Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

19 godzin temu, Murka napisał:

Liniejemy i czeszemy się... ja nie wiem skąd on tyle tego futra bierze??

Mój Alfik też ma nieprawdopodobnie gęsty podszerstek, który teraz znajdujemy wszędzie :) Kudłatym psiakom jest teraz gorąco i pozbywają się zbędnego futerka.

Mam nadzieję, że poza tym, Canisek nie stwarza problemów :)

Link to comment
Share on other sites

Canisek bezproblemowy, posłuszny, grzecznie wraca do boksu na zawołanie itd. Tylko to czesanie to nie lada wyczyn;) ale to tylko dlatego, że Canisek ma motorek w poopce i trudno mu wytrzymać bez ruchu dłuższą chwilę, zwłaszcza jak człowiek tuż obok:) Myślałam, że trochę tej energii pozbędzie się bawiąc się z psami, ale nie potrafi... jest bardzo przyjacielski, ale nawet zaczepiany do zabawy nie reaguje, po prostu biega i nie zwraca uwagi. Być może potrzebuje więcej czasu.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.06.2017 o 12:59, Murka napisał:

Canisek bezproblemowy, posłuszny, grzecznie wraca do boksu na zawołanie itd. Tylko to czesanie to nie lada wyczyn;) ale to tylko dlatego, że Canisek ma motorek w poopce i trudno mu wytrzymać bez ruchu dłuższą chwilę, zwłaszcza jak człowiek tuż obok:) Myślałam, że trochę tej energii pozbędzie się bawiąc się z psami, ale nie potrafi... jest bardzo przyjacielski, ale nawet zaczepiany do zabawy nie reaguje, po prostu biega i nie zwraca uwagi. Być może potrzebuje więcej czasu.

Jednym słowem kochane psisko z motorkiem w pupince :)     pies-ruchomy.gif.b514c7ee35fca806edb11cb90c8deefe.gif

Tyko domku brak :)

 

Link to comment
Share on other sites

Mureczko bardzo serdecznie dziękuję za deko szczęśliwego Caniska :) Serce rośnie, gdy widzę go takiego szczęśliwego.

Od pewnego czasu trudno mi ogarnąć wszystkie moje wątki :( Moje osobiste sprawy zabierają znaczną część każdego dnia. Choć wstaję codziennie pomiędzy  godz. 5, a 6-tą, nie na wszystkie wątki daje rady zaglądnąć. Najgorsze jest to, że nie ma widoków na zmianę w najbliższym czasie :(  Dlatego tak rzadko bywam u Caniska i martwi mnie to :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...