Jump to content
Dogomania

Apsik szczęśliwy w DS:)


Recommended Posts

3 godziny temu, Murka napisał:

Apsik był bardzo solidnie odrobaczony u weta zaraz jak go przywiozłam. Nie pamiętam już czy badaliśmy kał, ale zarobaczenie pozostawia ślad we krwi, więc byłoby to widoczne na wynikach jak też w jakości kału, np. rozwolnieniach.

Nasz wet radzi zawieźć Apsika do Lublina, żeby ktoś jeszcze go obejrzał, bo on już nie ma pomysłu na niego.

Rozmawiałam z dr z Lublina, powiedział, że ma podejrzenie co może dolegać Apsikowi, trzeba zrobić USG na dobrym sprzęcie.

Umówiliśmy się na piątek, Apsik będzie miał też rozszerzone badanie krwi. Powinno się odczekać do przyszłego tygodnia (od babeszjozy), ale nie możemy tak długo czekać, bo Apsik prawie nic nie je:(

Murko,prosze Cie daj Apsikowi jeść co chce,może weż puszke mokrej od Misia,

niech je to co chce,byle tylko jadł

pozostaje nadzieja w Lublinie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Elisabeta napisał:

Bezradność... Musimy czekać na piątek i wynik USG. Z nadzieją. Trzymaj się, kochany Apsiku. 0heart.gif

Murko, dziękujemy Ci za wszystko, co robisz dla Biedaka.

Tak,dołączam do podziękowań za Elisabetą

dzieki Murko za opieke nad psiakiem:)

czekamy z nadzieja na piatek.......

Link to comment
Share on other sites

Mój pies kiedyś nie chciał absolutnie niczego jeść. Psia dietetyczka poradziła ,żebym ugotowała boczek, zmiksowała i wkładała do gardła kulki wielkości orzecha laskowego. Tak też zrobiłam. po kilku kulkach zaczął sam jeść boczek ,a potem poszło dalej czyli gotowane mięso z ryżem i marchewką.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, DORA1020 napisał:

Murko,prosze Cie daj Apsikowi jeść co chce,może weż puszke mokrej od Misia,

niech je to co chce,byle tylko jadł

pozostaje nadzieja w Lublinie

Daję mu już nawet kocią mokrą karmę... wszystkiego co nowe chapnie parę razy i tyle. 

Mam nadzieję, że w piątek dowiemy się co jest Apsikowi... 

Link to comment
Share on other sites

Apsikowi znowu zeruję statystyki (zawsze zeruję jak już dochodzi do tysiąca - zeruję już któryś raz z kolei...)

Zmieniłam znowu główne i rejon... https://www.olx.pl/oferta/daj-skrasc-swoje-serce-kochany-slodziak-i-przytulak-do-adopcji-CID103-IDpTkRb.html

Wyświetleń: 970
Wyczyść liczbę wyświetleń
 Tel: 44
 Obserwuje: 32
 
 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...