Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

To dla człowieka Caniskowego, żeby go znalazł i pokochał.

Ogłoszenia są na Kraków. W przyszły weekend będą na Katowice.

 

 
 
 
 

 

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, a Canisek ma tylko jedno olx? 

Tak, ma na OLX jedno ogłoszenie.

Chyba poproszę Havankę, żeby ogłosiła Caniska na Katowice. Nie chcę ze swojego konta, bo usuną.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

I ja zaglądam.
Taki pakiet ogłoszeń niech przyniesie mu dom! :)

 

2 godziny temu, Tola napisał:

Pakiet ogromny, Canisek przeuroczy, jedyny  - czekamy na wspaniałą rodzinę!

Liczę na to :)  Będą kolejne ogłoszenia na Katowice

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, elik napisał:

Tak, ma na OLX jedno ogłoszenie.

To może my z Tolą napiszemy tekst i ogłosimy. Tola ma konto na OLX, ja niestety nie. al nad tekstem mogę pomyśleć, o ile się zgodzisz.k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Zrobiłybyśmy np. na Warszawę, a Havanka na jeszcze jedno miasto np. na Katowice. Tylko zdjęcia nie mogą się powtarzać. 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

To może my z Tolą napiszemy tekst i ogłosimy. Tola ma konto na OLX, ja niestety nie. al nad tekstem mogę pomyśleć, o ile się zgodzisz.k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Zrobiłybyśmy np. na Warszawę, a Havanka na jeszcze jedno miasto np. na Katowice. Tylko zdjęcia nie mogą się powtarzać. 

Jeśli się zgodzę ???   Łaaaałłł byłoby wspaniale :) 

Tylko prośba do Murki o nowe zdjęcia, najlepiej w jakieś nowej scenerii  5921eda844177_gifproszcy.gif.171128e095d3122a6dcdd3b6967c2ddf.gif

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Tylko prośba do Murki o nowe zdjęcia, najlepiej w jakieś nowej scenerii

Elu, ale Ty tych w mleczach żółtych nie wykorzystałaś do swoich ogłoszeń ?? Ja juz siedze nad tekstem, a Tola wrzuci na OLx i wybierze zdjęcia. Podeślę jej link z Twoim ogłoszeniem aby sie nie powtórzyć. Tel do Ciebie, prawda?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, ale Ty tych w mleczach żółtych nie wykorzystałaś do swoich ogłoszeń ?? Ja juz siedze nad tekstem, a Tola wrzuci na OLx i wybierze zdjęcia. Podeślę jej link z Twoim ogłoszeniem aby sie nie powtórzyć. Tel do Ciebie, prawda?

Tak, bardzo proszę :)  Musi coś ruszyć :)

Link to comment
Share on other sites

Elu, napisałam taki tekst. Jeśli coś chciałabyś zmienić, masz wolną rękę. jeśli ok, to poproszę Tolę, aby wrzuciła na OLX. 

 

Bingo to wyjątkowy psiak w wieku ok. 8 lat o pięknych, bursztynowych oczach. Jest psem średniej wielkości, ale raczej z tych średnich większych, waży 24 kg.
Bingo to bardzo sympatyczny i wierzący w człowieka pies, pomimo krzywdy jaką zaznał ze strony ludzi, nadal jest spragniony miłości i prosi o uwagę.

Bingo uwielbia zabawy piłeczką, gonitwy, aportowanie. Patrząc na jego radość i chęć życia, bliżej mu do szczeniaka niż psiego staruszka.
Bingo jako szczeniak miał złamaną łapkę, która źle się zrosła. Ale ten malutki defekt wcale nie przeszkadza mu w codziennym funkcjonowaniu.

Bingo potrafi chodzić na smyczy, dogaduje się z innymi psiakami, akceptuje koty. 

Jest wysterylizowany, zaczipowany, zaszczepiony i odrobaczony. 

Daj mu szansę on z pewnością odwdzięczy się dozgonną miłością.

Pomożemy również w transporcie Bingo do nowego domu.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, napisałam taki tekst. Jeśli coś chciałabyś zmienić, masz wolną rękę. jeśli ok, to Tolę, aby wrzuciła na OLX. 

 

Bingo to wyjątkowy psiak w wieku ok. 8 lat o pięknych, bursztynowych oczach. Jest psem średniej wielkości, ale raczej z tych średnich większych, waży 24 kg.
Bingo to bardzo sympatyczny i wierzący w człowieka pies, pomimo krzywdy jaką zaznał ze strony ludzi, nadal jest spragniony miłości i prosi o uwagę.

Bingo uwielbia zabawy piłeczką, gonitwy, aportowanie. Patrząc na jego radość i chęć życia, bliżej mu do szczeniaka niż psiego staruszka.
Bingo jako szczeniak miał złamaną łapkę, która źle się zrosła. Ale ten malutki defekt wcale nie przeszkadza mu w codziennym funkcjonowaniu.

Bingo potrafi chodzić na smyczy, dogaduje się z innymi psiakami, akceptuje koty, w domu utrzymuje czystość. 

Jest wysterylizowany, zaczipowany, zaszczepiony i odrobaczony.  Obecnie przebywa w domu tymczasowym.

Daj mu szansę on z pewnością odwdzięczy się dozgonną miłością.

W razie potrzeby pomożemy w transporcie Bingo do nowego domu.

Asiu, bardzo, bardzo mi się podoba :) Jeśli mogę, to prosiłabym o dodanie tych kilku wstawek.

Zdjęcia z kaczeńcami są wykorzystane do ogłoszeń na innych portalach. W tym ogłoszeniu na Kraków też wstawię nowe zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Asiu, bardzo, bardzo mi się podoba :) Jeśli mogę, to prosiłabym o dodanie tych kilku wstawek.

Zdjęcia z kaczeńcami są wykorzystane do ogłoszeń na innych portalach. W tym ogłoszeniu na Kraków też wstawię nowe zdjęcia.

To się bardzo cieszę!. To ustal z Tolą, które zdjęcia weźmiesz Ty, a które Tola. Nie mogą się powtórzyć, bo odrzucą. Na innych portalach nie przeszkadza, tylko na OLX

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Na pewno wreszcie człowiek albo człowieki Caniska się odezwą ;)) Niesamowita sprawa z taką ilością ogłoszeń :) Brawo!!! 

Na przyszły weekend będzie następne 50 ogłoszeń, ale na Katowice :)

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Nie ma innej możliwości: ktoś musi się w nim zakochać! Mnie ma od samego początku! Jest cudowny!

Mnie też ma i Asię i Tolę i . . .   :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...