Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Po wizycie w schronisku przyszłam do Caniska "doładować akumulatory" Canisku, szczęściarzu jak dobrze, że już nie musisz "tam" być....  

Żałuję, że operacja łapeczki nie jest możliwa, ale cieszę się, że opuścił schron i ma jednak szanse na dom.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.07.2017 o 21:52, Murka napisał:

Canisowi kiepska pogoda wcale nie przeszkadza:)

 

Rozliczenie za czerwiec:

-360 zł hotelowanie 1-30.06

F-ra za pobyt Canisa w hotelu za okres 1-30.06.2017 r.

595c04c435c6f_Canisf-raVI.png.d6dc5de3a527d2f5e9e8451f47a9b297.png

Wczoraj zrobiłam przelew za hotel, ale zamiast z konta Canisa, poleciało z konta Mai, dlatego stan po operacji wynosi tylko 42,20 zł

595b8b2a1ed9c_CanVI.png.8900a24ac815828f1704130ec80bfde9.png

To zwrot kwoty 360,00 zł  z konta Canisa, na konto Mai

595b8a1977d4e_CanisVI.png.d7a2d8f1405830928b7d1a1b4955c1fe.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2017 o 21:04, Havanka napisał:

Zrobiłam Caniskowi dodatkową Alegratkę, ale na Wrocław. Ogłoszenie pojawi się też w serwisie Nasze Miasto. Tak sobie pomyślałam, może dać ogłoszenie do jakiejś poczytnej gazety?

http://alegratka.pl/ogloszenie/nie-jestem-szczeniakiem-nie-mam-28853571.html

Chyba nie  zostało zauważone...

 Nie wiem jak teraz, ale jakiś czas temu można było zamieścić ogłoszenie o psie  w jakiejs krakowskiej gazecie...

Chyba tak dom znalazła nasza zamojska Arabelka - bardzo wycofana suczka ze schroniska; do nowego domu pojechała prosto z boksu...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2017 o 21:04, Havanka napisał:

Zrobiłam Caniskowi dodatkową Alegratkę, ale na Wrocław. Ogłoszenie pojawi się też w serwisie Nasze Miasto. Tak sobie pomyślałam, może dać ogłoszenie do jakiejś poczytnej gazety?

http://alegratka.pl/ogloszenie/nie-jestem-szczeniakiem-nie-mam-28853571.html

Eluś dziękuję bardzo, bardzo, bardzo i bardzo przepraszam, że nic nie napisałam   595e673d76599_buziaczki2.jpg.8418e6b22d1d094000caf8f63dd874fc.jpg  To znaczy napisałam, bo widziałam Twój post i dziękowałam, ale pewnie jak zwykle miałam otwarte kilka wątków, odpisywałam hurtem, a potem nie kliknęłam w ODPOWIEDZ i zamknęłam internet, bo coś mnie wzywało. Już kilka razy tak mi się zdarzyło.

Bardzo dziękuje Eluniu :)

1 godzinę temu, Tola napisał:

Chyba nie  zostało zauważone...

 Nie wiem jak teraz, ale jakiś czas temu można było zamieścić ogłoszenie o psie  w jakiejs krakowskiej gazecie...

Chyba tak dom znalazła nasza zamojska Arabelka - bardzo wycofana suczka ze schroniska; do nowego domu pojechała prosto z boksu...

Zauważone Tolu i odpisane, ale nie wysłane :(

Czy pamiętasz Tolu w jakiej to było gazecie ? Nie wszystkie gazety zamieszczają ogłoszenia zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

Eluś dziękuję bardzo, bardzo, bardzo i bardzo przepraszam, że nic nie napisałam   595e673d76599_buziaczki2.jpg.8418e6b22d1d094000caf8f63dd874fc.jpg  To znaczy napisałam, bo widziałam Twój post i dziękowałam, ale pewnie jak zwykle miałam otwarte kilka wątków, odpisywałam hurtem, a potem nie kliknęłam w ODPOWIEDZ i zamknęłam internet, bo coś mnie wzywało. Już kilka razy tak mi się zdarzyło.

Bardzo dziękuje Eluniu :)

Zauważone Tolu i odpisane, ale nie wysłane :(

Czy pamiętasz Tolu w jakiej to było gazecie ? Nie wszystkie gazety zamieszczają ogłoszenia zwierząt.

Eluś, wdaje mi się, ze to był Dziennik Wschodni, ale głowy nie dam i nie wiem, czy przypadkiem nie płaciłyśmy za to ogłoszenie.

Myślę jednak, ze może to być inna, poczytna gazeta. Najlepiej wydanie weekendowe.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Havanka napisał:

Eluś, wdaje mi się, ze to był Dziennik Wschodni, ale głowy nie dam i nie wiem, czy przypadkiem nie płaciłyśmy za to ogłoszenie.

Myślę jednak, ze może to być inna, poczytna gazeta. Najlepiej wydanie weekendowe.

Czy masz może jakąś gazetę na myśli ?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Czy masz może jakąś gazetę na myśli ?

Chyba dość popularna jest Gazeta Krakowska. Kiedyś w weekendowym wydaniu Gazety Wyborczej był kącik poświęcony zwierzakom szukającym domu. Sama z niego korzystałam. Teraz chyba już nie ma, ale można wykupić ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Chyba nie  zostało zauważone...

 Nie wiem jak teraz, ale jakiś czas temu można było zamieścić ogłoszenie o psie  w jakiejs krakowskiej gazecie...

Chyba tak dom znalazła nasza zamojska Arabelka - bardzo wycofana suczka ze schroniska; do nowego domu pojechała prosto z boksu...

Zapomniałam dodać, ze to dzięki Havanka sunia została zauwazona, bo to Havankaz robiła ogłoszenie do gazety:)

2 godziny temu, elik napisał:

Eluś dziękuję bardzo, bardzo, bardzo i bardzo przepraszam, że nic nie napisałam   595e673d76599_buziaczki2.jpg.8418e6b22d1d094000caf8f63dd874fc.jpg  To znaczy napisałam, bo widziałam Twój post i dziękowałam, ale pewnie jak zwykle miałam otwarte kilka wątków, odpisywałam hurtem, a potem nie kliknęłam w ODPOWIEDZ i zamknęłam internet, bo coś mnie wzywało. Już kilka razy tak mi się zdarzyło.

Bardzo dziękuje Eluniu :)

Zauważone Tolu i odpisane, ale nie wysłane :(

Czy pamiętasz Tolu w jakiej to było gazecie ? Nie wszystkie gazety zamieszczają ogłoszenia zwierząt.

Wydaje mi się, ze to było weekendowe wydanie GW...

4 minuty temu, Havanka napisał:

Chyba dość popularna jest Gazeta Krakowska. Kiedyś w weekendowym wydaniu Gazety Wyborczej był kącik poświęcony zwierzakom szukającym domu. Sama z niego korzystałam. Teraz chyba już nie ma, ale można wykupić ogłoszenie.

To właśnie o tym kąciku pisałam wyżej :)

 W takim razie, jak tak to pamiętamy obie,  to była to rubryka w GW

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Havanka napisał:

Chyba dość popularna jest Gazeta Krakowska. Kiedyś w weekendowym wydaniu Gazety Wyborczej był kącik poświęcony zwierzakom szukającym domu. Sama z niego korzystałam. Teraz chyba już nie ma, ale można wykupić ogłoszenie.

Eluniu, nie śmiem Cię prosić, ale czy dałabyś radę zamówić takie ogłoszenie dla Caniska :) Może warto by się jeszcze zastanowić nad tekstem czy coś dodać, coś ująć ?

Kasę, ile trzeba, oczywiście przesłałabym na Twoje konto.

Dasz radę Elu ?  

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tola napisał:

Zapomniałam dodać, ze to dzięki Havanka sunia została zauwazona, bo to Havankaz robiła ogłoszenie do gazety:)

. . .

No właśnie :)  Havanka ma dobrą rękę do adopcji :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...