Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

18 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dobrego dnia czarnulku. Może przy okazji długiego okresu wolnego od pracy ludzie zaczną czytać ogłoszenia sercem i ktoś Cię zauważy? 

miejmy nadzieję, zmieniłam trochę ogłoszenia, pozwoliłam sobie dodać wierszyk który należał właśnie do psiego terapeuty Aramisa ale nie jest mu już potrzebny;p

17 godzin temu, Elisabeta napisał:

Ładnie napisałaś, Nesiowata...  I tej nadziei trzymamy się razem z naszym Grzesiem. happy.gif

Dobrej soboty dla Wszystkich stąd.

trzymamy!

15 godzin temu, Radek napisał:

I dzwoniącego telefonu dla Grzesia.

miejmy nadzieję:(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, Grzesiu. happy.gif

Olenko, wiersz jest bardzo ładny i wzruszający. Niech przyniesie szczęście naszemu Griszce...happy.gif  Chyba się nie pogniewasz, że go tu wkleję dla tych, co wiersza nie znają, zajrzą tu weekendowo, a może nie będą mieć  czasu na wchodzenie na wątek Aramisa, czy na ogłoszenia. Może powinien być na pierwszej stronie wątku Grzesia jak u Aramiska...  Dobrej niedzieli dla Wszystkich. happy.gif

Jestem taki zwyczajny Grześ.
Pospolity, banalny, tuzinkowy pies,
i tak zwyczajnie nie mam Domu.
Czy ktoś z Was jednak wie, jak to jest?

Jak to jest, gdy łapy bezdomne,
i grzbiet, i ogon, i nos, i brzuch, i uszy?
Jak to jest być tak bardzo zwyczajnym,
że nikogo nie można tym wzruszyć?

Ponoć mrok najgłębszy zwykle jest pod latarnią,
może psa zwykłego widzi tylko niezwykły Człowiek?
Wierzę w to najzwyczajniej gorąco,
że nim jesteś i na me wołanie odpowiesz.

I wiesz co? Nie musisz po mnie przychodzić,
ja przybiegnę do Ciebie, bo mogę,
bo chcę, bo tęsknię za Tobą zwyczajnie,
ja przybiegnę, tylko pokaż mi drogę.

Przecież jesteś gdzieś tam wśród 38 milionów,
mignął mi kiedyś cień Twój na drogach rozstajnych,
czy zdążę trafić w tym zwyczajnym życiu do Ciebie?
Czy pomożesz mi? - Twój Grześ zwyczajnie zwyczajny.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Grzesiu. happy.gif

Olenko, wiersz jest bardzo ładny i wzruszający. Niech przyniesie szczęście naszemu Griszce...happy.gif  Chyba się nie pogniewasz, że go tu wkleję dla tych, co wiersza nie znają, zajrzą tu weekendowo, a może nie będą mieć  czasu na wchodzenie na wątek Aramisa, czy na ogłoszenia. Może powinien być na pierwszej stronie wątku Grzesia jak u Aramiska...  Dobrej niedzieli dla Wszystkich. happy.gif

 

Dziękuję, oby przyniósł szczęście!

9 godzin temu, Nesiowata napisał:

Wspaniałe i jak prawdziwe słowa. Oby przyniosły Czarnulkowi szczęście i dom.

Witaj Grzesiu.

witamy!

2 godziny temu, Radek napisał:

Wspaniały wiersz. 

to prawda!

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Piękny i ogromnie wzruszający wiersz. Jeśli tylko przeczyta go Ktoś o Wielkim Sercu, to na pewno Grzesiu będzie miał swój własny, wspaniały dom  345217151_serce8.gif.4719a501d36a96ccec4aaa41b111a38c.gif

oby oby, np na facebooku ma ogrom udostępnień też i ludzie piszą jaki śliczny itd, ale nikt na razie cisza:(

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Olena84 napisał:

oby oby, np na facebooku ma ogrom udostępnień też i ludzie piszą jaki śliczny itd, ale nikt na razie cisza:(

Na ogłoszenia Beni też nie było odzewu, a jak wyróżniłam ogłoszenie, to telefon się odezwał :)   Z ogłoszeń OLX często są udane adopcje.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Na ogłoszenia Beni też nie było odzewu, a jak wyróżniłam ogłoszenie, to telefon się odezwał :)   Z ogłoszeń OLX często są udane adopcje.

ma  cały czas wyróżnione olx i gumtree też bo jakoś za pare złoty było:( myślę że po prostu ludzie się boją takiej adopcji:(

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Olena84 napisał:

kolejna? ja żadnej nie zauważyłam !

 

38 minut temu, Radek napisał:

Do nas też żadna burza nie zawitała. 

Do świtu słyszałam trzy burze. Jedna chyba bez opadów, druga z małym deszczem, a trzecia już przyniosła sporo wody z nieba. Może macie mocny sen. happy.gif Albo ja mam sny z burzami. iconwink.gif Tylko dlaczego moja sunia miała takie mokre futerko po porannym spacerze?... Grześ na pewno burze słyszał. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Elisabeta napisał:

 

Do świtu słyszałam trzy burze. Jedna chyba bez opadów, druga z małym deszczem, a trzecia już przyniosła sporo wody z nieba. Może macie mocny sen. happy.gif Albo ja mam sny z burzami. iconwink.gif Tylko dlaczego moja sunia miała takie mokre futerko po porannym spacerze?... Grześ na pewno burze słyszał. happy.gif

Ja słyszałam burze daaaleko ok 16 ale nie doszła do nas;)

1 godzinę temu, Radek napisał:

U nas z rańca trawa była sucha, za to wczoraj po południu były dwie burze. A noc spokojna. 

ja się boję, ale zawsze myślę o zwierzakach:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...