Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Dnia 24.04.2018 o 13:50, Nesiowata napisał:

Gdyby to było takie łatwe!

A powiem mi co jest w życiu łatwe?:)
Tobie na pewno łatwiej, bo masz aż 3 psich lekarzy i kota (koty?) :) A te, wiadomo nie od dziś, najlepiej pomagają w walce z chorobą!

Zdrówka!

11 godzin temu, Radek napisał:

Nasza mała mordka ostrzyżona to może padać;) 

Oooo, a mój czeka na kąpiel i podcięcie kudłów :) Podcięcie, bo ja jedynie mu podcinam nadmiar. Jednak musi poczekać aż przyjadę.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Tobie na pewno łatwiej, bo masz aż 3 psich lekarzy i kota (koty?) :) A te, wiadomo nie od dziś, najlepiej pomagają w walce z chorobą!

Oj tak, pies jako terapeuta jest idealny:)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Tobie na pewno łatwiej, bo masz aż 3 psich lekarzy i kota (koty?) :) A te, wiadomo nie od dziś, najlepiej pomagają w walce z chorobą!

Zdrówka!

Dziękuję za życzenia. Kocice są dwie, ale one chodzą własnymi drogami. Zawsze są przy mnie psy.

Witaj czarnulku w kolejny chłodny poranek. Jeszcze trochę trzeba poczekać na ciepełko. Ale, jak zapowiadają, ma wkrótce wrócić.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Radek napisał:

Oj tak, pies jako terapeuta jest idealny:)

 

9 godzin temu, Elisabeta napisał:

Przychodzę do Grzesia, jednego z moich psich terapeutów.  happy.gif Dobrego dnia dla Wszystkich. Czekamy na ciepełko. happy.gif

Jeden z moich dawnych podopiecznych mieszkał kiedyś w "hoteliku" w kojcu jako dzikus, zabrałyśmy go do Lilutosi, tam okazało się że kolanka to fajne miejsce, zamieszkał w Anglii i par dni temu pochwalono się że jest tam terapeutą!

Na samym dole Aramis;):

https://www.forestfarmpeacegarden.org/our-team/

11 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dziękuję za życzenia. Kocice są dwie, ale one chodzą własnymi drogami. Zawsze są przy mnie psy.

Witaj czarnulku w kolejny chłodny poranek. Jeszcze trochę trzeba poczekać na ciepełko. Ale, jak zapowiadają, ma wkrótce wrócić.

28 stopni w majówkę! A ja jako jedyna w pracy:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

Jeden z moich dawnych podopiecznych mieszkał kiedyś w "hoteliku" w kojcu jako dzikus, zabrałyśmy go do Lilutosi, tam okazało się że kolanka to fajne miejsce, zamieszkał w Anglii i par dni temu pochwalono się że jest tam terapeutą!

Na samym dole Aramis;):

https://www.forestfarmpeacegarden.org/our-team/

Cudne jest to, co napisałaś o Aramisie, Olenko. happy.gif Miał wątek na Dogo może?...

A moja sunia jest uważana za pierwszą dogoterapeutkę na moim osiedlu. Dziecięcą. Leczy dzieci ze strachu przed psami. Jak wychodzę z bloku, a jest ładna pogoda, to biegną do niej ze wszystkich stron dzieci. happy.gif Już je nauczyłam, że moja sunia najpierw robi siku, a potem się wita... iconwink.gif

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

28 stopni w majówkę! A ja jako jedyna w pracy:(

Na razie ciężko uwierzyć w 28 stopni... Skoro będziesz jako jedyna, nikt nie będzie Cię kontrolował. Możesz się opalać, Olenko. Jest gdzie? happy.gif

Edited by Elisabeta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witaj Grzesiu !

Nareszcie znalazłam czas na zaglądnięcie do wątków "nie moich" :) psiaków.

Nesiowata, proszę nie chorować :)

Jutro czeka mnie gorący dzień. Przeprowadzka na działkę więc prawdopodobnie nie będę miała czasu zaglądnąć na dogo :(  A czy na działce będzie net ?????

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Elisabeta napisał:

Cudne jest to, co napisałaś o Aramisie, Olenko. happy.gif Miał wątek na Dogo może?...

A moja sunia jest uważana za pierwszą dogoterapeutkę na moim osiedlu. Dziecięcą. Leczy dzieci ze strachu przed psami. Jak wychodzę z bloku, a jest ładna pogoda, to biegną do niej ze wszystkich stron dzieci. happy.gif Już je nauczyłam, że moja sunia najpierw robi siku, a potem się wita... iconwink.gif

Na razie ciężko uwierzyć w 28 stopni... Skoro będziesz jako jedyna, nikt nie będzie Cię kontrolował. Możesz się opalać, Olenko. Jest gdzie? happy.gif

Gratuluję suni;)

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Wow, jak cudnie, że Aramis jest terapeutą... tzn. że musi być zrównoważony, a nie lękliwy :) Piękna historia!

no właśnie, jak to trzeba zawsze dać szansę

1 godzinę temu, elik napisał:

Dziękuję :) Nie jestem jednak pewna czy to będzie jutro, bo od popołudnia w kraku pada. Jeśli pogoda sie jutro nie zmieni, to wstrzymamy wyjazd.

mają być upały bo ja w pracy:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...