Jump to content
Dogomania

~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)


malagos

Recommended Posts

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Odwiedzam malagosiowe lapenki

 w Nowem Roczku Najnajlepsiutkiego

Wszelkiego lapenkom i Wam Ciociu Malgosiu

        Podobny obraz

Dziekuję Ci, Nadziejko kochan! I wzajemnie, dobrego roku zyczę!

A terierkowi Fafikowi zrobię jutro zdjęcie. Teraz piszczy w kojcu, zaraz mu dam ciepłe jedzenie, a od jutra uczymy się spacerować na smyczy.

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze, ze zaglądacie do nas :)

O Figę w tamtym tygodniu było 5 telefonów, każdego prosiłam o ponowny kontakt w piątek czy sobotę. To tylko ta pani z Zielonki zadzwoniła po raz drugi w czwartek, i umówiłyśmy się na jej przyjazd w niedzielę. No, ale odwołała, wiec czekałam na te 4 pozostałe. I cisza...

Kejciusiowa, to mogę Ci przesłać zdjęcia, jakie mam i tekścik do ogłoszeń? Jaki dać tytuł, by był chwytliwy?...

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, malagos napisał:

Jak dobrze, ze zaglądacie do nas :)

O Figę w tamtym tygodniu było 5 telefonów, każdego prosiłam o ponowny kontakt w piątek czy sobotę. To tylko ta pani z Zielonki zadzwoniła po raz drugi w czwartek, i umówiłyśmy się na jej przyjazd w niedzielę. No, ale odwołała, wiec czekałam na te 4 pozostałe. I cisza...

Kejciusiowa, to mogę Ci przesłać zdjęcia, jakie mam i tekścik do ogłoszeń? Jaki dać tytuł, by był chwytliwy?...

Jasne przesyłaj :) dzisiaj ogłoszę :) pomyślę nad tytułem ale może ktoś będzie miał pomysła :) to niech pisze :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, malagos napisał:

Pieniądze po Rudziku z bazarku, 100 zł, przeznaczam na te wyróżnienia ogłoszeń Fafika i na smaczki i karmę dla Figi (jest już u nas od miesiąca :). Moze i te Kejciowe ogłoszenia dla Figi wyróżnimy?

Postaram się wysłać ją na psygarnij ale gwarancji że umieszczą - żadnej

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, konfirm31 napisał:

Gosiu,  wspaniały dom dla Figi wkrótce się odezwie. Niedługo zadzwoni TEN telefon. 

A pewnie! Nam się nie spieszy....

U nas na wsi była interwencja u chłopa w gospodarstwie, z PIW - u, prawdopodobnie dojdzie do odebrania krów. Stoją na śniegu...

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, konfirm31 napisał:

Gosiu,  wspaniały dom dla Figi wkrótce się odezwie. Niedługo zadzwoni TEN telefon. 

Jakbyś zgadła!!!!!

Czarodziejka, czy co? Szykuje się domek, i to z forumowy :)

2 godziny temu, anica napisał:

Przywitam się pięknie u Figuni, zapoznam z wątkiem  heej.gif

... i dobrze by było ,żeby zabrali te krowy, taki człowiek nie powinien mieć zwierząt pod swoją opieką!  to jest tylko dramat tych zwierząt smutny.GIF

Witaj, anico kochana! Ten facet ma tez psy...

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

Biedne krowisie :(.  Malagosku, wiadomo coś z  TOZ u? 

Zadzwonię zaraz do TOZu, bo pani nie dzwoni :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, konfirm31 napisał:

Niech moc będzie z Wami :) 

... noooo prosi.gif

... to tym bardziej ,trzeba faceta...ukarać! ja już się naraziłam ,tylu osobom/ raczej trudno nazwać ich ludźmi/ uoeee.gif ale nadal uważam ,że trzeba reagować... w różny możliwy/ przemyślany/ sposób!.. ale reagować

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...