Jump to content
Dogomania

Udało się! Mam dom pod Warszawą.Zaczynam walczyć o dom. Już mam imię, jestem Ares. Smutny, bezimienny owczarek collie prosi o ratunek


Jo37

Recommended Posts

Nie wiem jak to będzie wyglądać z bronieniem tych misek.W tym domku są dwa zwierzaki a więc dla Aresa dwa potencjalne zagrożenia.Też podzielę się moimi problemami.Sawana nie dopuszcza do misek Mikusia ani innego psa, a także TZ.Na szczęście da się z tym żyć,ponieważ Miki jest bardzo mądrym psiakiem,omija miski Sawany jak diabeł święconej wody i nie dochodzi do starcia aTZ omija miski. I tak już to trwa kilka lat.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, terra napisał:

[']

 

ps. Osobiście ustawiam psy w czasie karmienia tyłem do siebie, jak się nie widzą, nie mruczą.

Dobry sposób.

Moje suki jadły w osobnych pomieszczeniach, bo tez jak były kłótnie, to tylko przy jedzeniu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mam co prawda psa i kota, ale też muszą jeść w osobnych pomieszczeniach. Maurycy nie ma prawa nawet wejść do pomieszczenia, gdzie jest miska Kazana, wtedy kiedy on tam jest. Maurycy do kuchni wchodzi tylko wtedy, jak Kazan jest na spacerze, albo na balkonie. Za to Kazanisko chętnie wyjadłby z miski Maurycego, ale ja już tego pilnuję. 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Gusiaczek napisał:

Jeśli dobrze zrozumiałam, to Ares lepiej trafić nie mógł :)

DS z takimi referencjami  to skarb.

Już dzisiaj zapraszam wszystkich do jeszcze Bezimiennej. Bądźcie proszę z nami.

Link to comment
Share on other sites

Ares już pakuje manatki do swojego wspaniałego domu, a inne psiaczki dopiero wkraczają na taka drogę :(

Dziewczynki kochane, ponieważ Rysa nie ma ani połowy potrzebnej kasy, a w dodatku zupełnie nieodpowiednie imię, serdecznie zapraszam na bazarek imienny.

Jest piękna nagroda !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...