Jump to content
Dogomania

Czika - juz w swoim domu,,


auraa

Recommended Posts

dopiero teraz udało mi się usiąść do komputera. Pani Ania cały czas myśli o Czice i postanowiła maksymalnie zostać do następnej  środy z nadzieją że już będzie po cieczce i łatwiej będzie znaleźć jakiś tymczas. Po powrocie na działkę jest gotowa z powrotem wziąć Czikę do siebie. W Warszawie nie jest to możliwe. Chciałabym dla Cziki znaleźć coś w pobliżu Warszawy, zeby nie było dużych problemów z transportem.

20170528_145649.jpg

20170528_142625.jpg

20170528_143517.jpg

20170528_141920.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam pewien pomysł. Daję mu zaledwie jakieś 10% szans powodzenia, ale warto spróbować.

Potrzebna mi jest (w miarę) dokładna waga suni i jak najwięcej info o jej charakterze.
Czy wiek jest pewny? I jak wygląda aktualna kwestia szczepień oraz zdrowia (poza cieczką).

Rozumiem, że jeżeli miałby to być DT to tylko na cały czerwiec (jako konieczne minimum)...?

Link to comment
Share on other sites

Na pytania odpowiedziała mi już Auraa przez telefon.

Wybadałam sytuację i niestety nic z tego... Bardzo mi przykro... :(
Gdyby temat Cziki wyszedł tak z tydzień temu, to myślę, że conajmniej DT (albo nawet DS) byłby możliwy... :(

Link to comment
Share on other sites

mogę zaoferować 20 zł stałej dla sunie, jest śliczna , nieduża i młoda więc pewnie domek w miarę szybko się znajdzie 

w sobotę będziemy u naszego podopiecznego Ralfa , który jest w hoteliku pod Warszawą i mogę zapytać czy ma miejsce 

Link to comment
Share on other sites

Weszłam na chwilę bo padam. Załatwiłam wstępnie hotel w Pruszkowie. W sumie potrzebny jest tymczas lub hotelik na miesiąc. Po powrocie z Warszawy p. Ania zabierze mała na działkę. Juz prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będzie po cieczce. Może ktoś  się zlituje?

20170528_150804.jpg

Link to comment
Share on other sites

bardzo bym chciała aby mała trafiła do domu stałego. Na razie ma ogłoszenia na OLX, Alegratce i morusku. Kto poleca jakieś strony? Nie ma żadnego bazarku ogłoszeniowego a ja się nie wyrabiam...

Link to comment
Share on other sites

Czika to niewielka, pięknie umaszczona 8mc. sunia, w typie sarenki, która pilnie poszukuje swojego domu. Sunia uwielbia zabawy, głaskanie, lubi być w centrum uwagi.Jest radosnym i bardzo pojętnym psiakiem. W domu zachowuje czystość, w samochodzie jest w miarę spokojna, szybko opanowuje sztukę chodzenia na smyczy..Sunia jest bardzo łagodna, w sytuacji stresowej wystawia brzuszek do głaskania. Szukamy dla niej domu, w którym zostaną zaspokojone jej potrzeby ruchu i zabawy. Szukamy człowieka , który rozumie, że zwierzę to nie zabawka i nie może się znudzić, a szczeniak wymaga ułożenia i wtedy zostanie najwierniejszym przyjacielem
Obecnie sunia waży ok 10kg i już nie powinna urosnąć.
Warunkiem adopcji jest rozmowa z wolontariuszem i podpisanie umowy adopcyjnej.
Czika przebywa w pobliżu Mińska Maz.. Istnieje możliwość transportu w okolicach Warszawy

Wymyśliłam taki tekst do ogłoszeń

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam auraa,ale ja usunęłabym z tekstu"w typie sarenki".

Ty oczywiście zrobisz,jak uważasz,to tylko moja sugestia.

Sunia jest prześliczna,ale mi się zupełnie z sarenką nie kojarzy.

Trzymam kciuki za najlepszy dom dla malutkiej.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, auraa napisał:

bardzo bym chciała aby mała trafiła do domu stałego. Na razie ma ogłoszenia na OLX, Alegratce i morusku. Kto poleca jakieś strony? Nie ma żadnego bazarku ogłoszeniowego a ja się nie wyrabiam...

 

napisze zaraz do kejciu - nie ma bazarku ale ..... dołączę Cię do tej korespondencji na pw to uzupełnisz dane do ogłoszeń

Link to comment
Share on other sites

Może rzeczywiście przedobrzyłam z tą sarenką ale kolorem trochę ją przypomina ;)

Czika to niewielka, pięknie umaszczona 8mc. sunia,  która pilnie poszukuje swojego domu. Sunia uwielbia zabawy, głaskanie, lubi być w centrum uwagi.Jest radosnym i bardzo pojętnym psiakiem. W domu zachowuje czystość, w samochodzie jest w miarę spokojna. Szybko opanowała sztukę chodzenia na smyczy, reaguje na komendę siad. Przy pierwszym kontakcie ostrożna, po nabraniu zaufania, staje się wielkim przytulakiem ..W sytuacji stresowej wystawia brzuszek do głaskania. Czika w domu tymczasowym przebywa z drugą suczką. Szukamy dla niej domu, w którym zostaną zaspokojone jej potrzeby ruchu i zabawy. Szukamy człowieka , który rozumie, że zwierzę to nie zabawka i nie może się znudzić, a szczeniak wymaga ułożenia i wtedy zostanie najwierniejszym przyjacielem
Obecnie sunia waży ok 10kg w kłębie sięga poniżej kolana  i już nie powinna urosnąć.
Warunkiem adopcji jest rozmowa z wolontariuszem i podpisanie umowy adopcyjnej.
Czika przebywa w pobliżu Mińska Maz.. Istnieje możliwość transportu w okolicach Warszawy

20170528_142050.jpg

20170528_141625.jpg

20170521_154643.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...