Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

Udało mi się zrobić dziś trochę fajnych fotek Caniskowi, deszcz nas przegonił, ale mimo wszystko myślę, że będzie co wybrać do ogłoszeń. Wrzucę wieczorem.

Miejsce wycięcia zmiany skórnej już całkowicie normalnego koloru:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Murka napisał:

Udało mi się zrobić dziś trochę fajnych fotek Caniskowi, deszcz nas przegonił, ale mimo wszystko myślę, że będzie co wybrać do ogłoszeń. Wrzucę wieczorem.

Miejsce wycięcia zmiany skórnej już całkowicie normalnego koloru:)

Podwójnie ogromnie dziękuję Murko :) Za zdjęcia i za dobrą wiadomość :)

Link to comment
Share on other sites

263c6a1d5042ade1gen.jpg

 

Chciałam jeszcze zrobić fotki z Hanią, ale deszcz zaczął kropić... No i Canisek jest psiakiem BARDZO entuzjastycznym, który na wszelkie głaskanie itd. reaguje ogromną radością, więc ciężko było o jakieś fajne ujęcie z dzieckiem, które by nie odstraszało;) Canis jest bardzo przyjacielski, ale wymaga nieco ogłady. Postępy już są, bo nie łapie za ręce, nie podszczypuje. I najważniejsze: potrafi już na chwilę stanąć bez ruchu i coś przy sobie zrobić (wypracowaliśmy to przy okazji smarowania maścią blizny po usunięciu zmiany skórnej).

84dafdfa9d7d24f1gen.jpg

e00f2ccf660973bfgen.jpg

528713c6997fbe9egen.jpg

63e1374200bd6e49gen.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Canis jest ślicznym, kochanym psiakiem. Jak bardzo musiał cierpieć w schronie z tym proludzkim charakterem. Ogromnie chciałabym żeby zgłosił się chętny do adopcji człowiek kochający zwierzaki, który dałby Canisowi serce i miejsce w swoim domu.

Dzięki Murko za piękne zdjęcia i za pracę nad Caniskiem  5916befe2e26f_kwiatki6.gif.cbc5b656a2fb233debc59167290dc2c2.gif

Zamówię Caniskowi ogłoszenia z tymi zdjęciami na wielu portalach.

Link to comment
Share on other sites

Majątek Caniska powiększył sie o wpłaty:

.................50,00   -  iwstar58

.................10,00   -  agat21

.................10,00   -  zozola77

Bardzo serdecznie dziękujemy

5916befe2e26f_kwiatki6.gif.cbc5b656a2fb233debc59167290dc2c2.gif

 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Zaglądam do najbardziej radosnego psa na dogo!! Patrząc na jego rozradowany pyszczek od razu poprawia mi się humor!! 

Masz rację :) Dzisiaj oglądałam filmik z jego ogłoszenia na OLX i fakt, jest bardzo radosnym psiakiem :)  Żeby tak jeszcze domek się pojawił :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...