Jump to content
Dogomania

~ Od sylwestra błąkała sie po wsi - brązowa mała suczka Pyza


malagos

Recommended Posts

Zawsze, od samego dzieciństwa, podobało mi się słowo "czarownica". Brzmiało tajemniczo, kusząco i nawet tanecznie. Bo przecież brało się czarowania, a czarowanie to wspaniały dar. Dużo fajniejszy od wróżenia ;) Czarownica to kobieta silna, piękna i mądra. Ja tam zawsze wolałam czarownice od wróżek. Bo wróżki to jakieś takie latające bździejstwa.. 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, malagos napisał:

Jeszcze 20 lat temu to byłby zlot wróżek, a teraz to czarownic......Eh, życie ty moje gówniane, jak mawiają starzy górale...

Przed chwilą, agat21 napisał:

[...] Ja tam zawsze wolałam czarownice od wróżek. Bo wróżki to jakieś takie latające bździejstwa.. 

Padłam! :D "Latające bździejstwa" :D :D

A na samą myśl o tych domowych pączkach pociekła mi ślinka :) Mniam!

Link to comment
Share on other sites

To się nazywa eskalacja żądań! Jakoś te pączki latem mi nie pasują. Taka jest siła stereotypów. A co do sprawy czarownice kontra wróżki - wróżki to są córki czarownic, czyli małe dziewczynki, a czarownice to kobiety pełną gębą. Tak ja to przynajmniej widzę.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Kejciu napisał:

Małgosiu jak finanse Pyzy ?

czy ma karmę ?

 

Karmę dla niuni mam, kupuję dla domowych, to i to niebożątko się wykarmi, chyba ze pieniądze ( o ile ktoś by miał kilka groszy nam dać) przeznaczymy na wyróżnienie ogłoszeń?.....

7 godzin temu, inka33 napisał:

Czarownice, uważajcie no, czy czasem której ogon spod spódnicy nie wystaje, hehe.
Te dobre czarownice pozdrawiam oczywiście serdecznie. :)
Podpisano: wredna zołza mało czarująca :]
 

Ty si Małą nie mądrzyj! Wszystkie jesteśmy dobre, ładne i czarujące :)

Nie mogę jakoś zabrać się za napisanie tekstu dla Pyzulki...Rozsadek podpowiada - pisz, oddawaj! a serce....eh, to raczej Raya-Diana nie od razu znajdzie nowy dom, ma o wiele mniejsze szanse niż ten śliczny - pogodny - rewelacyjny dzieciak...

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, malagos napisał:

Nie mogę jakoś zabrać się za napisanie tekstu dla Pyzulki...Rozsadek podpowiada - pisz, oddawaj! a serce....eh, to raczej Raya-Diana nie od razu znajdzie nowy dom, ma o wiele mniejsze szanse niż ten śliczny - pogodny - rewelacyjny dzieciak...

Zupełnie jak u mnie z Foksią.

Chyba musimy się  nawzajem wesprzeć i podjąć tę przykrą decyzję.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, malagos napisał:

Karmę dla niuni mam, kupuję dla domowych, to i to niebożątko się wykarmi, chyba ze pieniądze ( o ile ktoś by miał kilka groszy nam dać) przeznaczymy na wyróżnienie ogłoszeń?.....

Ty si Małą nie mądrzyj! Wszystkie jesteśmy dobre, ładne i czarujące :)

Nie mogę jakoś zabrać się za napisanie tekstu dla Pyzulki...Rozsadek podpowiada - pisz, oddawaj! a serce....eh, to raczej Raya-Diana nie od razu znajdzie nowy dom, ma o wiele mniejsze szanse niż ten śliczny - pogodny - rewelacyjny dzieciak...

"Czasami człowiek musi, inaczej się udusi..." - naszło mnie, to się pomądrzyłam. :]]]

Co do decyzji sercowo-rozumowej jestem złym przykładem, więc się nie wypowiem. ;)

Gdzie ta Raya-Diana, proszę mi pokazać paluszkiem. :]
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...