Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Przed chwilą, Nesiowata napisał:

Śliczny jesteś Czarnulku, ale bez odrobiny szczęścia. Skarbu nie możesz znaleźć, nie chcą się z Tobą bawić i własnego domu nie widać. 

Tak źle nie jest i na pewno nasz Grzesio tak tego nie widzi... happy.gif Grzesiowe nieszczęście skończyło się  w chwili, gdy go Olenka wypatrzyła... Po drodze były niedobre chwile, ale na szczęście to już przeszłość.  A skarbu się Chłopak też doczeka. 

Dobrej soboty wszystkim Grzesiowym. happy.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jeden nocny marek się ujawnił.

Ja tam dziś przysnęłam tak mocno, że dopiero brat mnie obudził. A powinnam wstać wcześnie.  Nawet budzik wyłączyłam. Ale nie żałuję a  i tak zdążyłam przygotować mu jedzenie do pracy.

2 godziny temu, agat21 napisał:

Grzesiu, nawet jeśli bawić się nie chcą to wiedz, żeś wspaniały pies jest i basta! I znajdá się tacy co się pobawią ;)

Święta racja - Grzesiu bądź sobą i nie zwracaj uwagi na tych, którzy tego nie akceptują.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.09.2018 o 05:31, Nesiowata napisał:

I jeszcze jeden nocny marek się ujawnił.

Ja tam dziś przysnęłam tak mocno, że dopiero brat mnie obudził. A powinnam wstać wcześnie.  Nawet budzik wyłączyłam. Ale nie żałuję a  i tak zdążyłam przygotować mu jedzenie do pracy.

Święta racja - Grzesiu bądź sobą i nie zwracaj uwagi na tych, którzy tego nie akceptują.

A dziś nikogo? 0cray.gif

Jestem pierwsza??? 

Grzesiu widziałeś takie rzeczy?!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To dziś pamiętam trochę wcześniej i przywitam się z pracowitym karusiem. Pracuj dalej dzielny psiaku, kiedyś wreszcie jakiś normalny człowiek  spojrzy na Twoje zdjęcie i będzie od razu pewien, że to właśnie Ty jesteś mu przeznaczony. Oby tylko  było to w miarę prędko!

A na razie - korzystaj z tego  co masz pod łapkami. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

To dziś pamiętam trochę wcześniej i przywitam się z pracowitym karusiem. Pracuj dalej dzielny psiaku, kiedyś wreszcie jakiś normalny człowiek  spojrzy na Twoje zdjęcie i będzie od razu pewien, że to właśnie Ty jesteś mu przeznaczony. Oby tylko  było to w miarę prędko!

A na razie - korzystaj z tego  co masz pod łapkami. 

Ale i tak późno przybywasz, jak na Ciebie!

Link to comment
Share on other sites

Przywitam się tylko z najpiękniejszym Czarnulkiem, nawet jeśli jeszcze śpi. Już wcześniej pisałam, że noce są coraz dłuższe i teraz trzeba wszystko robić jednocześnie. Czterołape już dostały jedzenie, ale czas iść do pierzastych - za oknem robi się widno.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...