Jump to content
Dogomania

Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..


doris66

Recommended Posts

Dnia 7.03.2017 o 12:51, doris66 napisał:

Dla mnie to istnieją tylko dwie "rasy"  - bezdomne i te które domy mają.

Doris prosze odbierz wiadomośc z linkiem do ogłoszeń perełki,zeby aktywować ogłoszenie.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ellig napisał:

Doris prosze odbierz wiadomośc z linkiem do ogłoszeń perełki,zeby aktywować ogłoszenie.

 

Aktywowałam przedwczoraj chyba na gumtree. Nowe ogłoszenie zrobiłaś? Będę mogła sprawdzić co mam na poczcie dopiero wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Do Perełki przylgnął podobno największy dzikusek w hotelu. Mala, przerażona Tosia, która boi sie własnego cienia , innych psów i ludzi. Podobno z Perełka próbuje sie bawić i kładzie sie obok niej. Perełka jest wspaniałą terapeutką dla niej...

Jak dobrze że Tosia ma przyjaciela w końcu. A Perełka jest wspaniała w każdym względzie, jak się okazuje.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

U dziewczynek wszystko ok, jestem świezo po rozmowie z Paulą. Ogonki w górze, zachowanie w domu luz - blus. Perełka to typowy nakolankowy miziak i przytulak, gotowa zawsze i wszedzie znaleźc sie jak najblizej człowieka. BIje od niej spokój i tzw dobra aura, co wyczywają niepewne , zdystansowane psy i chcą byc blisko Perełki i tylko z nią się bawia.  Snieżka woli ganianki z psami i najczęściej mizia sie do czlowieka jak widzi miske z jedzeniem. Czyli jest jeszcze na etapie, ze człowiek najlepszy jest wtedy kiedy karmi a poza tym lepiej zeby było tylko towarzystwo psów. Na smyczy tez Perełka radzi sobie lepiej niz Śnieżka. Generalnie obie dziewczyny wolą szelki od obroży, maja jakiś uraz jak sie im cos na szyję zakłada to jest panika, jak zakłada się szelki to Perła jest  spokojna  a Śnieżka wykazuje jedynie  niepokój na początku , ale szelki zdecydowanie wolą . Najlepiej jednak im sie bryka luzem na podwórku bez zadnej uwiezi.....wtedy to już barometry na 100% w górze.Ale ze nie ma tak lekko jakby one chciały..............wiec dziewczyny musza ćwiczyc chodzenie na uwięzi bo nie wiadomo do jakiego domu trafia. Nie chcą ale muszą i to robia.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Poleciały nowe ogłoszenia na gumtree, olx i adopcja psa. Jeśli i tym razem nie bedzie odzewu to znaczy, ze ktos urok rzucił na te psy a najpewniej na mnie hii....hiiii. Pozostanie mi tylko do babki jakiejś sie udac na odczarowanie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...