Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Olenko, ja też tak mam z lajkami. Na Profilu je widać. Na wątku przyznane serduszka są niewidoczne. Chyba tylko te zielone pozytywne strzałki widać. 

A fotorelacja super i bardzo cieszą postępy Grzegorza. 

Jesteś bardzo dzielny, Grzesiu.wub.gif Smaczki zasłużone. happy.gif 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

Kurcze dostaje informacje że ktoś zareagował na mojego posta, idę tam a tam nic nie ma:( nie wiem czy czegoś nie wyłączyłam

Mam tak samo od wczoraj :(

Ale fotorelacja wspaniała! Gregory pięknie i gwiazdorsko się zaprezentował :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

Kobiety, czy Wy w ogóle nie śpicie? Myślę sobie powiem pierwsza Dzień dobry - bo kończę nocną zmianę, a tu aktywność na  wątku od ponad godziny :)

Pewnie, że  śpicie. Przecież trzeba jakoś żyć. A bez snu nie da rady.  

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Olena84 napisał:

Kurcze dostaje informacje że ktoś zareagował na mojego posta, idę tam a tam nic nie ma:( nie wiem czy czegoś nie wyłączyłam

 

21 godzin temu, Elisabeta napisał:

Olenko, ja też tak mam z lajkami. Na Profilu je widać. Na wątku przyznane serduszka są niewidoczne. Chyba tylko te zielone pozytywne strzałki widać. 

A fotorelacja super i bardzo cieszą postępy Grzegorza. 

Jesteś bardzo dzielny, Grzesiu.wub.gif Smaczki zasłużone. happy.gif 

I serduszka też widać :)

1783478532_Grze.png.875463d4abbbdce9663a2a199c8d39cd.png

Postępy Grzesia cieszą i przybliżają go do DS.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, elik napisał:

 serduszka też widać :)

U mnie jest tak, ze jak dam serduszko, to widać. Jak wejdę na stronę drugi raz , to nie ma śladu, że dałam. Serduszko jest na Profilu i na całej aktywności. Czyli lajków przybywa, ale na wątku nie zostaje ślad.

Ze strzałkami jest ok i dlatego się na nie przestawiłam...

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Elisabeta napisał:

U mnie jest tak, ze jak dam serduszko, to widać. Jak wejdę na stronę drugi raz , to nie ma śladu, że dałam. Serduszko jest na Profilu i na całej aktywności. Czyli lajków przybywa, ale na wątku nie zostaje ślad.

Ze strzałkami jest ok i dlatego się na nie przestawiłam...

Faktycznie teraz już nie ma tych strzałek, które pokazałam w moim poprzednim poście. A to dopiero kolejna kicha dogo. To faktycznie tylko pozytywne lajki można dawać.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Faktycznie teraz już nie ma tych strzałek, które pokazałam w moim poprzednim poście. A to dopiero kolejna kicha dogo. To faktycznie tylko pozytywne lajki można dawać.

No tak, Eliku, nieprecyzyjnie napisałam...  Ok jest z pozytywnymi lajkami, czyli strzałkami na zielonym. Strzałki z serduszkami są niewidoczne., jak się wejdzie na nowo na stronę. Ten, kto dostaje powiadomienie o serduszku, przychodzi na wątek i nie widzi,  za który post dostał. Tak jak pisała Olenka. Niby taki drobiazg...

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

No tak, Eliku, nieprecyzyjnie napisałam...  Ok jest z pozytywnymi lajkami, czyli strzałkami na zielonym. Strzałki z serduszkami są niewidoczne., jak się wejdzie na nowo na stronę. Ten, kto dostaje powiadomienie o serduszku, przychodzi na wątek i nie widzi,  za który post dostał. Tak jak pisała Olenka. Niby taki drobiazg...

To ja taka zakręcona jestem z powodu adopcji Kikuni, myślałam o serduszkach, bo te przecież widać w moim poście, a napisałam, że strzałki :) :)  Nie takie ważne, ale musiałam napisać, bo wyszło na to, że bredzę :)

Faktycznie serduszka widać, w momencie kiedy się je da, ale potem ich nie widać.

Poniżej serduszko ode mnie i od Nesiowata. A gdy za chwilę weszłam ponownie, już ich nie było.

A co ciekawe, one są, bo jak dodałam od siebie, to było widać także serduszko dane przez Nesiowata, ale za chwilę  obu znów nie było widać.

592846485_Grze.png.c920d211b051d766d653f187424b1391.png

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Grzesiu. Już jesteś modelem pierwsza klasa. happy.gif 

Jankamałpa,  tak nie można. iconwink.gif  Na forum trzeba się odzywać. happy.gif

To chociaż powiem Dzień dobry. Ja w pracy cały czas rozmawiam z ludźmi, to prywatnie już nawet pisać mi sie nie chce, ale jestem na bieżąco z wiadomościami na Dogo:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...