Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Nie czytają :) O Mimi mam telefony od ludzi, którzy nie dostaną ode mnie Mimi - i to wyraźnie jest napisane w ogłoszeniu, gdzie Mimi nie trafi, jakiego domu szukam. A oni i tak z pretensją, że jak to tak.

Ważne, że telefon o Grzesia był, czekamy dalej.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Murka napisał:

Już widzę jakby to pilnowanie podwórka przez Grzesia wyglądało:) jakby przyszli złodzieje, to Grześ zaszyłby się w jakimś kącie i czekał aż sobie pójdą:)

A po co się narażać - wiadomo co takiemu może strzelić do łba?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Murka napisał:

Już widzę jakby to pilnowanie podwórka przez Grzesia wyglądało:) jakby przyszli złodzieje, to Grześ zaszyłby się w jakimś kącie i czekał aż sobie pójdą:)

Tego to nikt nie wie... icon_cool.gif 

A noże już sam widok Grzegorza na podwórku odstraszyłby złodziei. icon_wink.gif  Nasz Grześ wygląda przecież bardzo groźnie. loveyy3.gif

Dobrej niedzieli dla Grzesiowych.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witaj Czarnulku, nie uwierz przypadkiem że jesteś groźny. Jesteś pięknym psiakiem, który bardzo chciałby mieć swojego człowieka ale nie zawsze potrafi to okazać. Życie nauczyło Cię, że najłatwiej przetrwać w ukryciu. Ale to już przeszłość, nie musisz walczyć o przetrwanie (masz od tego ludzi) i powoli zmienisz własne nawyki. Mam taką nadzieję. Oby jak najprędzej tak się stało.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...