Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

1 minutę temu, helli napisał:

a mi ciągle chodzi po głowie, że Hana i Astra zamojskie mialy albo wspólna mamę, albo ojca

heli, pracownicy w schronisku mówili nam, że trafiła tam sunia i dwa szczeniaki, siostry...Ale nikt nam nie potrafił powiedzieć, które to....Być może Astra i Hana to siostry, wiek by się zgadał...

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, proszę napisz, jaki jest koszt wyróżnienia i odświeżania ogłoszeń. Przeleję pieniążki na Twoje konto.

Właśnie miałam zaproponować wykupienie promocji ogłoszeń.Jest kilka możliwości do wyboru, ale wg mnie najlepsza opcja, to :

30 dni promowania na górze listy ogłoszeń+ 9 odświeżeń+ 7 dni promowania na stronie głównej - pakiet za 17,81 zł na miesiąc.

Spróbuję dziś wieczorem ułożyć tekst dla Suzi i jeżeli zdążę, to zacznę ją ogłaszać, a jeżeli nie, to dopiero jutro zrobię ogłoszenia. Zdjęcia ma ładne. Jest z czego wybierać. Może od razu i jej promowanie wykupić?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Właśnie miałam zaproponować wykupienie promocji ogłoszeń.Jest kilka możliwości do wyboru, ale wg mnie najlepsza opcja, to :

30 dni promowania na górze listy ogłoszeń+ 9 odświeżeń+ 7 dni promowania na stronie głównej - pakiet za 17,81 zł na miesiąc.

Spróbuję dziś wieczorem ułożyć tekst dla Suzi i jeżeli zdążę, to zacznę ją ogłaszać, a jeżeli nie, to dopiero jutro zrobię ogłoszenia. Zdjęcia ma ładne. Jest z czego wybierać. Może od razu i jej promowanie wykupić?

Havanko, to ja dzisiaj prześle na Twoje konto pieniążki za ten pakiet dla Hany i Suzi. 

Poprosiłam też Gabi o ogłoszenie i ona zrobi na Katowice. Ciebie proszę na Kraków, dobrze?

Wydje mi się, że można jeszcze dodać jedno z tych zdjęć, tu widać jaka jest wielkość Suzi

20170827_114537.jpeg

20170827_114541.jpeg

20170827_114544.jpeg

20170827_114612.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...