Jump to content
Dogomania

MONA,urzekająca sunia , nie uratowana przed ciążą u nas w BDT.Czeka na sterylkę


Poker

Recommended Posts

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Dzisiaj USG Mony,więc trzymam mocno kciuki aby jednak okazało się,że nie jest szczenna!

Niestety jest ciąża I to mnoga.

Jestem umówiona z ulubionym wetem na dziś albo jutro.

Przyszły domek dołoży 150 zł ,a potem może resztę do sterylizacji.

USG kosztowało 70 zł.Kupiłam też fartuszek posterylkowy, bo moje nie nadają się już do użytku po tylu psach.

Biedna Mona nie rozumie dlaczego nie dostała jeść.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Poker napisał:

Niestety jest ciąża I to mnoga.

Jestem umówiona z ulubionym wetem na dziś albo jutro.

Przyszły domek dołoży 150 zł ,a potem może resztę do sterylizacji.

USG kosztowało 70 zł.Kupiłam też fartuszek posterylkowy, bo moje nie nadają się już do użytku po tylu psach.

Biedna Mona nie rozumie dlaczego nie dostała jeść.

To jednak się nie myliłaś...Będę trzymać kciuki by wszystko poszło dobrze!

Link to comment
Share on other sites

Padłam ze zmęczenia .Za dużo spraw miałam na głowie w ciągu kilku ostatnich tygodni.

Mona zniosła sterylkę bardzo dobrze .Byłoby 5  !!! psów nikomu niepotrzebnych.

Suńka jest bardzo dzielna, już wczoraj wieczorem chodziła po schodach ,a wieczorem nawet wskoczyła do pańcia do łóżeczka. Dziś w końcu ładnie zjadła . Wychodziła na ogródek i polegiwała trochę na słonku.

Mam nadzieję,że szybko się wygoi i jak dobrze pójdzie, to w czwartek lub  piątek odwieziemy ją do DS. Chętni nie mogą się już doczekać. Pani przyjeżdża jutro w odwiedziny.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.08.2017 o 00:46, Poker napisał:

Padłam ze zmęczenia .Za dużo spraw miałam na głowie w ciągu kilku ostatnich tygodni.

Mona zniosła sterylkę bardzo dobrze .Byłoby 5  !!! psów nikomu niepotrzebnych.

Suńka jest bardzo dzielna, już wczoraj wieczorem chodziła po schodach ,a wieczorem nawet wskoczyła do pańcia do łóżeczka. Dziś w końcu ładnie zjadła . Wychodziła na ogródek i polegiwała trochę na słonku.

Mam nadzieję,że szybko się wygoi i jak dobrze pójdzie, to w czwartek lub  piątek odwieziemy ją do DS. Chętni nie mogą się już doczekać. Pani przyjeżdża jutro w odwiedziny.

Nie maiłam netu na wyjeździe i dopiero dzisiaj dowiedziałam się o sterylce i ciąży Mony.

Dobrze,że już po wszystkim. 

 

Link to comment
Share on other sites

Jutro odwozimy Monę do DS. Nie wiem jak to przeżyję.Po pierwsze pokochałam ją ,a po drugie martwię się ,żeby sunia nie narobiła bałaganu. Ona bardzo mocno związała się z nami i my możemy z nią zrobić wszystko. Do obcych jest bardzo nieufna . Obcy w domu to prawie wróg, szczeka zajadle. Na spacerach też reaguje na niektórych ludzi szczekiem ,a niektórych się boi , szczególnie postawnych mężczyzn.

Pani była również  dziś , Mona się wyłożyła przed nią kołami do góry, bierze smaczki z ręki. Jak idziemy na spacer i pani ją prowadzi , to co kilka kroków patrzy na mnie.

Pani dostarczyła już szelki , obróżkę i smycze oraz kocyk.Bardzo dużo czyta ,żeby wiedzieć jak postępować z Moną. To jest bardzo świadoma i odpowiedzialna adopcja.

Brzusio goi się pięknie.Panienkę denerwowały opatrunki na łapkach po usunięciu wilczych pazurków, więc sobie dziś je zdjęła. Na szczęście nie liże szwów, więc nie musiałam zakładać klosza.

Trzymajcie jutro mocno kciuki za całokształt. Wyjedziemy ok.g 12.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...