Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

24 minuty temu, Radek napisał:

Mimo z lekka obniżonego nastroju paszcza mi się roześmiała od ucha do ucha:D

weekend idzie i to przedłużony, cieszymy się! Choć ja zawsze myślę wtedy o psiakach:(

21 minut temu, Gusiaczek napisał:

Zawiążemy koalicję? :)

:)

zdecydowanie!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2017 o 20:44, elik napisał:

5a45487c1dd12_miech7.gif.ec2bdafd4f44dd3a4345dce067ca8f4d.gif  Obiecać tego nie mogę, bo to miejsce spotkań rodzinnych, ale postaram się następnym razem zabrać z sobą antenę do modemu. Tym razem nie pomyśleliśmy o tym. Ale nawet gdybyśmy pomyśleli, to i tak nic by to nie dało, bo TZ zapomniał zabrać zasilacza do laptopa :)

 

Dnia 29.12.2017 o 08:44, Olena84 napisał:

wifi w komórce też można wykorzystać;))

. . .

Masz rację, można mieć net przez telefon komórkowy, ale jak nie ma zasilacza do laptopa to du... zbita :(

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Gusiaczek napisał:

A po co patelnię oczyszczać? im bardziej skamieniała tym lepiej, Geslerowa była u Ciebie, czy jak ? ;) :D

 

14 godzin temu, Olena84 napisał:

nie wpuściłabym jej;) 

Ja nie wpuszczam jej nawet przez TV. Jak przez przypadek trafię na program gdzie ona aktualnie grasuje, natychmiast przełączam inny program.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, bakusiowa napisał:

A ja lubię Magdę Gessler. Jednak gdyby przyszła do mnie to mam taką jedną małą patelnię aluminiową która by fruwała. 

 

czasem mimo wszystko oglądamy jej program, ale jak zaczyna rzucać wulgaryzmami i naczyniami to przełączamy;/

19 godzin temu, Radek napisał:

Cieszę się, tylko pełną radość zaburza złe samopoczucie małej mordki:(

u nas walą petardami nawet na osiedlu, człowiek się przestraszy a co dopiero zwierzę;(

12 godzin temu, Elisabeta napisał:

Zaglądam do naszego Grzesia. :-)

Radku, cały czas trzymam kciuki za Twoją Gajkę...

witam i trzymamy!

11 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry.

witamy!;)

6 godzin temu, elik napisał:

 

Masz rację, można mieć net przez telefon komórkowy, ale jak nie ma zasilacza do laptopa to du... zbita :(

to zależy, zasilacz niepotrzebny jak laptop naładowany;) ale mój już stary i 2 godziny tylko wytrzymuje bez zasilacza:(

6 godzin temu, elik napisał:

 

Ja nie wpuszczam jej nawet przez TV. Jak przez przypadek trafię na program gdzie ona aktualnie grasuje, natychmiast przełączam inny program.

;)

9 minut temu, Radek napisał:

Dla mnie pani Magda jakaś taka antypatyczna jest. 

no to prawda;/

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

5a480a1f34cf5_naDosiegoroku2.jpg.a5d3df678b4a2409293dd203b798690c.jpg

Wszystkiego najlepszego!

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witaj Grzesiu - powoli zaczyna się 'zabawa".Mam nadzieję, że przetrwasz w spokoju.

Znalezione obrazy dla zapytania emotikonki noworoczne

Też jestem ciekawa jak to będzie w przypadku Grzesia:( Wszystkiego najlepszego!

5 godzin temu, Elisabeta napisał:

Znalezione obrazy dla zapytania Nowy Rok

DOBREGO ROKU WAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ.

Wszystkiego najlepszego!

 

A u nas strzelają pod blokiem, aż się nieźle przestraszyliśmy, tak walnęli, no jak tak można:(?

Link to comment
Share on other sites

U nas zaczęli strzelaninę już przed naszym wyjazdem na święta. Dobrze, że wyjechaliśmy, bo tam gdzie przebywaliśmy nie ma zwyczaju strzelać w święta. Po świętach na krótko przestali, ale już od przedwczoraj znowu strzelają. TZ bardzo brzydko im życzy więc nie będę tego powtarzać, ale gdyby tak któryś lekko się poparzył, to wcale bym go nie żałowała.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Radek napisał:

Cóż, gamoni nie brakuje:(

niestety i to nie w jeden wieczór a trzy dni przed i trzy dni po;/

6 minut temu, elik napisał:

U nas zaczęli strzelaninę już przed naszym wyjazdem na święta. Dobrze, że wyjechaliśmy, bo tam gdzie przebywaliśmy nie ma zwyczaju strzelać w święta. Po świętach na krótko przestali, ale już od przedwczoraj znowu strzelają. TZ bardzo brzydko im życzy więc nie będę tego powtarzać, ale gdyby tak któryś lekko się poparzył, to wcale bym go nie żałowała.

też zawsze jak słucham w tv że palce pourywało niektórym to nie jest mi szkoda, wiedzieli co robią

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...