Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

Aż miło poczytać i oglądnąć zdjęcia suń :) Hana ma nawet zęby w bardzo dobrym stanie,przynajmniej te co widać :) Suzi bidulka się drapie pewnie z brudu ale tak jak pisze anecik na kąpiel musi trochę jeszcze poczekać.A to zdjęcie jest bezcenne i bardzo mnie wzruszyło...:)

 

Panny przytulanki

P1130630.jpg.a0d8be23f020ebdf553b16c3f5802733.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tola napisał:

"Moja" kochana HanakODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQf35_gV_orig.gif

UśmiechniętakODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQf35_gV_orig.gif

DSC_2200.JPG.9e8647e5ca3650b302a3f47fe59c4273.JPG

 

Tolu, nie dziwię się, że serce Ci się raduje, mnie też!!!

Obie sunieczki przecudne, ale w Hanie jestem zakochana po uszy,

Trzeba być niespełna rozumu, aby uważać, że wyciąganie psów ze schronisk nie ma sensu.

Mnie najbardziej rozczuliła rozanielona Hana:

 

hhhh.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tola napisał:

. . .

 

Martwi mnie to ucho no i ten brak wpisu weta ze schroniska, bo na tym etapie nie wiemy, co sie działo i co było dotychczas zrobione...

 No nic, czekamy na konsultacje,  zobaczymy, co tam się dzieje i będziemy podejmować dalsze decyzje.

Sliczne, radosne sunie.  Jakże szkoda tych straconych w schronie lat :(

Może dałoby się dowiedzieć od schroniskowego weta co robił przy tym uszku. Myślę, że to ważne.

Link to comment
Share on other sites

Moi drodzy... jak dacie mi znać, że czas najwyższy ogłaszać Hanę (bo Suzi rozumiem, że jeszcze nie), to proszę o podanie namiarów (tel.), krótkie info, co zawrzeć w opisie, miasto... i się porobi ogłoszenia :) Spróbuję wyczarować jakiś opis, oczywiście o ile ktoś lepszy w tym fachu się nie zgłosi na ochotnika:)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Sliczne, radosne sunie.  Jakże szkoda tych straconych w schronie lat :(

Może dałoby się dowiedzieć od schroniskowego weta co robił przy tym uszku. Myślę, że to ważne.

Jeśli tylko taka informacja będzie potrzebna, to TZ na pewno będzie próbował.

 

Rozmawiałam wczoraj z Iwoną - jutro ok. 12.00 Hana jest umówiona na konsultację w Dąbrowie Górniczej w lecznicy Molicki - mam nadzieje, ze wieści będą dobre, bo ta sunia już swoje wycierpiała...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

. . .

Rozmawiałam wczoraj z Iwoną - jutro ok. 12.00 Hana jest umówiona na konsultację w Dąbrowie Górniczej w lecznicy Molicki - mam nadzieje, ze wieści będą dobre, bo ta sunia już swoje wycierpiała...

Oby było najlepiej jak tylko być może. Trzymaj się sunieczko !

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiaj przelałam z konta suczek 74, 00 zł, (brakująca kwota za transport z Zamościa do Katowic). Szafirko, proszę potwierdź, jak pieniążki zameldują się na koncie.

Przelałam szafirce za transport 682,- z bazarku kilometrowego + brakujące  148,-

148,- / cztery psiaki = 37,-

Stąd właśnie kwota 74,- za Hanę i Suzi

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.08.2017 o 23:23, Tyś(ka) napisał:

Moi drodzy... jak dacie mi znać, że czas najwyższy ogłaszać Hanę (bo Suzi rozumiem, że jeszcze nie), to proszę o podanie namiarów (tel.), krótkie info, co zawrzeć w opisie, miasto... i się porobi ogłoszenia :) Spróbuję wyczarować jakiś opis, oczywiście o ile ktoś lepszy w tym fachu się nie zgłosi na ochotnika:)

Poczekajmy jeszcze chwilę, Hana dzisiaj ma wizytę, zobaczymy co się dzieje

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.08.2017 o 19:34, Gabi79 napisał:

Przelałam szafirce za transport 682,- z bazarku kilometrowego + brakujące  148,-

148,- / cztery psiaki = 37,-

Stąd właśnie kwota 74,- za Hanę i Suzi

Otrzymałam 74,-, które wczoraj przelałam szafirce ze swoich, bardzo dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Co jest złego w tym, że sunie mieszkają może nie w domu, ale w innym pomieszczeniu? Mają sucho, nie muszą walczyć o jedzenie, mają codzienny kontakt z człowiekiem. Naprawdę miałyby lepiej w schronisku? Sprawa się wyjaśniła, a na pewno anecik daje im dużo miłości i czasu. Naprawdę, nie każdy pies musi mieszkać w domu, by być szczęśliwym... Zresztą dowodem na to są zdjęcia suczydeł - ślepy by zauważył, że teraz mają zupełnie inne pyski i oczka.

Jak wizyta Hany u lek. wet.?

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Co jest złego w tym, że sunie mieszkają może nie w domu, ale w innym pomieszczeniu? Mają sucho, nie muszą walczyć o jedzenie, mają codzienny kontakt z człowiekiem. Naprawdę miałyby lepiej w schronisku? Sprawa się wyjaśniła, a na pewno anecik daje im dużo miłości i czasu. Naprawdę, nie każdy pies musi mieszkać w domu, by być szczęśliwym... Zresztą dowodem na to są zdjęcia suczydeł - ślepy by zauważył, że teraz mają zupełnie inne pyski i oczka.

Jak wizyta Hany u lek. wet.?

Tyśka, to nie świnki, żeby były w chlewiku. Potrzebują kontaktu z człowiekiem.

Mnie nie musisz tłumaczyć, że każdy pies nie musi mieszkać w domu.

Siedzą zamknięte w osobnym pomieszczeniu. Swojego psa zostawiłabyś w takich warunkach?

 

suzi.jpg.0b17c4fd897c1f6b851ecd1b443fa0df.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Tysiu, szkoda czasu dla troli. Trole myślą inaczej, nie zrozumieją.

Ignorowanie to jest właśnie to i tylko to, na co zasługują.

Mnie już dawno przestało interesować co mają, a raczej nie mają, do powiedzenia.

Zgadzam się z Tobą Elu w 100%! Ignorować i nie dawać się wciągać w nic nie przynoszące zaczepki!

 

Ciekawe,jak wypadła konsultacja Hany u specjalisty...?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...