Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

32 minuty temu, agat21 napisał:

A  może jakieś zdjęciulo by się udało ustrzelić naszemu panu G.? Czy to jeszcze za wcześnie i się może bardzo wystraszyć? 

hehe jakaś godzinkę temu poprosiłam na maila;)

5 minut temu, elik napisał:

Jestem :) Tylko kilka dni byłam bez netu i proszę! Tyle pięknych chwil mnie ominęło :) Ale juz nadrobiłam zaległości.

Pozdrawiam poświątecznie fanki i fanów Grigorija :)

U Grzesia trzeba być codziennie;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Elisabeta napisał:

Poprawię się, to znaczy... "Nie będę już wyjeżdżała w miejsca, gdzie nie ma netu. "  Tak, Eliku? ;-)

Dobrze, że już jesteś na Dogo... :-)

5a45487c1dd12_miech7.gif.ec2bdafd4f44dd3a4345dce067ca8f4d.gif  Obiecać tego nie mogę, bo to miejsce spotkań rodzinnych, ale postaram się następnym razem zabrać z sobą antenę do modemu. Tym razem nie pomyśleliśmy o tym. Ale nawet gdybyśmy pomyśleli, to i tak nic by to nie dało, bo TZ zapomniał zabrać zasilacza do laptopa :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

5a45487c1dd12_miech7.gif.ec2bdafd4f44dd3a4345dce067ca8f4d.gif  Obiecać tego nie mogę, bo to miejsce spotkań rodzinnych, ale postaram się następnym razem zabrać z sobą antenę do modemu. Tym razem nie pomyśleliśmy o tym. Ale nawet gdybyśmy pomyśleli, to i tak nic by to nie dało, bo TZ zapomniał zabrać zasilacza do laptopa :)

wifi w komórce też można wykorzystać;))

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Grzesiu. :-)

no a już się martwiłam!

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Ja też!

czyli pełen ranny skład sie zameldował!

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, rozi napisał:

Olena, jak będą zdjęcia, to daj też parę na pierwszej stronie, bo wątek zapsztala i trudno będzie znaleźć.

ok, uzupełnię

1 godzinę temu, Gusiaczek napisał:

a ja jestem bardzo cicha fanką Grzesiosława ;) :)

super!;)

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

O, widzę że nie tylko ja taki czajnik, że cichaczem podglądam i się czaję :)

takie czajniki lubie... apropo!... czym doczyścić czajnik i spód patelni? sodą oczyszczoną pomieszaną z ? no właśnie czym? skoro wątek uczy języków to i może też to się przyda;)

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Olena84 napisał:

ok, uzupełnię

super!;)

takie czajniki lubie... apropo!... czym doczyścić czajnik i spód patelni? sodą oczyszczoną pomieszaną z ? no właśnie czym? skoro wątek uczy języków to i może też to się przyda;)

A po co patelnię oczyszczać? im bardziej skamieniała tym lepiej, Geslerowa była u Ciebie, czy jak ? ;) :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...