Jump to content
Dogomania

[*] Mała Czarna sunia, mały straszek......


Recommended Posts

Wiem, Malagosku, że Wam ciężko. I bardzo żałuję, że Asia woli większego psiaka, niż Reksio. Dzisiaj ma przyjechać w tej sprawie do makowskiego przytuliska, ale od połowy nocy u nas leje, więc nie wiem, jak to będzie. Trzymam kciuki za domki dla Twoich tymczasów. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witamy z naszym stadkiem :)

Wczoraj po 2 tygodniach właściciele odebrali Hacziego, który był u nas tymczasowo - od razu zrobiło się luźniej i swobodniej, już nie musimy wychodzić partiami na spacerki. No i tydzień temu do Warszawy wróciła Ania z Kenią, i tym samym z 8 psów zrobiło się 6 :) , czyli trzy nasze suczki-seniorki i trzy tymczasy. Najbardziej zajmujący jest malutki Reksio, bo z nudów ostrzy ząbki na kapciach, butach, dywanikach czy nawet biednych pelargoniach na tarasie. Ale za to jest najsłodszym maluchem na świecie :) Rolę Ani, która go tak rozpuściła, przejęłam ja i teraz to Reksio, nie kot ani Tosia, siedzi na kolanach, jak sobie coś oglądam w TV.

A Czarusia - cudak kochany :) Bardzo ją lubię, zwłaszcza jak w nocy przytula się i podbija rękę, żeby głaskać i tulić. Widać postępy w jej zachowaniu, jest bardziej ufna. Ale ma swoje stresiki, które chyba zostaną na zawsze :(

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Aldrumka napisał:

zobaczyłam, że ona już od sierpnia jest pod Waszą opieką - długo

Długo......postępy są, w porównaniu Czarka sprzed roku a teraz, to niebo a ziemia!

Na tym ostatnim zdjęciu Czarka pilotuje pierwsze wyjście nowej koteczki, Szarusi, na dwór. Koteczka jest od 4 miesięcy i zdecydowałam się otworzyć drzwi na taras...  Szarusia bardzo lubi Czarkę, ociera się o nią, biegnie do niej z podniesionym ogonkiem :)

Link to comment
Share on other sites

Najbardziej pilna jest adopcja Reksia - nie ma wątku na dogo, jest na fb. Zrobiłam mu ogłoszenie na OLX

https://www.olx.pl/oferta/malutki-piesek-reksio-szuka-domu-CID103-IDurhIh.html

https://www.facebook.com/domalagos/media_set?set=a.1991920427516025.1073741840.100000942628952&type=3

 

Proszę, czy ktoś może zrobić mu więcej ogłoszeń, albo po prostu na olx z innym tekstem/imieniem/tytułem?

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Czarusia troszkę spoważniała z wyglądu... piękna jest, oby ktoś ją wypatrzył.

Tysiu?.... miałabyś chwilkę  na ogłoszenie Reksia? Zapłacę za wyróżnienia wszelkiej maści, On musi znaleźć domek...Proszę...

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, malagos napisał:

Tysiu?.... miałabyś chwilkę  na ogłoszenie Reksia? Zapłacę za wyróżnienia wszelkiej maści, On musi znaleźć domek...Proszę...

Nie mam kompletnie czasu, ale może coś w weekend wymodzę. Podeślij mi zdjęcia, opis :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.06.2018 o 10:49, Tyś(ka) napisał:

Nie mam kompletnie czasu, ale może coś w weekend wymodzę. Podeślij mi zdjęcia, opis :)

To nie będę zawracać Ci głowy, ale innym razem będę nalegać :) !!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.06.2018 o 10:33, malagos napisał:

Tysiu?.... miałabyś chwilkę  na ogłoszenie Reksia? Zapłacę za wyróżnienia wszelkiej maści, On musi znaleźć domek...Proszę...

Tysiu, chyba jest opłacone wyróżnienie dla Kory, a ona przecież jest już w DS. Chętnie odstąpię ogłoszenie malaogs. Możesz pomóc?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Tysiu, chyba jest opłacone wyróżnienie dla Kory, a ona przecież jest już w DS. Chętnie odstąpię ogłoszenie malaogs. Możesz pomóc?

Pewnie mogę pomóc, ale ogłoszenie nie jest moje, swoje już zdjęłam, akurat pokończyły im się wyróżnienia.

Link to comment
Share on other sites

Był telefon w sprawie Reksia, z mojego ogłoszenia, bardzo sympatyczna pani, ale ... pani akurat była na działce z pod Skierniewicami, i miała nadzieję, że te moje "90 km od Warszawy" to może właśnie w tamtej stronie. Podjechałaby zobaczyć psiaka.

Czekamy zatem dalej. Oddać powinnam w pakiecie Czarusię i Reksia, taki zgrany duet tworzą, razem się bawią, razem spacerują, razem potem śpią na kanapie. Są rewelacyjni!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...