Jump to content
Dogomania

Czika - juz w swoim domu,,


auraa

Recommended Posts

Obydwoje czekamy na emeryturę :) Nie wiem teraz korzystam z komputera mojego męża. Umawiamy Czikę na sterylkę. W poniedziałek p, Ania planuje powrót na działkę i chciałaby żeby Czika już była wysterylizowana, na wsi nie jest to możliwe. Trzeba jechać ok. 20km do Mińska Maz.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, agat21 napisał:

Jak się suńka miewa w dt? Jak się zachowuje?

Czika to bardzo delikatna panienka. Kocha Leosia i z nim się najchętniej bawi. W ogóle kiedy widzi dzieci to zapomina o całym świecie.Z innymi psami niekoniecznie, chyba, że to spokojne psiaki. Czika boi się psów. Na podwórko wychodzi na smyczy bo najlepiej czuje się w domu i kiedy zrobi co trzeba to najważniejsza jest kanapa. Trochę broni swojego jedzenia ale nie ma tragedii. W ogóle wszyscy podziwiają jej urodę i inteligencję. Szkoda tylko, że nikt do tej pory się nią nie zainteresował :(

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Radek napisał:

U nas też burza. Szkoda czworołapów, które się boją. 

Tak to tragedia. U mnie Fredzio w szafie, Kropka na kolanach i tylko Atosik leży spokojnie na poduszce :). Koty chyba mniej się boją. Kilka lat temu calą okropną burzę moja kotka Zuzia przeleżała na parapecie. Ja z psami siedzieliśmy skuleni na łóżku :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Przypadek sprawił, że trafiłam do Cziki - przeurocza sunieczka :) Trzymam kciuki by dobrze zniosła sterylkę i szybciutko trafiła do kochającego DS

Miło że zajrzałaś i zaglądaj częściej :)

Link to comment
Share on other sites

Bo tak jest, np. Mazowszanka, aurra czy Malagos i wiele innych - nie sposób wyliczyć wszystkich tych którzy zostali, to gwardia przy boku której startowałam na dogo, a że kilka lat minęło to dla mnie "stara", jako i ja już niemłoda ;) a poza tym "stara gwardia" ma bardzo pozytywny wydźwięk :)

Trzymam kciuki za poniedziałkową sterylkę Czikuni

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj szukałam mojego bazarku z ubiegłego roku ( niestety nie znalazłam) i zobaczyłam jak wiele osób wczesniej bardzo aktywnych zniknęło. Jestem ciekawa czy przeszły na Fb, czy zrezygnowały z pomocy psom. Zostało kilka "starych" ciotek. (Tak  się pisało). Pamiętam jak ktoś w poście zamiast "ciotki" napisał "cipotki" ale się uśmiałyśmy!:) Stara Gwardia to brzmi dumnie !

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, auraa napisał:

Wczoraj szukałam mojego bazarku z ubiegłego roku ( niestety nie znalazłam) i zobaczyłam jak wiele osób wczesniej bardzo aktywnych zniknęło. Jestem ciekawa czy przeszły na Fb, czy zrezygnowały z pomocy psom. Zostało kilka "starych" ciotek. (Tak  się pisało). Pamiętam jak ktoś w poście zamiast "ciotki" napisał "cipotki" ale się uśmiałyśmy!:) Stara Gwardia to brzmi dumnie !

Brak archiwum to skandal wg. mnie., są wątki, których nawet wujek google nie ma :( szkoda gadać ...
Auraa, bo wszystkie wierne i się nie poddające, to właśnie "cipotki" :D Trzeba się śmiać i robić swoje! ;)
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...