Jump to content
Dogomania

[*] Mała Czarna sunia, mały straszek......


Recommended Posts

Moje ogłoszenie Reksia/Dropsa niestety, nie przyniosło mu domku, chociaż Malagos mówiła, że jakiś telefon był, ale bez ciągu dalszego. Zdjęłam je, bo wyróżnienie się skończyło. Może te nowe ogłoszenia mu dadzą dom? Trzymam kciuki :). Ja nie mam dobrego pióra do ogłoszeń :( i wolę chłopaka nie zapeszać ;). 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, konfirm31 napisał:

Moje ogłoszenie Reksia/Dropsa niestety, nie przyniosło mu domku, chociaż Malagos mówiła, że jakiś telefon był, ale bez ciągu dalszego. Zdjęłam je, bo wyróżnienie się skończyło. Może te nowe ogłoszenia mu dadzą dom? Trzymam kciuki :). Ja nie mam dobrego pióra do ogłoszeń :( i wolę chłopaka nie zapeszać ;). 

ok. To ja go będe ogłaszać na Warszawe na różne dzielnice- tylko w odstępach kilkudniowych. Jakby ktoś chciał wyróznić to moje ogłoszenie to byłoby super. Ps. zdjęcie z kotem porwałam z fb Gosiu. Jest rewelacyjne;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.07.2018 o 19:10, zachary napisał:

Zabrałby Reksia wieczorem....a rano piesek stałby już na łańcuchu obok lichej budy... Usłyszałam niedawno, że takie małe to najbardziej szczekliwe i dlatego poszukiwane... 

Albo służyłby jako worek treningowy dla psa do walk..

Reksio wygląda zupełnie jak nasz Figaro, tylko jest szczuplejszy ;))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.07.2018 o 10:26, Mazowszanka13 napisał:

Bardzo ładny ten Reksik. I taki "poręczny".

Oj tak, to bardzo uroczy piesio :)

Jeden telefon, nawet fajny, pani z Zegrza - ale akurat byłam na kajaku i pokonywałam przeszkody na spływie po Piławie, więc poprosiłam panią o telefon ok. 20.00. Ale już nie dzwoniła....

Reksio jest po kastracji, dziś 10 dzień. Szwy rozpuszczalne, nie zdejmujemy. Czuje się dobrze, choć zdarza mu się wymiotować?...tego wcześniej nie było. Ale zdybałam Reksia, że polował na kupsko Zulki, wyjada resztki z kompostu, owoce podane żółwiom itp. 

Przestał raczej znaczyć szafki i stół, ale nadal niszczy nasze kapcie, wkładki do butów, wyciąga z uchylonej szafy bieliznę, skarpetki i taki tam drobiazgi. Więc trzeba uważać, i potraktować go trochę jak szczeniaka. 

Bardzo dziękuję za ogłoszenia! Ale rodzinkę musimy mu wybrać the best :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś sms od pani z Ostrołęki, z pytaniem gdzie mieszkamy. Odpisałam. Kolejny sms, kiedy może przyjechać poznać psa. Napisałam, ze proszę o telefon. Ale kolejny sms, że pani napisze, nie zadzwoni: ma suczkę, z którą chce przyjechać, by psiaki się poznały. To nie najlepszy pomysł, bo u nas 4 suczki oprócz Reksia, a poza tym nie będę więcej pisać smsów...

Link to comment
Share on other sites

Nie zniechecaj sie malagos.

Ja też parę razy miałam trudne początki w konwersacji, a potem ludzie okazali się w porządku.

Np.dostałam zapytanie o psa od osoby: wariatpośródświrów, a potem okazało się, że pani niczego nieświadoma wysłała mejla z adresu córki, bo własnego nie miała.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Malagosku, ale może ta pani myśli, że z telefonem znowu trafi nie w porę - tak, jak na kajaku - i nie chce się narzucać? Sms jednak bezpieczniejszy, odczytasz wtedy, gdy Ci pasuje. Może jest taka bardziej delikatna? To nie musi być niepoważne..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, agat21 napisał:

Wariatpośródświrów? Nie zapytam co sobie pomyślałaś.. ;D

Bardzo źle pomyślałałam. Ale treść mejla była z sensem, wiec kontynuowałam konwersację.

To była moja pierwsza dogomaniacka tymczaska, Lilka z pszczyńskiej przechowalni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...