Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

Zostawiłam Lalę, kiedy już oczy jej się zamykały. Dziwnie było patrzeć na takiego spokojnego psiaka. Guzy będą usunięte dziś (wycinek do badania). Niestety - przepuklina jest po drugiej stronie i nie da rady zrobić tego jednocześnie. Guzy maja priorytet. O 12.30 mam po nią jechać. Waga nadal 6.30 kg. Kciuki nadal potrzebne. Napiszę później, po powrocie, do domu. Kontrola w sobotę. Przy okazji będzie zaczipowana i wpisana bazy Safe Animals (prawdopodobnie za darmo).

Link to comment
Share on other sites

Lala już w domu - jeszcze nie całkiem przytomna, ale jakoś tupta. Nawet wdrapała się do brata i śpi. Nie bardzo wie co się stało, ale w samochodzie swobodnie przemieszczała się na siedzeniach. W sobotę kontrola, następny antybiotyk (długo działający), wyjęcie werflonu, a 22 zdjęcie szwów. Mam nadzieję ,że wszystko będzie dobrze, bo pocięta jest bardzo.

Ale przy okazji wyszła jeszcze jedna sprawa - konieczność czyszczenia zębów. Byłoby to możliwe razem z usunięciem przepukliny. Ale nie wcześniej jak za dwa miesiące. Zapytałam o cenę -w ramach wszelkich oszczędności (ze względu na jej przeszłość i pochodzenie) - co najmniej 300 zł. Dziś dopłaciłam 170 zł (łącznie z opłatą za badaniem wycinka). Podobno potraktowali ją bardzo ulgowo. Cena badania wycinka to 70 zł, opłata za ubranko i usunięcie guzów - 100 zł.  Nie wiem jakie są ceny, ale tyle usłyszałam. Jest zaczipowana (to rzeczywiście za darmo) i będzie wpisana do bazy na moje dane. Wieczorem wstawię paragon i opis wykonanych zabiegów z książeczki małej.

Link to comment
Share on other sites

Danusiu, bardzo  dziękuję za telefon. Przez cały czas o Was myślałam. Lala jest w bardzo dobrych rękach, jestem spokojna o nią, bo wiem, że dbasz o nią bardzo. 

Za to Ci najlepiej jak tylko potrafię dziękuję!!  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony róże z sercem

Wierzę, że wynik będzie "dobry", że nic złego z naszą Lalunią się nie dzieje. Kciuków nie puszczam. 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Danusiu, bardzo  dziękuję za telefon. Przez cały czas o Was myślałam. Lala jest w bardzo dobrych rękach, jestem spokojna o nią, bo wiem, że dbasz o nią bardzo. 

Za to Ci najlepiej jak tylko potrafię dziękuję!!  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony róże z sercem

Wierzę, że wynik będzie "dobry", że nic złego z naszą Lalunią się nie dzieje. Kciuków nie puszczam. 

 

 

16 minut temu, elik napisał:

Wspaniale się opiekujesz sunieczką. 

59df90f4cf1c6_kwiatki11.GIF.b504bd10219b7c53e568c203ae6f1c9c.GIF

To mnie wypada dziękować za takie słowa.

A Lala odpoczywa - trochę przysypia, ale dość czujnie. Wyszła ze mną na dwór, zrobiła siusiu i pędem do domu. 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Nesiowata napisał:

Pewnie prawda. A przecież ona nie jest rozcięta tylko rozpłatana. Po zabiegu dopiero za drugim razem wdrapała się do brat, a teraz sobie wskoczyła bez problemu.

Kochane suczątko    59df9803e9b94_serce9bijce.gif.11060269d7573f7766ee4e64bb361643.gif

Wycałuj, wygłaszcz i co tam jeszcze lubi, zrób jej ode mnie. Słodka sunia :)

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, elik napisał:

Kochane suczątko    59df9803e9b94_serce9bijce.gif.11060269d7573f7766ee4e64bb361643.gif

Wycałuj, wygłaszcz i co tam jeszcze lubi, zrób jej ode mnie. Słodka sunia :)

Nie omieszkam

 

27 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Na takim maleństwie, to trudno znaleźć powierzchnię do cięcia chirurgicznego  :(  skarbunia drobinka Lalunia. 

Zdrowiej szybko.

Jakoś się udało. Dziękujemy za życzenia.

 

26 minut temu, Poker napisał:

Dzielna dziewczynka.

Ceny są więcej niż przyzwoite.

Fakt - dzielna i dość szybko dochodzi. Nawet próbowała wskakiwać na rzeczy, które "zalicza" przy normalnych wyjściach. Na szczęście zrezygnowała.                                               Za samą sterylizację płaci gmina.

Ale najważniejsze,że dziewczyna powoli chyba zapomina o  wcześniejszych wydarzeniach i tylko odpoczywa. Nawet już normalnie sobie tupta, nie zwracając uwagi na werflon w łapce.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Nesiowata napisał:

Fakt - dzielna i dość szybko dochodzi. Nawet próbowała wskakiwać na rzeczy, które "zalicza" przy normalnych wyjściach. Na szczęście zrezygnowała.                                               Za samą sterylizację płaci gmina.

Ale najważniejsze,że dziewczyna powoli chyba zapomina o  wcześniejszych wydarzeniach i tylko odpoczywa. Nawet już normalnie sobie tupta, nie zwracając uwagi na werflon w łapce.

Dzielna i nareszcie zaopiekowana....Moja kochana maleńka sunieczko, zdrowiej, wszyscy ci tu życzymy jak najlepiej!! 89b8ba063867_vu_orig.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Za chwilkę przeleję 170 zł na Twoje konto. 

Nie może sobie znaleźć miejsca, bidulka....Ale nie popiskuje?? Nie płacze??

Nie, jest spokojna i cicha. Teraz znów trochę przysnęła. Zobaczymy jak będzie dalej. Byłam przygotowana na gorszy scenariusz. W nocy może być różnie, ale jak dotąd - nie jest źle. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...