Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

wszystkie piękne zdjęcia są Marysi :)

sprawa z kredytem CHF - na dom - do końca września zawieszona - dziękuję serdecznie wszystkim, którzy się do tego przyczynili

40325296_2046012335418388_11146777328237

wniosek o wsparcie dla kredytu hip. muszę złożyć jeszcze raz, trzeba inny punkt wybrać, nie da się tego przeskoczyć

wizyty dla Gabi dzisiaj nie było, odbędzie się w sobotę lub niedzielę

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Livka napisał:

Wpłaty:

200 zł MALWA

170 zł Poker

50 zł RIVER

40 zł RIVER

30 zł mdk8

20 zł mdk8

200 zł mdk8

100 zł Jo37

100 zł betka

20 zł Nesiowata

50 zł Anecik

380 zł Poker bazarek

100 zł Anula

1005 zł -Livka bazarek

200 zł - Livka

Na podane konto wpłaciłam 100,00 zł - 85,00 zł od Agnieszki, bo tylko tyle zostało w tym miesiącu  i dołożyłam do równa 15,00 zł od siebie. Nie dotarły jeszcze?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, helli napisał:

Kto je kozie mieso?

Widuje kroliki, jagnięta, cielęta w dziale miesnym, ale koziny nie spotkałam

Domyślam się, że po eksploatacji na kozie sery/mleko, stare kozy +wszystkie kozły idą na rzeź.

wszystko jedzą :(

maleństwa - na grillu na przykład czy czymś takkimt, niebywała atrakcja.. Tak Emilka do mnie trafiła - panstwo młodzi dostali na wieczór panieński czy kawalerski, duzo śmiechu - kózkę i koziołka,

jak mi o tym p[owiedziano, to koziołek był juz zjedzony i kłopot z kózką, bo płakala..

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Na podane konto wpłaciłam 100,00 zł - 85,00 zł od Agnieszki, bo tylko tyle zostało w tym miesiącu  i dołożyłam do równa 15,00 zł od siebie. Nie dotarły jeszcze?

Tak eliku, wpłynęły pieniążki.

Agnieszka od elik - 85 zł i elik 15 zł

Bardzo serdecznie dziękujemy :)

Przeniosłam rozliczenia na pierwszą stronę wątku, tak jak zasugerowała rozi.

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, sylwija napisał:

wszystko jedzą :(

maleństwa - na grillu na przykład czy czymś takkimt, niebywała atrakcja.. Tak Emilka do mnie trafiła - panstwo młodzi dostali na wieczór panieński czy kawalerski, duzo śmiechu - kózkę i koziołka,

jak mi o tym p[owiedziano, to koziołek był juz zjedzony i kłopot z kózką, bo płakala..

 

 

straszne...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Tak eliku, wpłynęły pieniążki.

Agnieszka od elik - 85 zł i elik 15 zł

Bardzo serdecznie dziękujemy :)

Przeniosłam rozliczenia na pierwszą stronę wątku, tak jak zasugerowała rozi.

Ok. Pomyślałam, że zły nr konta wpisałam, bo nie ma tego przelewy w tych wymienionych na poprzedniej stronie wątku :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Ok. Pomyślałam, że zły nr konta wpisałam, bo nie ma tego przelewy w tych wymienionych na poprzedniej stronie wątku :)

Na poprzedniej stronie wątku był stan na wczoraj przed południem :)

Aktualne rozliczenie będzie na pierwszej stronie wątku :)

Link to comment
Share on other sites

Asher ma umówione wizyty:
4 września - konsultacja neurologiczna
18 września - konsultacja kardiologiczna
18 września - konsultacja okulistyczna

40178327_2047675471918741_3106406779836140398628_2047675525252069_62203569181084

glutki zaszczepione i zachipowane, 2,4; 2,4; 1,8. Gabi najmniejsza, a Lucek kontuzjowany, ale nic poważnego. byli dzielni i kochani

niewykluczone, że Lucuś jutro do DS pojedzie, dziękuję Jo37 za wizytę pa i kiyoshi za koordynacje wszystkiego i pomoc wszelaka, w tym wysłuchiwanie moich zachwytów nad zwierzakami ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tu jest zbiórka dla Ashera

https://pomagam.pl/Asher

Była założona na rezonans, celem było uzbieranie 1300zł, uzbierało się 1320, więc jeśli ktoś zagląda, to widzi, że cel został osiągnięty w 101% i raczej nie będzie przewijał strony. A dopiero niżej, w aktualnościach, dopisana jest potrzeba opłacenia konsultacji, bez kwoty zresztą.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, rozi napisał:

Tu jest zbiórka dla Ashera

https://pomagam.pl/Asher

Była założona na rezonans, celem było uzbieranie 1300zł, uzbierało się 1320, więc jeśli ktoś zagląda, to widzi, że cel został osiągnięty w 101% i raczej nie będzie przewijał strony. A dopiero niżej, w aktualnościach, dopisana jest potrzeba opłacenia konsultacji, bez kwoty zresztą.

bo rezonans został wykonany i cel został osiągniety

a kwot nie ma, bo są nieznane - np. nie wiadomo, jakie badania będą towarzyszyć konsultacji kardiologicznej - to oceni pani doktor

1 godzinę temu, rozi napisał:

Jeszcze dla tych, którzy nie mają fb, dobra wiadomość - zwierzaki dostały duży prezent, 160 kg. karmy psiej i kociej.

i 30l żwirku

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

To ile szczylków jeszcze jest do adopcji?

A co nowego w banku?

w tej chwili stan jest - trzy

ale wieczorem powinien zmniejszyc sie do dwoch i dzis/jutro zrobie wizyte dla Gabi

niedługo wizyta pa dla Lusi

do Banku musze znow na poczatku tygodnia, bo jest totalne nieporozumienie z tym wnioskiem, nikt nie wie, jak powinien zostac poprawnie wypelniony. i jeszcze wyszlo,ze dowod mi sie przeterminowal w miedzyczasie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...