Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

3 godziny temu, Olena84 napisał:

Zapomniałam jeszcze napisać, że Grześ nadal robi za dobrego wujka, opiekuje się szczeniaczkami czy innymi młodymi psiakami, ale czy to nie chodzi o sprawdzenie czy jedzonko zostało po nich, tego nie wiem ;)

Hehehe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Olena84 napisał:

Zapomniałam jeszcze napisać, że Grześ nadal robi za dobrego wujka, opiekuje się szczeniaczkami czy innymi młodymi psiakami, ale czy to nie chodzi o sprawdzenie czy jedzonko zostało po nich, tego nie wiem ;)

A ja nie wątpię w opiekuńczy instynkt wuja Grzegorza. happy.gif

Kochany Grześ... wub.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Olena84 napisał:

Planuje odwiedzić Grzegorza bo będę miała dla niego puszki, odkupiłam od Gusiaczek, starczy na cały miesiąc;)

Olenko, już się cieszę i czekam na Twoje spotkanie z Grzesiem.happy.gif A skoro zawieziesz puszki, to Grzegorz na pewno też już na Ciebie czeka. iconwink.gif  Dobrej soboty Wszystkim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2018 o 08:18, Olena84 napisał:

Planuje odwiedzić Grzegorza bo będę miała dla niego puszki, odkupiłam od Gusiaczek, starczy na cały miesiąc;)

Tak naprawdę troska Oleny o pełne brzunio Grzesia wybawiła nas z kłopotu - otrzymałam nie tę karmę, co cza i się cieszę , że nie poszła na zmarnowanie. Oczywiście możecie powiedzieć, że mogłam ją podarować, ale nie, nie mogłam :( Olena zapłaciła 100 zł, a my zamówiliśmy dla Ovo ponownie z nadzieją, że dostaniemy tę właściwą.

Pozdrawiam FanKlub i zostawiam mizianki dla Grzesia (smacznego Maluchu :))

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2018 o 05:35, Elisabeta napisał:

Olenko, już się cieszę i czekam na Twoje spotkanie z Grzesiem.happy.gif A skoro zawieziesz puszki, to Grzegorz na pewno też już na Ciebie czeka. iconwink.gif  Dobrej soboty Wszystkim.

Smaczki też mamy, bo inaczej nas nie polubi, a Grześ za smaczka dużo zrobi;)

Dnia 7.04.2018 o 05:41, Nesiowata napisał:

Ja też się przywitam z czarnulkiem.  Wiosna w pełni więc i Grześ będzie coraz "na luzie".

Wiosna i cudna temperatura!

22 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Tak naprawdę troska Oleny o pełne brzunio Grzesia wybawiła nas z kłopotu - otrzymałam nie tę karmę, co cza i się cieszę , że nie poszła na zmarnowanie. Oczywiście możecie powiedzieć, że mogłam ją podarować, ale nie, nie mogłam :( Olena zapłaciła 100 zł, a my zamówiliśmy dla Ovo ponownie z nadzieją, że dostaniemy tę właściwą.

Pozdrawiam FanKlub i zostawiam mizianki dla Grzesia (smacznego Maluchu :))

Dziękuję za karmę, mam nadzieje, że Grzesiowi posmakuje, a o to nie trudno;)

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Zaglądam do Grzesia :)))

witamy się!

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witaj Gresiu w wiosenny (mam nadzieję) dzień. Ciesz się wolnością i spokojem.

zdecydowanie, ma być 22 stopnie i tak przynajmniej do czwartku, chce się żyć. 

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Grzesiu. happy.gif Wszyscy sobie życzymy dobrej i cieplutkiej niedzieli.

;D

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Radek napisał:

Bo co to za pies, który nie lubi smaczków;)

A Grześ rzeczywiście smaczki lubi. Odwiedziliśmy dziś Grzegorza, pospacerowaliśmy na smyczy po podwórku, po 1,5 godzinie Grześ już całkiem ładnie chodził, tylko na początku wpadł w panikę, noi szedł, siadał itd, potem było lepiej ale tylko jak kierowaliśmy się w stronę domu, żeby oddalić się od domu musiałam go nieść, a Grześ swoje waży;). w każdym razie rzeczywiście 3 szczeniaki które są w hotelu mogą robić z nim co chcą, inne psiaki zdarzy mu się ostrzec zębami ale na maluchy nie warczy, nawet jeden położył głowę na tułowiu Grzesia ale niestety na zbyt krótko i zdjęcia nie udało się zrobić. 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...