mają ogłoszenia, znajdują domki. Rachunki zapłacone. No i co najważniejsze sama nasza obecność i dobre słowo, w moim odczuciu dodają Sylwii siły do działania.

W tym sensie owszem.Ale widzisz ,ja jestem kobietą czynu i dla mnie są też istotne konkretne efekty.

Wydaje mi się ,że byłoby z naszej strony łatwiej udzielić pomoc , gdyby Sylwija napisała jakiej oczekuje. Może i pisała ,ale jak dla mnie się rozmyło .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sylwija, jeszcze jedno. Wiem, że ludzie pytają o kozy, odpowiadasz sucho, że nie chcesz oddać i że potrzebne tylko wsparcie. Może ułóż sobie na spokojnie taką bardziej serdeczną odpowiedź, że w tej chwili próbujesz jeszcze walczyć o zachowanie domu, ale jeśli się całkiem nie uda, to się odezwiesz, bo zależy Ci, żeby nie poszły byle gdzie, czy coś w tym guście.

Za chwilę możesz tych ludzi potrzebować.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, jankamałpa napisał:

Oj niedobrze. To może chociaż napiszesz jak będzie kolejny szczeniak miał domek, czy inny psiak:)

oczywiście, napisze na pewno. Na razie nic się nie dzieje. Dziś dzwoniła jedna Pani ale znów już na etapie mojej  rozmowy się zakończyło. Pani bez pojęcia o psie a chciała szczeniaka...powiedziałam, że mogę przesłać ankiete ale już nie chciała

Link to comment
Share on other sites

Ten ma kozy

http://www.tokfm.pl/Tokfm/56,130517,23792329,meskie-zwierzenia.html

Marcin "Różal" Różalski - zawodowy kick-boxer i zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) wagi ciężkiej. Mistrz świata organizacji ISKA z 2007 i WKA z 2008 w formule K-1 oraz międzynarodowy mistrz KSW wagi ciężkiej z 2017. Miłośnik zwierząt. Na swoim ranczo nazywanym "Różalandem" hoduje m.in. kilkanaście koni wykupionych z rzeźni, a także kozy i świnie. Od lat aktywnie wspiera organizacje działające na rzecz zwierząt i liczne akcje charytatywne.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, helli napisał:

Ten ma kozy

http://www.tokfm.pl/Tokfm/56,130517,23792329,meskie-zwierzenia.html

Marcin "Różal" Różalski - zawodowy kick-boxer i zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) wagi ciężkiej. Mistrz świata organizacji ISKA z 2007 i WKA z 2008 w formule K-1 oraz międzynarodowy mistrz KSW wagi ciężkiej z 2017. Miłośnik zwierząt. Na swoim ranczo nazywanym "Różalandem" hoduje m.in. kilkanaście koni wykupionych z rzeźni, a także kozy i świnie. Od lat aktywnie wspiera organizacje działające na rzecz zwierząt i liczne akcje charytatywne.

Już gdzieś o Nim czytałam i to dużo dobrego. Oby takich ludzi z sercem dla zwierząt, było więcej.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, jankamałpa napisał:

Pieniądze raczej potrzebne są - to może zapytaj.

zapytałam...

o szczeniaczki jest bardzo dużo telefonów.

Dziś dzwoniły do mnie 3 osoby. jeden Pan chciał przystosować komórke na dom dla pieska, druga Pani zabranoć psu wejścia na fotele i łóżka/ kanapy, trzecia- w miare, wysłałam jej ankiete.

Sylwia tez miała jakies telefony i dwa domy sprawdza.

O reszte piesków nie ma telefonów:(

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy już pisałam bo na wątku dzieje się dużo.

Jest kolejna wpłata dla Sylwii - 50 zł - tym razem od Anecik - ślicznie dziękujemy !

Na tą chwilę mamy uzbierane 306,84 zł - jeśli ktoś ma kontakt w tej chwili z Sylwią to proszę zapytać o jakiś rachunek kolejny do zapłaty za prąd czy gaz, a może jeszcze jakąś inną zaległość.

Szkoda żeby pieniądze leżały bezużytecznie na moim koncie.

Ja mogę ewentualnie przez FB się kontaktować - niestety nie w pracy.

Link to comment
Share on other sites

w związku z padem kompa chyba poniższy post nie zaistniał:

każdą chęć i formę  pomocy doceniam'

ale uwierzcie,sprawdźcie -  zapraszam

te zwierzaki NIE WYMAGAJĄ Żadnej interwencji , szukania domów na już

te które, są adopcyjne powinny znaleźć domu

większość powinna zostać w tym  domu, bo to ich dom

koty maja swój pokój j i generalnie wszystko pod- siebie

jeśli okaże się, ze nie ma żadnej nadziei, żadnej szansy na zachowanie domu ani ewentualną wspólna przeprowadzkę, będzie bardzo źle i na dzień dzisiejszy nie mogę o tym myśleć w ten sposób.

ROZI wysłałam do Twojej znajomej poniższa wiadomość i chciałabym, abyś Ty tez wzięła sobie ją do serca. Ja wiem, że Twoje poczynania są z serca i z troski, ale nie można w ten sposób wiem. I nie wiem, czy już dziękowałam za kontakt z piekarnią - chlebek jest i się suszy, mam nadzieję, że poratują nas jeszcze w sezonie zimowym, kiedy jest najtrudniej :)

"uprzejmie proszę o natychmiastowe usunięcie albumu z wykorzystaniem moich zdjęć, nie-mojego maila z opisem nieprawdziwym sytuacji i nie zamieszczanie na przyszłość żadnych danych wrażliwych ani moich, ani innych osób - to jest niezgodne z prawem."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

++

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

,+-+

,-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...