Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

Dnia 17.08.2017 o 14:52, elik napisał:

Przed chwilą zrobiłam przelew dla dziewczynek na kwotę 217,00 zł z bazarku zorganizowanego wspólnie z Alaskan malamutte.

Ponieważ mają konto w tym samym banku co i ja więc pieniążki jeszcze dzisiaj powinny być na ich koncie.

Skarbnika proszę o potwierdzenie ich otrzymania na wątku bazarkowym.

Pieniążki już są na koncie suczek. Bardzo dziękujemy!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kwiatki 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anecik napisał:

Suzi za to zrobiła się troszkę niegrzeczna. Ni z tego ni z owego doskakuje do psiaków i kłapie, w najlepszym wypadku powarkuje. Uważam że powinna być jedynaczką i mieć dom bez żadnych zwierząt - szczególnie kotów. W szelkach chodzi, chociaż przez kilka pierwszych godzin po założeniu nie ruszała się z legowiska. Niestety nie pozwala się prowadzić nawet trzymając za uchwyt od szelek, nie mówiąc o dopięciu smyczy. Z psami się nie bawi, maskotki mamle. W sobotę postaramy się wykąpać Suzi. Może się uda.

 

Obie dziewczyny zachowują czystość, nie niszczą rzeczy, mają apetyt. Lubią sobie pokopać dołki.

 

P1130660.jpg.32d8f683078b37bbeea5cda5cb369bb8.jpg

No to troszkę takie 'ziółko z tej mojej Suzi..k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig ale za to jakie śliczne!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anecik napisał:

Dziś dzwoniłam do lecznicy jak z wynikami badań krwi Hanusi - są w porządku, troszkę podniesiony jest cukier ma 132 a norma to 120 ale po jednorazowym badaniu krwi absolutnie nie mogą stwierdzić cukrzycy. Hana u weta jest bardzo grzeczna, troszkę popiskuje tylko przy czyszczeniu ucha. Do ludzi dochodzi, łasi się , do psiaków macha ogonkiem. Jest bardzo spokojną i fajną sunią. Bryka z psiakami - najczęściej ze Szronikiem ale teraz z braku Szronika znalazła sobie koleżankę Tigrę i razem rozrabiają. Kocyk troszkę pomamlała, maskotki zabija na śmierć:) W czwartek na 12.00 jedziemy na operację.

Kochana sunieczka!! Oby tylko wszystko obyło się bez niespodzianek..Trzymam kciuki..

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, anecik napisał:

Dziś dzwoniłam do lecznicy jak z wynikami badań krwi Hanusi - są w porządku, troszkę podniesiony jest cukier ma 132 a norma to 120 ale po jednorazowym badaniu krwi absolutnie nie mogą stwierdzić cukrzycy. Hana u weta jest bardzo grzeczna, troszkę popiskuje tylko przy czyszczeniu ucha. Do ludzi dochodzi, łasi się , do psiaków macha ogonkiem. Jest bardzo spokojną i fajną sunią. Bryka z psiakami - najczęściej ze Szronikiem ale teraz z braku Szronika znalazła sobie koleżankę Tigrę i razem rozrabiają. Kocyk troszkę pomamlała, maskotki zabija na śmierć:) W czwartek na 12.00 jedziemy na operację.

 

Suzi za to zrobiła się troszkę niegrzeczna. Ni z tego ni z owego doskakuje do psiaków i kłapie, w najlepszym wypadku powarkuje. Uważam że powinna być jedynaczką i mieć dom bez żadnych zwierząt - szczególnie kotów. W szelkach chodzi, chociaż przez kilka pierwszych godzin po założeniu nie ruszała się z legowiska. Niestety nie pozwala się prowadzić nawet trzymając za uchwyt od szelek, nie mówiąc o dopięciu smyczy. Z psami się nie bawi, maskotki mamle. W sobotę postaramy się wykąpać Suzi. Może się uda.

 

Obie dziewczyny zachowują czystość, nie niszczą rzeczy, mają apetyt. Lubią sobie pokopać dołki.

Aneciki - dziękujemy za wieści  o dziewczynach, cieszy każdy nawet najmniejszy ich postęp, bo  wiemy ile czasu spędziły w schronisku.

Mnie wciąż rozczulają do łez informacje o Hany zabawach, brykaniu -  psiego dzieciństwa nigdy nie miała, niech więc teraz nadrabia stracony czas, niech się cieszy;)

No i termin operacji Hany tuż, tuż...

Oby wszystko było dobrze, a potem to już sunia będzie miała szczęśliwie życie,  bez bólu.

Przed Tobą Aneta ten pooperacyjny czas też nie będzie łatwy, ale dacie radę dziewczynyhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.08.2017 o 22:32, Tola napisał:

Suzi wchodzi w nowe życie malutkimi kroczkami, ale ważne, ze idzie do przodu ;)

 Piękna z niej suczka i to na pewno będzie jej spory atut w przyszłości:)

w realu jest jeszcze piękniejsza:-) Bardzo ładnie przywitała się ze mną, pozwoliła wygłaskać i zajęła się "swoimi sprawami". Niestety odmówiła współpracy z aparatem, totalnie nas ignorując:-)

Hana za to fajnie współpracowała, chociaż wolała przytulać się i miziać.Dla mnie sunia marzenie - sama słodycz:-)

Próbowałyśmy robić zdjęcie uszka ale nie udało się. Oko aparatu nie uchwyciło zmiany bo jest troszkę głębiej. 

IMG_8407.JPG

IMG_8436.JPG

IMG_8446.JPG

IMG_8455.JPG

IMG_8456.JPG

IMG_8458.JPG

IMG_8460.JPG

IMG_8462.JPG

IMG_8465.JPG

IMG_8468.JPG

IMG_8503.JPG

IMG_8573.JPG

IMG_8575.JPG

IMG_8552.JPG

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kasiainat napisał:

w realu jest jeszcze piękniejsza:-) Bardzo ładnie przywitała się ze mną, pozwoliła wygłaskać i zajęła się "swoimi sprawami". Niestety odmówiła współpracy z aparatem, totalnie nas ignorując:-)

Hana za to fajnie współpracowała, chociaż wolała przytulać się i miziać.Dla mnie sunia marzenie - sama słodycz:-)

Próbowałyśmy robić zdjęcie uszka ale nie udało się. Oko aparatu nie uchwyciło zmiany bo jest troszkę głębiej. 

IMG_8407.JPG

IMG_8436.JPG

IMG_8446.JPG

IMG_8455.JPG

IMG_8456.JPG

IMG_8458.JPG

IMG_8460.JPG

IMG_8462.JPG

IMG_8465.JPG

IMG_8468.JPG

IMG_8503.JPG

IMG_8573.JPG

IMG_8575.JPG

IMG_8552.JPG

Dziękuję bardzo, zdjęcia piękne, a uśmiech na pyszczku Hani - bezcenny :)

Spróbujemy poprosić o pomoc na Siepomaga, przecież każdy grosz się przyda.

Jakby ktoś miał wątpliwości, to naprawdę jest ta sama suczka - zmiana rewelacyjna!!!

hana2.JPG

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj napisała do mnie p. Marzena, że chciałaby objąć Hanę adopcją wirtualną - będzie pomagała suni finansowo.

Dziękujemy bardzo p. Marzenohttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

O każdej wpłacie będę tutaj informowała.

 

Kto zechciałby napisać tekst do ogłoszeń dla Hany - spróbujemy szukać domku...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Niesamowita metamorfoza, nie ten sam pies :)

hana2.JPG

 

IMG_8575.JPG

Nie ten sam, znowu anecik podmieniła suczki;(

 

Hana jutro o 12.00 ma operację, bardzo potrzebne kciuki.

Miałam dzisiaj dzwonić do Anetki, ale sprawa Teo pochłonęła mi sporo czasu no i już 22.00...

 Zadzwonię jutro, może będę się mniej denerwować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...