Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

7 godzin temu, Jo37 napisał:

Tyle, że Miła nie ma roku tylko dużo, dużo więcej. Wet powinien poprawić w swoim komputerze.

Interpretacja wyników u starego psa jest zupełnie inna niż u roczniaka.

Z jedenastki "uciekła" mu jedynka i tak sunia została roczniakiem - datę urodzenia dorobił odpowiednio do wieku  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2020 o 15:00, Jo37 napisał:

Tyle, że Miła nie ma roku tylko dużo, dużo więcej. Wet powinien poprawić w swoim komputerze.

Interpretacja wyników u starego psa jest zupełnie inna niż u roczniaka.

Po prostu spieszył się i wpisał z datą pobrania i wysłania próbki. Nie ma to znaczenia dla wyniku tego badania (w labolatorium nie biorą pod uwagę wieku psa).

Rozmawiałam z wetem i dawka Euthyroxu, którą obecnie dostaje Miła jest za wysoka (wynik pokazuje, że sunia wchodzi w nadczynność tarczycy). Na razie zmniejszamy do poprzedniej dawki (150 mg 2 x dziennie) i za miesiąc trzeba będzie powtórzyć badanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rozliczenie za styczeń:

Stan konta na 31 grudzień wynosił -465 zł

+465 zł Jo37

+50 zł Fundacja ZEA

+10 zł malti

+50 zł Fundacja ZEA
- 310 zł hotelowanie 1-31.01

-53 zł szczepienia

-65 zł badanie krwi

-3,50 zł dojazd weta (częściowe koszty)

-175 zł karma

Stan konta na 31 styczeń wynosi -495,50 zł.

Link to comment
Share on other sites

Już tyle było spokoju, ale niestety wczoraj zobaczyłam u Miłej świeże ranki na głowie - znów się drapie do krwi:( Wzięłam od weta antybiotyk i będę podawać z Encortonem, który mam. Dziś już dostała pierwszą dawkę. Leczenie niestety opóźni kontrolne badanie poziomu tarczycy.

Koszt antybiotyku to 68,10 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/365ffea52fd7e89c

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Maciek777 napisał:

Dzięki! Właśnie zrobiłem przelew:)

Pieniądze, które wysłałem nie są moją własnością. Stanowią część spadku po, nieżyjących już, Klusce i Pandzie >>>KLIK<<<

Bardzo dziękujemy Maciek  w imieniu Miłej:)

4 minuty temu, Murka napisał:

Już tyle było spokoju, ale niestety wczoraj zobaczyłam u Miłej świeże ranki na głowie - znów się drapie do krwi:( Wzięłam od weta antybiotyk i będę podawać z Encortonem, który mam. Dziś już dostała pierwszą dawkę. Leczenie niestety opóźni kontrolne badanie poziomu tarczycy.

Koszt antybiotyku to 68,10 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/365ffea52fd7e89c

Biedna sunia:(

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła dziś pani z Rudy Śląskiej, która od jakiegoś czasu śledzi ogłoszenia Miłej. Chce i może podarować dom właśnie takiej starej suni z nikłą szansą na adopcję. Rozmawiałyśmy o problemach zdrowotnych Miłej, pani wszystko rozumie. Ma mi wysłać adres do wizyty i działamy!

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To by był naprawdę piękny początek roku, gdyby Miła znalazła dom, ale na razie się nie cieszę, bo ostatnio sporo ludzi mnie zawiodło (obietnice i nadzieje, a potem cisza).

Mimo wszystko chciałam się z Wami podzielić tym, że ogłoszenia wbrew pozorom są oglądane:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...