Jump to content
Dogomania

Wielkanocne porządki - dwie sunie porzucone w lesie już w swoich super domkach!


Recommended Posts

12 godzin temu, anica napisał:

Cześć, dziewczynkiheej.gif

... a jaka to jest pomoc?

Zgrała to zdjęcia z dogo na swój telefon (ja nie mam takiej możliwości) i przesłała do mnie, a ja dalej.
Sąsiadka prawdopodobnie już w tym tygodniu jedzie po upatrzoną sunieczkę. :)
Szkoda, że nie "naszą", ale to i tak przecież jakiś psiak będzie miał dom. :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, inka33 napisał:

Zgrała to zdjęcia z dogo na swój telefon (ja nie mam takiej możliwości) i przesłała do mnie, a ja dalej.
Sąsiadka prawdopodobnie już w tym tygodniu jedzie po upatrzoną sunieczkę. :)
Szkoda, że nie "naszą", ale to i tak przecież jakiś psiak będzie miał dom. :)

Ważne, że jakaś bida znajdzie prawdziwy dom:)

 

Wczoraj Aga zawiozła kupki suniek do badania. Wetka kazała nam zrobić badanie, żeby stwierdzić, czy trzeba dalej odrobaczać. Nie znam zapłaconej kwoty, rozlicze się z nią później i wgram paragon:)

Byłam wczoraj u maluszków, bo przyjechala bramka do drzwi kuchennych. Bardzo fajna, małe nie przejdą przez nią i będa miały do dyspozycji całą kuchnię:)

Sunie są przeurocze:) Przychodziły na głaskanie i przytulanki:) Apetyt maja znakomity, humory dopisują. Do szczęścia brakuje tylko domków, ale one tego nie wiedzą. Rozrabiają w dt jak u siebie:)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Ważne, że jakaś bida znajdzie prawdziwy dom:)

Otóż to! :)

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Wczoraj Aga zawiozła kupki suniek do badania. Wetka kazała nam zrobić badanie, żeby stwierdzić, czy trzeba dalej odrobaczać. Nie znam zapłaconej kwoty, rozlicze się z nią później i wgram paragon:)

Byłam wczoraj u maluszków, bo przyjechala bramka do drzwi kuchennych. Bardzo fajna, małe nie przejdą przez nią i będa miały do dyspozycji całą kuchnię:)

Sunie są przeurocze:) Przychodziły na głaskanie i przytulanki:) Apetyt maja znakomity, humory dopisują. Do szczęścia brakuje tylko domków, ale one tego nie wiedzą. Rozrabiają w dt jak u siebie:)

I to jest najlepsze! :)

 

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Sasza bardzo pięknie opiekuje się suniami. Moim zdaniem bardzo im matkuje. Wczoraj Marta nagrała piękny filmik z ich zabawy:)

Piękne relacje suko-suczynkowe. :)
A innymi słowy: "poskromienie zołziątek". :)

 

8 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Ale upierdliwce !  Moja ulubiona ta mniejsza, mam słabość do burych.

Hihi, jak wspominałam Młodej o suczynkach, to usiłując jej opisać maść mniejszej, powiedziałam, że coś jak Twojej Luki. :))

Link to comment
Share on other sites

Ojejejej, jak zwykle ślicznoty skutecznie poprawiły mi nastrój *) *)

Maluchy trafiły do SUPEROWEGO DT - Julka mnie uwiodła już dawno, fotki Marty są powalające na kolana, a Sasza to wzorzec psiej rezydentki w DT (prawdę pisząc, wcale mnie nie zdziwiło zachowanie suni, bo przecież jest domownikiem tego DT :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Byłam u maluszków zanieść kolejne podkłady. To towar, który schodzi strasznie, bo lejki z nich są okrutne.

Wyniki rozszerzonego badania kału wyszły pozytywnie - robali nie ma. Koszt badania, to 80 zł. Muszę przejąć tylko paragon od Agnieszki i wgrać później.

Martwi nas, że Tiga/Majka schudła. Jest wesoła, ma apetyt, ale wyraźnie jest szczuplejsza. Poprosiłam Martę, żeby dawała im jeszcze więcej jedzenia, bo są w tej chwili w fazie wzrostu i muszą jeść więcej. Poza tym są super towarzyskie i wesołe. 

Wydaje nam się, że zaczniemy intensywniejsze ogłaszanie po drugim szczepieniu. Wtedy trzeba zrobić ogłoszenia na portalach i czekać:)

Zaniosłam im dzisiaj torbę smaczków, od razu wywęszyły dobre rzeczy:)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, agat21 napisał:

Cudaśne :) Taki pozytywny ze smutnego ten wątek się zrobił :))) Kojący duszę :))

Prawda? :) oby wszędzie takie pozytywne zmiany zachodziły. Zdjęcia zachwycające, Dziewczynki przeurocze. Serdeczności zostawiam :) 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy pisałam, że w sobotę i niedziele mamy z Aga dyżury u suniek. Marta i Julka będą całe dnie poza domem. Saszka jedzie do rodziny, a sunieczki zostają pod naszą opieką. Rano posiedzi z nimi Aga, a ja koło południa chce je zabrać na próbę do siebie. Jeśli wszystko będzie dobrze, zostaną u mnie do 23, czyli do powrotu Marty. Jeżeli jednak będą jakieś niesnaski pomiędzy psami, będę trochę z nimi i trochę z moimi psiakami. Na pewno będą wybawione, nakarmione i zabezpieczone:)

 

Wczoraj zaniosłam 2 ostatnie opakowania podkładów, a dzisiaj zamówiłam kolejne 4 paczki, żeby zdążyły dotrzeć, jak te kochane lejki wykończą kolejne opakowania. Niedługo zaczną wychodzić na dłuższe spacery i to mamy nadzieję zmniejszy liczbę zasiusianych podkładów. 

Podsumowanie zamówienia:

Kod Nazwa produktu Ilość Cena
PRO/60/90/1 PODKŁADY CHŁONNE 90x60cm 1150ml PROTECTIVA SOFT 4 opak. 104,76 zł
Dostawa - Kurier InPost 12,00 zł
Całkowita wartość zamówienia:

116,76 zł

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Nie wiem, czy pisałam, że w sobotę i niedziele mamy z Aga dyżury u suniek. Marta i Julka będą całe dnie poza domem. Saszka jedzie do rodziny, a sunieczki zostają pod naszą opieką. Rano posiedzi z nimi Aga, a ja koło południa chce je zabrać na próbę do siebie. Jeśli wszystko będzie dobrze, zostaną u mnie do 23, czyli do powrotu Marty. Jeżeli jednak będą jakieś niesnaski pomiędzy psami, będę trochę z nimi i trochę z moimi psiakami. Na pewno będą wybawione, nakarmione i zabezpieczone:)

 

Wczoraj zaniosłam 2 ostatnie opakowania podkładów, a dzisiaj zamówiłam kolejne 4 paczki, żeby zdążyły dotrzeć, jak te kochane lejki wykończą kolejne opakowania. Niedługo zaczną wychodzić na dłuższe spacery i to mamy nadzieję zmniejszy liczbę zasiusianych podkładów. 

Podsumowanie zamówienia:

Kod Nazwa produktu Ilość Cena
PRO/60/90/1 PODKŁADY CHŁONNE 90x60cm 1150ml PROTECTIVA SOFT 4 opak. 104,76 zł
Dostawa - Kurier InPost 12,00 zł
Całkowita wartość zamówienia:

116,76 zł

 

 

Trzymam kciuki za powodzenie akcji. Oby tylko Rokinek nie miał nic przeciwko małym  trzpiotkom. Dla jego skołatanego zdrowia taki tajfun z rozbawionych suniek  to  może być za dużo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...