Jump to content
Dogomania

Czika - juz w swoim domu,,


auraa

Recommended Posts

Dokladnie nie ustalilam ale mysle, ze sie dogadamy. Monika kiedys ratowala ze mną psy z tej wsi. Po nocy jezdzilysmy z olbrzymim Miskiem z malooczem. Oczywiście zabladzilysmy i stojąc na jakimś pustkowiu stwierdziliśmy że jeśli Misiek nas zje to nawet naszych szczątków w tym miejscu nie będą szukali.:)

Czika będzie w domu z innymi psami i z dziećmi. Koty też tam będą więc od razu będzie na wszystko sprawdzona.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z p. Anią. Wczoraj była z Cziką u weta. Sunia gryzie patyki i kawałkiem patyka podrażniła sobie gardło. Dostała też krople do oczu bo jedno oko ma cały czas podrażnione. Wczoraj też tak podeszła pod nogi p. Ani, że ją przewróciła.  Pani Ania nie chciała upaść na małą i niestety trochę się potłukła.:( Dziś jednak śmiała się, że obydwie mają całe nogi więc mogą chodzić na spacery a siniaki są pod ubraniem więc ich nie widać. Zeby było jeszcze trudniej to cieczki dostała Lady, więc teraz są dwie suczki do pilnowania. :(

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Poker napisał:

No właśnie zagląda.

Cieszę się :)

12 minut temu, agat21 napisał:

Zagląda zagląda.. 

Ciężkie przejścia ma kobieta z suńką, nie ma co. Oby ta cieczka jej się przynajmniej skończyła, bo dwie suńki w stanie szalonym to naprawdę sajgon.

Oj tak i spacery są teraz krótsze...

Link to comment
Share on other sites

P.Ania przeciągnęła do maximum powrót do Warszawy ze względu na cieczkę Cziki ale w czwartek lub najpóźniej w piątek Musi wracać do domu. Wtedy Czika jedzie do hotelu. Czy ktoś może uwzględnić Czikę w bazarku ? Ja też coś spróbuję zrobić ale koniec roku w oświacie to tragedia i jeszcze moja 98- letnia mama po udarze. Nie wyrabiam się z niczym... Pędzę do pracy !

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, auraa napisał:

P.Ania przeciągnęła do maximum powrót do Warszawy ze względu na cieczkę Cziki ale w czwartek lub najpóźniej w piątek Musi wracać do domu. Wtedy Czika jedzie do hotelu. Czy ktoś może uwzględnić Czikę w bazarku ? Ja też coś spróbuję zrobić ale koniec roku w oświacie to tragedia i jeszcze moja 98- letnia mama po udarze. Nie wyrabiam się z niczym... Pędzę do pracy !

Bardzo współczuję z powodu Mamy.

Link to comment
Share on other sites

Fizycznie mama prawie wróciła do siebie ale umysłowo już nie .:( Mylą jej się dni, imiona, nie kojarzy zdarzeń.Nie pamięta czy jadła i najgorsze, ze ma zachwiania równowagi i już dwa razy się przewróciła. Na zmianę z siostrą staramy się z nią być jak najdłużej. Właśnie idę do mamy...

 

Link to comment
Share on other sites

Taka już kolej rzeczy, ze kiedyś rodzice opiekowali się nami a teraz my im pomagamy :) Spacerowałyśmy dziś po ogrodzie. Mama oglądała wszystkie kwiaty i gdyby miała siłę to wiem, że biegała by między nimi z motyczką :)

Jutro lub pojutrze Czika jedzie do hotelu. Czy ktoś może nas wspomóc? Ja dopiero teraz mogłam na chwilę usiąść do komputera a jutro do 20:00 siedzę w pracy. Nie ogarniam ....

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Mazowszanka13 napisał:

Chodzi o finanse czy co innego ?

Zostało coś po Mice ?

po obliczeniu finansów psów ze wsi , stan na 31.03.2017- 177,80 zł

Tak więc na pokrycie kosztów hotelu mamy 177,80zł. Czikę oprócz tego trzeba odrobaczyć i zaszczepić :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...