Jump to content
Dogomania

Flipper-foksterierek z jednego ze Schronisk na wschodzie Polski już w Hoteliku u szafirki.Już nie w Hoteliku tylko w DS w Łodzi.


Anula

Recommended Posts

Tak naprawdę poza tym co napisałam nie wiem co więcej mogłabym napisać, co niedzielę mamy w schronisku wyprowadzanie, są wolontariusze, także Flipper ma swojego, który się nim opiekuje ( głównie są to dzieciaki ). Nie jest to pies agresywny, teraz na prawdę zmienił się bardzo, jest otwarty i towarzyski, lubi kontakt z człowiekiem i lgnie do niego. Jeśli mamy w schronisku psy na prawdę agresywne i jest osoba zainteresowana adopcją mówimy o tym, także jak się przygotować zabierając go ! 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, szafirka napisał:

OK, to bardzo ważne informacje. A jaki on ma stosunek do innych zwierząt? Rozumiem, że w trakcie jedzenia nie najlepszy, ale gdy nie ma w pobliżu jedzenia?

Flipper w boksie jest sam, ale na spacerkach nie jest jakiś agresywny do innych, nawet próbuje do nich podbiegać. Na smyczy nie ciągnie.

Dzisiaj rozmawiałam nawet z kierownikiem, ale uprzedzał tylko o żywiołowości tym bardzie, że agat będzie sama więc kontenerek na wszelki wypadek

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli Flipper ma zdjęcie z dziećmi to widać,że jest przyjazny do dzieci i dorosłych.Sadzę,że to jest bardzo fajny psiak.No a miski broni większość psiaków a więc nie ma się co dziwić.Ja mam dwa psy w domu i jedzą w osobnych pomieszczeniach dla spokoju.

Boziu jak ja przeżyję ten transport,tyle godzin,nie mówiąc już o naszym biednym Flipperku.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, agat21 napisał:

Może kontenerek na wszelki wypadke wezmę, a potem zdecyduję, czy skorzystać z niego.

Agatko tylko bardzo proszę aby kontenerek raczej nie pojechał dalej,ponieważ to jest zamojski kontenerek i trudno by było go dostarczyć do Zamościa.

15 godzin temu, bou napisał:

poproszę na priv nr.konta - zrobie wpłate jednorazową.M.

Bardzo,bardzo dziękujemy za pomoc.Zaraz podeślę dane do przelewu.

10 godzin temu, Radek napisał:

Na bazarek na pewno zajrzę:)

Dziękuję.

7 godzin temu, rita60 napisał:

Witam,śliczny ten Filipek :]  czy ma ogłoszenia na grupach terierowatych ? Chyba zmieniałam mu imię,ale Filipek brzmi bardziej swojsko :] sorry Flipper.

 

Wątpię czy jest ogłaszany na grupach terierowych.Przydała by się mu tam pomoc.Tak sądzę,że chyba trzeba poczekać na zdjęcia po SPA.

6 godzin temu, Gusiaczek napisał:

No proszę, nie tylko ja pomyślałam o Filipie ;)

 

Może być Filipek,prościej się wymawia.Myśmy już pomogły dwóm Filipkom,które są w DS,może być trzeci.

3 godziny temu, szafirka napisał:

Czekamy na Flipperka :) Jutro rano Agat jedzie po niego do schronu, potem ok. godz. 16 psiaczek wyruszy z Patrycją z Warszawy do Świebodzina, ok. godz. 20 przesiądzie się do naszego auta i pewnie przed godz. 22 będzie wreszcie na miejscu. Będzie przygotowane dla niego cieplutkie posłanko, świeża woda i jedzonko. Koszt przejazdu z Warszawy do Świebodzina to 150 zł. Tą kwotę przekaże mój mąż Patrycji podczas odbioru Flippera. W poniedziałek na godz. 17 umówione jest dla Flipcia SPA.

Haniu bardzo dziękuję za wiadomość.To już konkretnie wszystko wiemy i będziemy oczekiwać wiadomości jak przebiegł transport.Dziękuję za założenie pieniążków dla Patrycji.Rozliczę się z Tobą całościowo za transport bo dojdzie jeszcze Świebodzin-Nowa Sól. 

Masz tabletki na robale? Nie wiem jak to wygląda w schronie,czy psy są odrobaczane regularnie.Może w książeczce będzie wpis,jak nie to trzeba Flipperka koniecznie odrobaczyć.

2 godziny temu, Jo37 napisał:

Zapraszam na bazarek - 30% utargu jest dla Flippera

 

Bardzo dziękujemy za pomoc w postaci bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1/11/2017 o 22:31, Bogusik napisał:

Jeżeli chodzi o opłatę schroniskową,która tak jak mi pisałaś jest w dobrowolnej wysokości, to jutro Anula zrobi na Twoje konto przelew.Z racji tego,że kiedyś mieszkałam parę latek w tym mieście i sentyment pozostał,to chce małym groszem wspomóc psiaki,które tam pozostają

 

Dziękuję, przelew dotarł, uiszczę opłatę w takiej wysokości :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Anula napisał:

Agatko tylko bardzo proszę aby kontenerek raczej nie pojechał dalej,ponieważ to jest zamojski kontenerek i trudno by było go dostarczyć do Zamościa.

 

Oczywiście, że nie przekażę dalej kontenerka, Patrycja ma własne, więc w sytuacji, gdyby jednak Flipperek musiał jechać w kontenerku, przełożymy go z jednego do drugiego. :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani właśnie otrzymałam wiadomość od Agaty,że Filipek jest już na pokładzie samochodu i jadą do Warszawy :) Agata jest chora i uprosiła TZ żeby z nią pojechał więc siedzi wraz z Filipkiem na tylnym siedzeniu.Pisze,że na razie jest spokojny ale zestresowany.Sierść zwłaszcza na pysiu jest w tragicznym stanie :(

Link to comment
Share on other sites

powodzenia Flipku:) wiem, że przyszła do schroniska wolontariuszka, która z Nim wychodziła, pożegnała się:( :( od godz. 13.41 chłopak jedzie i zmienia na lepsze swoje życie:):) A TO WSZYSTKO DZIĘKI WAM :):) serdeczne dziękuję AGAT i JEJ TZ:) wielkie dzięki innym osobom,  które włączyły się w akcję logistyczną:), no i bardzo dziękuję wszystkim za oferowaną pomoc finansową  :) zobaczycie, jak będzie pięknie wyglądał, gdy doprowadzi się Go do ładu ):) " bądź grzeczny chłopaku ! " - o to prosiła Go wolontariuszka:) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...