Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

Hana jest chora i potrzebna jej jest pomoc weterynaryjna na już a nie w następnym tygodniu nie wiadomo w który dzień.Tak piszę bo mnie wpiekla tam wszystko.By mogła by już jechać do Murki zaraz jak wybędzie Alaska dzisiaj.No kurcze wygląda na to,że leczenie 7-10dni to dobre 2 tygodnie jeszcze w schronie,jeżeli tylko 2 tygodnie bo przecież jak zwykle nie wydadzą psa w trakcie leczenia.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Na koncie suczek pojawiły się następujące wpłaty: 

- Havanka - 340 zł

- helli - 60 zł

Pięknie dziękujemy!! Podobny obraz

Super, ze kasa już na koncie suczek. Proszę jeszcze tylko o potwierdzenie na wątku bazarkowym i będzie już wszystko grało:

 

Link to comment
Share on other sites

Nie będzie mnie troszeczkę na dogo, ale myślami będę z Wami i z suczkami.

Zaglądajcie proszę do Hany i Suzi, one mają tylko nas...

Mam nadzieję, że już lada dzień Murka napisze - dziewczyny mogą przyjechać!

Link to comment
Share on other sites

Biedna Hana, dobrze że chociaż przeżyła tę zimę, kilka starych piesków, które pokazywałyście na wątku zamojskim nie widzę już na Waszych zdjęciach ze schroniska :(.

Mam nadzieję, że uda się suniom jak najszybciej pomóc, zwł. Hanie, żeby nie musiała dłużej cierpieć bidulka.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Onaa napisał:

Biedna Hana, dobrze że chociaż przeżyła tę zimę, kilka starych piesków, które pokazywałyście na wątku zamojskim nie widzę już na Waszych zdjęciach ze schroniska :(.

Mam nadzieję, że uda się suniom jak najszybciej pomóc, zwł. Hanie, żeby nie musiała dłużej cierpieć bidulka.

Tak, paru starszych suczek nie ma już w schronisku po zimie :(

Hana  ma wiele takich zim w schronisku za sobą, jest na wielu naszych zdjęciach, dlatego nie może już dłużej czekać, bo nie wiadomo, czy kolejna zima nie byłaby ostatnią.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2017 o 22:42, elik napisał:

Czy już jest termin zabrania suczek ze schronu ?

Tolu dopisz proszę w deklaracjach pomocy Alaskan malamutte fanty, a ja fanty i bazarek. Właśnie go tworzę. Będzie to bazarek dla Canisa i suniek.

... Eluniu, jaki to będzie bazarek, mam troszkę szkła?  może dołożymy?   czy wolisz coś innego?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anica napisał:

... Eluniu, jaki to będzie bazarek, mam troszkę szkła?  może dołożymy?   czy wolisz coś innego?

Aniu, wybór należy do Ciebie :) ale jeśli zadecydujesz, że szkło, to może wysyłka od Ciebie ? Opłata będzie spora więc może szkoda płacić dwa razy za przesłanie :)

Może zadzwonię i dogadamy szczegóły ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...