Jump to content
Dogomania

Czika - juz w swoim domu,,


auraa

Recommended Posts

18 godzin temu, Radek napisał:

 

Aż się zawstydziłem;)

W starej gwardii musi być gwardzista ! :)

A ja mam już w głowie kolejne  psie dziecko. Sunia przestała być maleńką zabaweczką i bez budy przywiązana do trzepaka spędzała czas, Z tego domu zabrałyśmy już Teodora, Gabi, Sarę, Sabę. Nie zdązyłyśmy zabrać brata Saby[*], przesympatycznej miniaturowej suniooneczki[*]  i maleńkiego ślicznego białego puchatka [*]. Teraz mała jest u Marzeny ale w czwartek Marzena wraca do Warszawy i nie będzie jej na działce przez dwa tygodnie.Zrobiła suni ogłoszenia, nawet był jeden tel ale pani zrezygnowała z powodu alergii dziecka. Ręce opadają. Nie wiem co zrobić? Ludzie obiecywali że nie wezmą kolejnego psa  i co z tego. Oprócz małej suczki jest tam roczny pies Korek, jakoś sobie radzi... Jak długo?......

Link to comment
Share on other sites

Przez całe popołudnie tworzę bazarek dla Cziki. Jestem wściekła bo drugi raz robie tą samą robotę. Nie mog.ę znaleźć swojego ubiegłorocznego bazarku więc jeszcze raz  muszę sprawdzić. które zdjęcia są aktualne, co sprzedałam co zostało . Przez fotosika wstawiam na dogo i trafia mnie szlak . Do tego opisy, masakra!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, auraa napisał:

Przez całe popołudnie tworzę bazarek dla Cziki. Jestem wściekła bo drugi raz robie tą samą robotę. Nie mog.ę znaleźć swojego ubiegłorocznego bazarku więc jeszcze raz  muszę sprawdzić. które zdjęcia są aktualne, co sprzedałam co zostało . Przez fotosika wstawiam na dogo i trafia mnie szlak . Do tego opisy, masakra!!!!!!

auraa, na dogo można wstawiać bezpośrednio z pulpitu.

Co do małej sunieczki, to nie pomogę na razie, bo krążę na trasie wieś-Warszawa.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Mazowszanka13 napisał:

auraa, na dogo można wstawiać bezpośrednio z pulpitu.

Co do małej sunieczki, to nie pomogę na razie, bo krążę na trasie wieś-Warszawa.

To zależy od rozdzielczości. Zdjęcia z  telefonu mogę wstawić bezpośrednio ale zrobione aparatem już nie :(.

Link to comment
Share on other sites

Jestem w szoku! Czika była w ciąży! Mało tego, była to ciąża bardzo zaawansowana. Za tydzień miało się urodzić 7 dużych szczeniaków! Nie wiadomo czy by je urodziła. Tak wiec to co dziewczyny wzięły za cieczkę było jakąś próbą poronienia. Przy okazji operacji ma usunięta przepuklinę . Wszystko kosztowało 250zł.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, agat21 napisał:

Masakra :( Biedne te wiejskie psiaki. Szkoda słów na ludzką głupotę i egoizm..

Aura, przypomnij mi numer konta na pw

 

Agata, nie mogę wysłać wiadomości. Sprawdź skrzynkę!

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, auraa napisał:

 

Agata, nie mogę wysłać wiadomości. Sprawdź skrzynkę!

Normalnie dochodzą wiadomości, skrzynka jest w porządku, nawet dziś dostałam wiadomość

wyślij smsa jakbyś nadal miała kłopoty ze skrzynką

Link to comment
Share on other sites

Miałam wczoraj tel w sprawie Cziki ale mam watpliwości.70-letnia pani z Warszawy. Może zaproponować jej jakąś młodszą sunię.? Pani brzmiała bardzo sensownie. Zgadza się na wizytę, umowę. Ma siostre i siostrzenicę w razie potrzeby do pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Myślisz pewnie o starszej suni ;).

Jak Pani sensowna i ma wsparcie rodziny, to bym dała. Młodzi wyjeżdżają za granicę, rodzą dzieci, które mają alergię, tracą pracę itp. Ze starszą Panią, takich obaw nie ma. Mogą żyć  razem z Cziką długo i szczęśliwie. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, konfirm31 napisał:

Myślisz pewnie o starszej suni ;).

Jak Pani sensowna i ma wsparcie rodziny, to bym dała. Młodzi wyjeżdżają za granicę, rodzą dzieci, które mają alergię, tracą pracę itp. Ze starszą Panią, takich obaw nie ma. Mogą żyć  razem z Cziką długo i szczęśliwie. 

Zgadzam się, 70 lat, jeśli Pani w dobrej kondycji, to jeszcze ho ho. A i w domu jest zawsze, i z psem częściej wyjdzie na spacer, niż ktoś kto zasuwa w pracy 10 godzin..

Moje starsze sąsiadki wychodzą z psami po 5 razy dziennie :) Zwłaszcza, że wstają często wcześnie i pierwszy spacerek pies ma już ok. 6 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...